Гороскоп на 20 січня

Овен ♈

Намагайтеся не розглядати чиїсь слова, які є правдивими по суті своїй, як камінь у Ваш город. Звісно, вислуховувати критику, навіть конструктивну, часом вельми неприємно, але таке життя. Саме тому Вам варто втихомирити свою гордість і зрозуміти, що почуте – це не спроба зачепити Вас за живе, а справжнісінька турбота про Вас.

Телець ♉

Сьогодні ви можете опинитися на роздоріжжі, і вибрати правильну дорогу буде вельми складно. Кожен із маршрутів матиме свої переваги і недоліки. Утім, якщо ви прислухаєтеся до своєї інтуїції, то в підсумку зможете знайти той шлях, який підходить саме вам. Тож довіртеся своєму чуттю і зробіть маленький крок, який стане початком чогось значно більшого.

Близнюки ♊

Той, хто думає, що Ви не здатні прийняти швидке й розумне рішення, може вже починати посипати голову попелом. Річ у тім, що Ви вже давно виношуєте певний план, який дасть Вам змогу діяти дуже чітко і максимально ефективно в якійсь вельми непростій ситуації. І якщо Ви відчуваєте, що Ваш час настав, значить не варто тягнути кота за хвіст.

Рак ♋

Ваше бажання робити щось виключно на Ваших умовах не робить Вас байдужою або егоїстичною людиною. Якщо у Вас є налагоджена схема, яка показує максимальну ефективність, значить, потрібно їй слідувати. І це не той випадок, коли Ви повинні прислухатися до якихось альтернативних думок, які є, по суті, марною тратою часу. Робіть свою справу і не звертайте уваги на чиїсь косі погляди. Перевзуватися на бігу не потрібно, особливо щоб догодити комусь.

Лев ♌

Привести коня на водопій, а потім зрозуміти, що пити він зовсім не хоче – це не найцікавіше заняття. Саме це, фігурально висловлюючись, може статися з Вами сьогодні, якщо Ви не будете правильно підбирати момент для якихось дій. Якщо ви раптом відчуєте, що вдарилися головою об горезвісну стіну, намагаючись привернути когось на свій бік або змусити його подивитися на щось із вашого погляду, значить час для цього ще не настав. Прислухайтеся до своєї інтуїції. Вона підкаже вам, коли можна починати діяти.

Діва ♍

Ну і що? У чому проблема? Той, хто говорить Вам ці слова, явно не розуміє важливості або значення того, що Ви бачите або відчуваєте. Але іноді буває так, що така думка, яку хтось міг висловити більш делікатно або тактовно, несе в собі зерно істини. Запросто може виявитися так, що щось, до чого Ви ставитеся максимально серйозно і вважаєте величезною проблемою, насправді – слон, вирощений із мухи. Подумайте про це.

Терези ♎

А що я з цього отримаю? Ви напевно чули це запитання, коли просили когось про допомогу, хоча, можливо, воно звучало не так прямолінійно і грубо. На жаль, деякі люди не мають почуття такту, а тому можуть сказати таке, навіть не замислюючись про те, наскільки це етично. Саме тому, якщо Вам справді потрібна чиясь допомога, одразу розкажіть потрібній людині, що і за що вона отримає. Це дасть вам змогу уникнути дурних запитань.

Скорпіон ♏

Якщо Ви збираєтеся сказати або зробити щось, робіть це без роздумів. Не потрібно ходити навкруги. Сьогодні Вам варто зосередитися на конкретиці, яка дасть Вам змогу діяти максимально ефективно. Шлях до досягнення Ваших цілей саме такий, і він не передбачає, що Вам потрібно ще багато годин на розкачку та підготовку. Те ж саме стосується й інших людей, яким Ви маєте дати чіткий посил.

Стрілець ♐

Сьогодні Вами може оволодіти якесь одномоментне бажання, і Ви захочете здійснити його за будь-яку ціну. Звичайно, це чудово, що Ви знаєте, чого хочете, але чи варто робити якісь кроки, нічого не обдумавши. Ймовірно, варто проявити терпіння – воно стане Вашою найголовнішою перевагою. Будьте обачні, інакше ризикуєте наробити дурниць.

Козоріг ♑

Ніколи не дізнаєшся, поки не спробуєш. Сьогодні цей вислів правдивий, як ніколи. Ймовірно, мета, яку Ви перед собою поставили, набагато ближча, ніж Вам здається. Будьте обережні зі своїми бажаннями! І не забувайте, що результат залежить не тільки від докладених зусиль, а й від ставлення до справи.

Водолій ♒

Кожен має право на свою думку. Нагадайте собі про це, коли зіткнетеся з чиєюсь негативною реакцією на Ваші слова. Якщо ви уважно вислухаєте цю людину, то напевно зможете знайти точки дотику, які в підсумку допоможуть вам досягти компромісу.

Риби ♓

Ми можемо попросити поради в десяти людей і отримати десять різних відповідей. Однак іноді нам хочеться, щоб лише одна людина сказала нам те, що ми дійсно хочемо почути. Якщо Вам потрібні найправдивіші відповіді на Ваші запитання, прислухайтеся до найголовнішого порадника, який ніколи Вас не обманює – до свого серця. Не витрачайте свій і чужий час, з’ясовуючи те, що Ви і так уже давно знаєте.