Гороскоп на 3 лютого

Овен ♈

Часом ми самі собі шкодимо, намагаючись за будь-яку ціну зберегти секрет. Яка різниця, що подумають інші, дізнавшись Вашу таємницю? Вам потрібен баланс між розумною скритністю і такою потрібною щирістю. Є ймовірність, що ціна, яку Ви платите за своє мовчання, дуже велика.

Телець ♉

Особливої уваги потребує дружба. Ви допомагаєте іншим – а інші допоможуть Вам. Чесна оцінка оточення допоможе зрозуміти, на кого з Ваших друзів реально можна покластися. Якщо поточна ситуація всіх влаштовує, то добре. Але не виключено, що Ви зрозумієте, що стали надто залежати від чужої допомоги.

Близнюки ♊

Поточна ситуація може викликати у Вас сумніви, але, на щастя, знайдуться люди, які готові дати Вам розумну пораду з фінансових питань. Зміни, які Вам потрібні, не так важко запустити, але важливо оцінити всі можливі плюси і мінуси тих чи інших рішень.

Рак ♋

Настав час тверезо оцінити Ваші переконання. Для Вас може стати одкровенням те, наскільки Ви упереджені проти чогось і наскільки на це вплинула чужа думка. Настав час усвідомити власну силу і повірити в те, що підказує Вам серце.

Лев ♌

Є можливість зробити ситуацію з загальними фінансами кращою. Дійте по справедливості і не намагайтеся за допомогою грошей контролювати іншу людину. Швидше за все, Ви керуєтеся давнім прагненням до стабільності, але дуже важливо вміти не тільки брати, але й віддавати.

Діва ♍

В близьких відносинах буде багато тривожності. Важливо зрозуміти, що іноді наші спроби утримати іншого тільки відштовхують його. Будьте чесні і щиро розкажіть про свої переживання. Так Ви викличете іншого на відвертість без всіляких маніпуляцій. Щирість породжує відповідну чесність.

Терези ♎

Перфекціонізм у вирішенні практичних завдань тільки заважає. Постарайтеся відокремити необхідне від зайвого. Коренем прагнення до досконалості може бути жага контролю. Також має сенс ініціювати чесну розмову з тим, кого Ви вважаєте противником. Навіть якщо в результаті Ви просто погодитеся не погоджуватися, рівень стресу помітно зменшиться.

Скорпіон ♏

Довгоочікувані зміни можуть здатися загрозою стабільності, але на ділі Всесвіт не хоче Вам нашкодити – а всього лише принести у Ваше життя трохи легкості. Прийміть це як факт. Розберіться у своїх бажаннях і повірте, що задоволення – це право, а не привілей.

Стрілець ♐

На домашньому фронті прагніть до стабільності. Але важливо у процесі її досягнення розуміти, які для цього можуть знадобитися компроміси, жертви та умови. Разом з тим Ви можете відчути сильну потребу у свободі та особистому просторі. Важливо пояснити свої потреби, щоб близькі Вас правильно зрозуміли.

Козоріг ♑

Спокійно заявивши про свої потреби, Ви з легкістю отримаєте бажане. А от обіцянки, які свідомо не можна виконати, породжують проблеми. Не варто робити занадто гучні заяви. Так, чесність може дещо відстрочити виконання Ваших бажань, але в кінцевому підсумку виявиться кращою політикою.

Водолій ♒

Витрати під впливом емоцій можуть стати шоком в майбутньому. Тут і зараз здається, що Ви просто не втрачаєте вигоду, але на ділі Ваші уявлення про власний бюджет дещо не відповідають реальності. Є чималий ризик розпрощатися зі своїми заощадженнями.

Риби ♓

Місяць у Вашому знаку додасть Вам надзвичайної привабливості. Люди до Вас потягнуться – а Вас потягне до самоти. Не варто думати, що чужа увага чимось загрожує для Вас. Так, в першу чергу треба думати про свої потреби, але нова харизма може цьому посприяти. Ви можете не тільки віддавати, але і брати.