3 знаки Зодіаку, які не можуть забути колишніх

Деякі знаки Зодіаку не вміють закінчувати стосунки, довго страждають і не втрачають надії, що партнер повернеться. Астрологи розповіли, які знаки не можуть швидко забути кохану людину і змиритися з розривом.

Овен

Цей знак легко сходиться з людьми і блискавично до них звикає. Овен може навіть нетривале розставання звести в ранг трагедії. Це відбувається через те, що у стосунках Овен вкрай нетерплячий, нав’язливий, іноді навіть маніакально наполегливий. Після розставання Овен не може сконцентруватися на роботі і припускається безлічі помилок.

Діва

Діва звикла все на світі аналізувати, особливу увагу вона приділяє стосункам з людьми. Якщо йдеться про швидкоплинне розставання, то вони переживуть його спокійно. Але серйозні стосунки, що закінчилися раніше, ніж Діва очікувала, точно вженуть їх у депресію. Швидше за все, Діва все так не залишить, своїм математичним розумом візьметься прораховувати всі можливі варіанти, як повернути стосунки. Заспокоїться вона лише після усвідомлення, що повертати вже нічого.

Риби

Риби, зустрівши людину, яка здається їм їхньою долею, прив’язуються до неї так сильно, що вже не хочуть відпускати від себе ні на крок. Якщо ж коханий іде, то Риби переживають усі п’ять традиційних стадій прийняття, вони можуть закритися в собі, кинути проєкти, ні з ким не спілкуватися. Дуже важливо, щоб поруч опинився той, хто допоможе Рибам повернутися до життя.

Оригінал