3 найкращі дружини по знаку Зодіаку!

Є жінки для пристрасті, а є для любові. Є жінки, які відрізняються від інших! Вони щирі і прекрасні і з них, без сумніву, виходять найкращі дружини. Ви все ще сумніваєтеся у своїй обраниці – тоді прочитайте це. Якщо вона входить в цю трійку – відкиньте сумніви.

Звичайно, є винятки з правил. Але зазвичай зірки не брешуть.

Дами, не турбуйтеся, якщо не входите в цю трійку. Зодіак Зодіаком, але ми самі впливаємо на свою долю. Візьміть на озброєння ці якості. Вони справді подобаються чоловікам.

Телець

Телець – це не просто справжня жінка, це супержінка, в якої є в наявності все, чим може обдарувати прекрасна стать матінка-природа. Красива, граціозна, завжди свіжа і чарівна, зі спокійним м’яким поглядом, таким же голосом і плавними, спокійними рухами, вона викликає найприємніші емоції. Її присутність приємна і має заспокійливу дію. Вона терпляча слухачка, тонка і приємна співрозмовниця, що володіє живим розумом і не допускає в чужу адресу якихось різких і грубих висловлювань. Володіючи відмінним нюхом, вона добре вибирає косметику і парфумерію; як правило, не курить.

Тельці-жінки – предмет мрій сильної статі. Вони є чудовими супутницями життя, поважають свого чоловіка і не претендують на передові позиції в сім’ї. Однак при цьому не принижують в собі жінку і поводяться з великою гідністю. Жінка-Телець бачить своє життєве призначення в тому, щоб служити своїй другій половині надійною опорою, добре вести господарство і бути зразковою матір’ю.

Представниці цього знаку Зодіаку найчастіше є чудовими господинями. Їх здібностям до хатнього господарювання не може скласти конкуренції жоден інший знак. У будинку Тельців завжди панує цілковитий порядок, «хірургічна» чистота, інтер’єр красивий і створений з великим смаком. Будинок затишний, в ньому завжди добре пахне, повно квітів. Цим жінкам властива ощадливість і економність, але, попри це, в будинку завжди все є. Він відкритий для друзів, які можуть розраховувати на гостинний, теплий прийом, смачні страви і приємне проведення часу в затишній сімейній обстановці.

Величезне значення в житті жінки-Тельця мають діти. Їм вона віддає весь свій вільний час, всю свою любов і ласку. В її товаристві діти відчувають надійний захист, вона в будь-яку хвилину готова прийти на допомогу порадою і справою. Не дивно, що Тельці-матері в очах своїх дітей часто є більше добрими подругами, з якими можна поділитися найпотаємнішим. Такий стан речей зберігається і в підлітковому, юнацькому віці, хоча більшість нащадків в ці роки відсторонюються від матерів. Телець-жінка подає своїм дочкам і синам відмінний приклад любові і вірності.

Скорпіон

Жінок, які народилися під сузір’ям Скорпіона, відрізняє впевненість в собі, краса, привабливість, енергійність, загадковість, сміливість, пристрасність, рішучість, наполегливість, чоловічий склад розуму.

Життєві сили їх буквально переповнюють, тому у них існує незнищенна потреба в тому, щоб знайти їм якесь застосування. Не дивно, що їм властиво відправлятися в ризиковані подорожі, займатися складними і навіть небезпечними проєктами, кидатися з головою в авантюри.

На долю жінки-Скорпіона, як правило, випадає багато випробувань, але завдяки величезному фізичному і духовному потенціалу її силу духу дуже нелегко зламати. Після поразок, якщо такі трапляються, представниця цього знаку не здається, не опускає руки, не втрачає колишнього запалу і швидко приходить до тями, повертаючись на колишні позиції.

Оскільки душа Скорпіона-жінки постійно повниться безліччю бажань, вона потребує того, щоб завжди мати чуттєві відчуття.

Вдома у жінки-Скорпіона завжди панує бездоганна чистота, життя в ньому налагоджене комфортно, а інтер’єр створений так, що не залишає сумнівів у відмінному смаку господині і любові, яку вона відчуває до свого житла.

З жінок, що народилися під цим зодіакальним сузір’ям, виходять хороші матері, які, з одного боку, розвивають їх волю, життєстійкість, готують до майбутнього непростого життя, а з іншого – створюють сприятливі умови для прояву схильностей і талантів. Скорпіони – великі знавці людської натури, і ця їх якість знаходить застосування і в вихованні дітей. Мами, які народилися під цим сузір’ям, допомагають дітям вирішувати їхні проблеми, аналізувати складні ситуації, вибирати гідних друзів, дають слушні поради.

Для свого чоловіка жінка-Скорпіон виступає в ролі все тієї ж помічниці, доброї порадниці. Кар’єра чоловіка, його соціальне становище для неї не порожній звук. На вівтар успіхів чоловіка вона готова покласти будь-які жертви, готова його підтримати з усіма властивими їй розумом і енергійністю. З цієї точки зору її без сумнівів можна назвати вірною дружиною.

Водолій

Жінок, що з’явилися на світ під знаком Водолія, природа наділила дотепністю, чарівністю, граціозністю, витонченістю. Вони володіють яскравою, дивовижною зовнішністю і часто виявляються в компанії якщо не найкрасивішими, то найцікавішими. Дуже багатьом Водоліям-жінкам властива манера незвичайно одягатися: з однаковим успіхом вони можуть надіти і що-небудь вириті з бабусиної скрині, і відповідати останньому писку моди. Такі ж крайності можуть проявитися в стрижках та зачісках, причому вони будуть в обов’язковому порядку відрізнятися від інших.

Жінкам даного знаку властива здатність пристосовуватися до будь-якої ситуації, до будь-яких умов, в тому числі завдяки чудово розвиненій інтуїції. Вважається, що Водолії володіють даром точно передбачити майбутні події. Жінки з такими здібностями в епоху Середньовіччя зазвичай виявлялися жертвами інквізиції.

Далеко не всі можуть розуміти, чому Водолій робить або думає так чи інакше. Для того, щоб наблизитися до розуміння внутрішнього світу цієї жінки, чоловік повинен теж жити завтрашнім днем.

Спрямованість у майбутнє зовсім не заважає Водоліям-жінкам не витати в хмарах, не лінуватися, а сумлінно працювати. Багато що, якщо не все, вони здатні робити власними руками. Єдине, що їм до вподоби, – це сувора дисципліна. Блиск, витонченість, властива представницям даного знаку, проявляються навіть в дрібних, незначних справах.

Водолії відрізняються великою терпимістю, а ревнощі в їхніх очах є забобоном. Для представниці цього знака чоловік буде коханий не за хорошу матеріальну забезпеченість або успіхи в кар’єрі. Набагато важливіше для неї вміння бути її відданим, добрим другом, приятелем її друзів. Жінки-Водолії бачать майбутнє своїх обранців і допомагають їм реалізувати даний природою потенціал, поставлять на службу цьому свої почуття і інтелектуальні здібності.

Представниця не стане шпигувати за своїм чоловіком, її не мучить підозрілість, але факт зради вона не пробачить. Заміжня жінка-Водолій не дозволить собі романів, оскільки, з її точки зору, стосунки між подружжям можуть бути тільки чесними.

У товариських і чарівних представниць цього знака вдома завжди багато гостей, все відчувають потребу в їх приємному товаристві.

Коли у жінки-Водолія з’являється дитина, через природну стриманість вона не виявляє бурхливих захоплень з цього приводу і не демонструє відкрито, як сильно любить свого малюка. Однак з самого раннього віку він буде для неї особистістю; жінка-Водолій не стане карати дітей, але й занадто опікати теж не буде.

Джерело