Знаки Зодіаку, у яких тяжка доля

Доля випробовує на міцність абсолютно всіх. Але якщо в одних вона ділить життя на чорно-білі смуги, чергуючи злети і падіння, то в інших життєва дорога – суцільна чорна смуга перешкод без права перепочинку. Проблеми у таких людей розмножуються, як гриби після дощу, а випробування ростуть в геометричній прогресії.

Яким же знакам зодіаку дісталася найважча доля, і хто з них частіше інших сперечається зі злодійкою-долею, намагаючись довести своє право на щастя?

Овен

Головна проблема, що ускладнює життя всім Овнам – це їхня категоричність на тлі схильності до перебільшення. Вони здатні роздувати незначні проблеми до вселенських масштабів, за якими не видно рішення, які лежать на поверхні. Таке ставлення до життя накочує біди сніговою грудою. Близькі та родичі не відразу поспішають на виручку Овнам, оскільки не раз стикалися з їхньою неконтрольованою агресією, яка доходить буквально до садизму.

Овни і самі страждають від свого руйнівного шаленства, що кидає їх в крайнощі – від гіпервідповідальності до самозречення. Вони не терплять, коли їм суперечать, рідко визнають свою неправоту і постійно прагнуть до самоствердження. Щоб налагодити «стосунки» зі своєю долею Овнам доведеться навчитися терпінню. Контроль власних емоцій та вчинків, вміння поступатися і вирішувати проблеми «холодною» головою значно спростять життя Овнам.

Близнюки

У Близнюків є дві серйозні перешкоди на шляху до щасливого життя – мінливість і схильність до фаталізму. Їхній настрій непідвладний логіці і закономірності, тому не всі хочуть мати з ними справу, боячись бути обдуреними. Близнюки роблять це не зі зла. Просто в якийсь момент вони в силу тільки їм відомих обставин змінюють своє рішення. Зазнаючи в результаті невдачі, вони не шукають корінь проблем в собі. Їм більше подобається думати, що так зірки зійшлися, і в усьому винна їхня нещаслива доля.

Не сприяє успіху Близнюків і властивий їм егоцентризм. Світ, на їхню думку, повинен крутитися навколо них. А якщо комусь від цього погано – що ж, це виключно їхні проблеми. Доля, як правило, розгортається до подібних задавак спиною, і щоб побачити її обличчя, Близнюкам доведеться вчитися брати відповідальність за своє життя у власні руки.

Рак

Щастю Раків заважає зайва обережність і схильність до бездіяльної мрійливості. Раки володіють безліччю позитивних якостей і багатим життєвим досвідом, проте найчастіше цей багаж вони використовують не для розвитку і досягнення омріяних висот, а для кращого маскування від небезпек у власній «мушлі». Доля ж балує тих, хто безстрашно рухається до своєї мети і не боїться створених фантомів. Схильність Раків до глибокого песимістичним аналізу і ті самі «один крок вперед і два назад» завжди будуть тримати їх на задвірках життя.

Щоб стати улюбленцем долі Ракам доведеться скористатися приказкою, згідно з якою думати повинен кінь – у нього голова більша. Представникам знаку варто впевненіше намічати цілі, активніше діяти і йти вперед не оглядаючись на затишний і безпечний «панцир». Він, звичайно, захищає, але не тільки від проблем, але і від самого життя.

Терези

Терези все життя борються зі спокусою здаватися, а не бути. Вони дуже залежні від думки оточуючих, тому зроблять все і підуть на будь-який обман, щоб заслужити похвалу, схвалення, захоплення і заохочення. Будучи в постійній готовності виправдовувати покладені очікування, Терези втрачають дуже багато творчої енергії, тому не здатні продукувати власні ідеї. Їм під силу лише втілювати і розвивати чужі задуми та проєкти.

Терезам складно впоратися з безліччю вирощених комплексів, наслідком яких стає незламне почуття провини, невміння відмовляти, недолік обов’язковості і нестійка воля. З таким набором складних якостей їм не вдається зловити хвилю успіху. Заслужити щастя у долі Терезам допоможе відмова від безлічі точок зору, вироблення власної думки та вміння ним користуватися для прийняття життєво важливих рішень.

Скорпіон

Свою долю Скорпіони роблять самі. Однак, не будучи прихильниками легких шляхів, вони часто свідомо напрошуються на неприємності, оскільки щиро вважають, що щастя легким не буває. Скорпіони володіють великою опірністю до бід і дивовижною здатністю воскресати з попелу. Тільки завдяки такій волі до життя доля вважає їх гідними суперниками. Однак від цього життя стає тільки ворожішим і складнішим.

Скорпіони не звикли прогинатися, навіть якщо цього вимагає сама доля – їхня упертість непохитна. До того ж вони індивідуалісти, не терплять засади і осудливу думку натовпу. Невміння прогинатися під мінливий світ і є їхньою головною проблемою. Звичайно, часто цілеспрямованість і завзятість бика прокладають Скорпіонам шлях до перемоги, але часто доля без бою здає свої позиції тим, хто вміє вчасно поступатися і погоджуватися на розумний компроміс.

Риби

Корінь зла всіх Риб – метання між крайнощами. Одні з них схильні до меланхолії та вразливості від будь-яких проявів життя (як позитивних, так і негативних). Інші ж, навпаки, маючи нервову енергетичну натуру, живуть в постійному напруженому виснажуючому бігу. Безперервна боротьба з випробуваннями долі часто приводить їх до морального та фізичного виснаження. Вони віддають всі сили, доводячи своє право на щастя, і часто стають заручниками власного переконання, що чим більше будуть віддавати, тим більше заслужать у долі щастя. Тому, коли проблеми стають до них в чергу, вони щиро не розуміють, за що!

Звикаючи до потоку бід, Риби здатні бачити погане у будь-якій непередбаченій ситуації і впадати в паніку від всякої нісенітниці. Щоб доля перестала бути для Риб пороком, їм варто звернутися всередину свого «Я», навчитися краще розуміти свою душу і перестати бути жертвами власного приниження.

Оригінал