Ключ до щастя кожного знака Зодіаку

У чому ваше справжнє щастя?

Овен: пізнайте справжнього себе

Без будь-якої чіткої мети у житті Овни не будуть щасливі. Їхня планета-покровитель – Марс. Представники цього знаку зодіаку природжені лідери, борці та бунтівники, які змінюють правила. Коли я думаю про Овнів, то згадую кліп Біллі Айдола на пісню Rebel Yell.

Овнам потрібний сенс, їм потрібна мета. Вони також повинні розуміти, ким є насправді. Овни, заспокойтесь і загляньте всередину себе. Поставте собі запитання: “Хто я насправді?” і зачекайте, поки у вашій свідомості не з’явиться картинка. Як тільки ви сфокусуєтеся на тому, чого хочете і сильно цього забажаєте, то зможете все отримати.

Телець: висока самооцінка

За допомогою Тельців ми розуміємо, що найбільше цінуємо насправді. Якщо представник цього знака матиме низьку самооцінку, він не буде щасливий. Їхня планета-покровитель – Венера, богиня кохання. Вона являє собою всі принади цього життя, включаючи наші особисті фінанси. Як тільки Телець зможе вголос висловити те, що дійсно йому потрібно, то відразу ж стане сильнішим і отримає те, що по праву заслуговує. Я відразу ж згадую Фею-хресну із Попелюшки; все що вам потрібно зробити – змахнути паличкою і подумки уявити те, чого ви хочете. Переконайтеся, що ця картина відповідає вашим істинним цінностям, і вона обов’язково стане дійсністю.

Близнюки: вільно спілкуйтесь

Близнюки, яким не дають виразити себе, ніколи не будуть щасливими. Їм потрібна свобода, що дозволяє їм висловлювати свої почуття та емоції найкращим для них способом: словами. Слова – найкращі друзі Близнюків. Меркурій – їхня планета-покровитель. Саме Меркурій керує нашою свідомістю, думками та всіма формами спілкування.

З Близнюків виходять гарні письменники, поети, музиканти та оратори. Мені одразу згадується Георг VI, який спочатку не мав стати королем і йому довелося справлятися зі своїми дефектами мови. Згодом він став натхненням для багатьох. Ми знаємо, що вам є, що сказати і навколишній світ чекає, щоб вас почути.

Рак: будинок там, де серце

Рак без свого безпечного та затишного панцира не буде щасливим. Представникам цього знаку зодіаку потрібна хата; місце, в якому не потрібно приховувати свої емоції і в якому тебе оточують люди (члени сім’ї, чоловік чи діти), які розуміють вас і дозволяють бути самими собою. Це основа для всіх Раків: щасливий будинок. Створіть свій власний прихисток.

Ви найбільш емоційні з усіх знаків зодіаку, оскільки вами керує Місяць, який керує хвилями в океані. Якщо вам є що сказати, то скажіть це зараз. Мені одразу згадується телесеріал “Сімейка Брейді”, в якому двом сім’ям доводилося вживатися під одним дахом і це їм вдавалося, бо вони не приховували своїх емоцій і завжди говорили про них.

Лев: сміливо висловлюйте себе

Лев без своєї гордості не буде щасливим. Навколишні люблять знаходиться поряд з граціозними та товариськими Левами; вони завжди перебувають у центрі уваги, адже ними керує Сонце. Сонце – це світло, яке виходить із наших сердець. Більшість знаків зодіаку, але особливо Леви, повинні зрозуміти, що люблять за допомогою самовираження.

Для цього їм може знадобитися подолати якийсь страх. Я відразу згадую Сімбу з мультфільму “Король Лев”, якому довелося багато чому навчитися і подолати різні труднощі, але зрештою всі знали, що йому судилося правити. Забудьте про свої страхи. Робіть те, що любите з особливою грацією та пристрастю. Ви – природжені зірки, настав час сяяти.

Діва: насамперед – любов до себе

Діви не будуть щасливими без чіткого порядку в житті. Це зовсім не тому, що вони ліниві та недисципліновані, скоріше навіть навпаки. Так відбувається тому, що спочатку вони думають про інших. Від народження вони звикли віддавати. Діви – Матері Терези та Ґанді цього світу. Вони жертвують своїм життям заради інших і часто нехтують собою. Ваша планета-покровитель Меркурій. Ви дуже організована людина і у вашій голові завжди є чіткий план дій.

Навчіться любити себе. Зосередьтеся на собі і тоді оточуючі наслідують ваш приклад і стануть більше вас цінувати. Ваша сім’я зрозуміє, якщо вам потрібно буде зробити ранкову зарядку перед сніданком і що немитий посуд у раковині зможе почекати. Ви відчуєте себе набагато краще, коли зосередитеся на власній рутині і будете її дотримуватися.

Терези: баланс енергії

Нещасливі стосунки рівноцінні нещасливому життю для тих, хто любить Терезів. Це стосується як робочих, так і особистих взаємин. Без іншої людини у своєму житті (близького друга, родича або другої половинки), представники цього знака не будуть щасливі. Їхня планета-покровитель – Венера. Щоб добре почуватися, Терезам більше за всіх інших необхідно підтримувати баланс особистої енергії. Робота, час для спілкування і самих себе життєво необхідні їм задля добробуту.

Не віддавайте всіх себе своєму партнерові, але й не проводьте багато часу на самоті. Мені згадується Бріджіт Джонс, яка була зосереджена на своїй кар’єрі, але при цьому була оточена близькими друзями та членами сім’ї, які її підтримували і давали поради щодо її особистого життя, коли перед нею стояв вибір між двома чоловіками. Чи обере вона того, хто уособлює її енергію? Ваш настрій приваблює певних людей у ​​ваше життя. Залишайтеся самі собою і будьте позитивними та правильні люди обов’язково з’являться у вашому житті.

Скорпіон: слідуйте за своєю пристрастю

Якщо Скорпіон не має будь-якого пристрасного захоплення в житті, то він не буде щасливий. Представники цього знаку у багатьох асоціюються із сексом, а також чимось містичним та загадковим. Ними керує не лише Марс, а й Плутон. Скорпіон – найсильніший знак зодіаку. Його представники бачать справжню суть. Поверхневе партнерство, проєкт чи життя їм не підійдуть. Вони прагнуть великих угод і не бояться досліджувати глибини холодного океану, який багатьох лякає.

Я згадую Мартіна Скорсезе, режисера таких фільмів як “Таксист”, “Казино” та “Скажений бик”, які розкривають темний, агресивний та пристрасний бік кінематографа. Смерть і трансформація є частиною таких фільмів, і саме з ними треба звикнути до Скорпіона. Це стосується того, щоб зарубати проєкт, забути про своє его або ж розірвати партнерські відносини, впустити у своє життя нових людей, відкрити нові проєкти. Нудьга для Скорпіонів це смерть. Навчіться відпускати. Станьте одержимі своєю пристрастю, яка змушує вас почуватися живими. Любіть тих, з ким відчуваєте глибокий зв’язок. Станьте феніксом, який повстає з попелу і освітлюється світлом.

Стрілець: продовжуйте вчитися

Стрілець, який не вчиться чогось нового або не досліджує нові місця, не буде щасливий. Ви – філософи та винахідники цього світу. Ви здатні на все, чого тільки захочете. Ви повинні довіряти собі та мислити масштабно. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. Юпітер, ваша планета-покровитель, хоче дати вам все, що ви забажаєте. Подорожуючи, ви розширюєте свої горизонти і кожне нове місце стає частиною вас і навчатиме вас чомусь новому.

У цей час Сатурн знову повертається до вашого знаку. Подумайте, що було 30 років тому. Які глобальні зміни відтоді відбулися у вашому житті? Можливо, ви тільки зараз розумієте цінність тих уроків, які послав вам Сатурн. Настав час подорослішати та побачити, що не за горами великі зміни. Повірте. Згадайте фільм “Велика риба”. Багато хто не міг повірити в правдивість цієї історії, але це не мало жодного значення, адже вона настільки всіх надихнула, що змусила повірити в те, що чаклунство все ще існує в нашому світі.

Козоріг: думайте про кінцевий результат

Якщо у Козорога немає великої мети, він не буде щасливий. Представники цього знака впевнено підіймаються високо на вершину. Їхня планета-покровитель – Сатурн, зберігач часу. Навіть коли вони добираються до вершини манівцями, всі запитують себе: “Як їм це вдається?”. Просто вони не втрачають віри, ось як. Представники цього знака знають, що якщо зосередяться на кінцевій меті, то вони виживуть і одного разу її досягнуть, незважаючи на все, що їм доведеться пройти. Працьовитість і завзятість ніколи їх не підводили.

Мені одразу згадується головний герой фільму “Втеча з Шоушенка”, який повільно пробивав тунель у стіні камери, потроху, рік у рік, не дозволяючи нічому відволікти чи зламати його. Ви, серед усіх знаків зодіаку, розумієте, що життя не можна виміряти одним роком чи днем. Навіть якщо на вашому шляху виникають перешкоди, ви все одно знаєте, що одного разу ви знову дістанетеся до вершини. Головне: не ставтеся до цього життя надто серйозно і іноді пливіть за течією.

Водолій: залишайтеся на зв’язку

Водолій на самоті не буде щасливим. Ви можете сидіти перед комп’ютером і підтримувати зв’язок з тисячею людьми, або винаходити нову технологію для Facebook, але крім цього вам все ж таки потрібні зв’язки в житті поза інтернетом. Для вас дуже важливо проводити час з друзями та членами сім’ї, навіть якщо ви цього не показуєте. Водолії дуже швидко можуть встановити зв’язок з новою людиною, але цей зв’язок може так само швидко зникнути, якщо виникне якась нова тема або зміниться ситуація. Так вони живуть. Водолії не намагаються бути грубими чи зневажливими.

Їхня планета-покровитель – Уран. Їхній мозок працює по-іншому і вони бачать навколишній світ не так, як інші. Різкі зміни завжди приходять у наше життя зненацька, і значення має лише те, як ви на них реагуєте. Знайте, що ви завжди будете в порядку, якщо підтримуватимете зв’язок з оточуючими протягом тривалого часу. Такі зв’язки наповнюватимуть вас енергією. Соціальні мережі, такі як Meet-up були створені саме для таких як ви, або можливо ви вже працюєте над створенням своєї власної соціальної мережі.

Риби: зрозумійте, що ви все знаєте

Риби, які не довіряють своєї інтуїції та відчувають себе втраченими, ніколи не будуть щасливими. У вас є дар передбачення і ви, найімовірніше, вже знаєте, що я збираюся написати далі ще до того, як речення буде надруковане. Ваша планета-покровитель Нептун допомагає вам встановити зв’язок з небесами, але оскільки ви Рибка, що швидко відпливає в протилежному напрямку, ви можете позбутися цього зв’язку.

Не має значення, чи вживаєте ви алкоголь, наркотики чи просто все заперечуєте – вам все одно не втекти від правди. Ви тут, щоб допомогти іншим своїми знаннями. Не дозволяйте темній глибині океану стягнути вас униз. Зробіть глибокий вдих і повертайтеся на поверхню. Дозвольте іншим побачити, яка ви дивовижна людина. Ваша інтуїція завжди вас спрямовуватиме. Чим більш зібраними і тверезими ви йтимете по життю, тим щасливішим станете.

Оригінал