5 жіночих знаків Зодіаку, які полюбляють дружити з чоловіками

Люди вважають, що чоловіки і жінки не можуть просто бути друзями, і що дружба між ними має обов’язково розвинутися в романтичні або сексуальні стосунки. Це не завжди так. Насправді є жінки кількох знаків зодіаку, які, перебуваючи в абсолютній гармонії з їхнім жіночим началом, проте друзів заводять серед чоловіків.

Деяким із них, наприклад, важливо дружити з представниками обох статей. Різностатева дружба несе в собі багато корисного. Адже обмінюючись гендерними секретами, ми тільки краще розуміємо одне одного.

Овен

Жінка-Овен вміє заводити різностатевих друзів, але часто має більше друзів-чоловіків, ніж інші знаки. Залежно від настрою жінка-Овен може надавати перевагу чоловічому товариству перед жіночим. Часто вона шукає динамічну дружбу і того, хто кине їй виклик і підштовхне до досягнення її мети.

Звісно, у жінки-Овна є такі ж конкурентоспроможні подруги, але, перебуваючи під впливом Марса, вона сповнена чоловічої енергії, яка чудово проявляється саме в дружбі з чоловіками. Володіючи такою енергією і войовничістю, жінка-Овен воліє спрямовувати це в позитивне і здорове русло.

Лев

Жінка-Лев – лідер зодіаку, адже вона ж левиця! Ще в школі дівчинка-Лев шукає собі друзів серед хлопчиків, але вона цілком легко ладнає і з подругами. Цей знак перебуває під управлінням чоловічої планети, Сонця, і завдяки Сонцю жінка-Лев знає, як правильно ставитися до чоловіків.

Вона використовує свою власну чоловічу життєву силу, щоб бути тою, хто веде, а не веденою. Вона любить бути в центрі уваги своїх друзів (і Всесвіту, тому що вона управляється Сонцем), тому Левиця – це та, кого називають “гарячою штучкою”. Чоловіки тягнуться до її енергії та зачаровуються як її зовнішністю, так і її жорсткою вдачею.

Скорпіон

Жінка-Скорпіон – це один із тих знаків зодіаку, у якого купа друзів просто тому, що ця леді дійсно вміло встановлює контакт. При першій зустрічі жінка-Скорпіон ніколи не шукає потужного взаємозв’язку, тому що хоче просто гарно провести час і не жадає одразу ж розкриватися перед малознайомими людьми. Вона часто проводить час зі своїми друзями-чоловіками, бо зазвичай ті просто хочуть поспілкуватися.

Жінка-Скорпіон також має дуже ревнивий характер, хоч це і приховує. Вона віддає перевагу компанії друзів-чоловіків більше, ніж жінок, бо потай вважає, що їй так чи інакше доведеться конкурувати з її подругами. Щоб уникнути драми, нападів ревнощів і сварок, леді цього знака обирає товариство чоловіків.

Стрілець

Жінка-Стрілець – це ще один знак, керований чоловічою планетою, і в неї набагато більше друзів-чоловіків, ніж подруг, можливо, навіть більше серед усіх інших знаків. Для неї життя – це отримання задоволення щосекунди, і в неї немає можливості витрачати час на порожніх людей. Якщо ви бачите, що вона постійно проводить час серед чоловіків, немає жодного сумніву – вона просто з друзями.

Хоча, чесно кажучи, жінка-Стрілець вміє ладнати з усіма. У школі вона дружить і з групою вундеркіндів, і з популярними дітьми, і з ізгоями, і з незрозумілими відмінниками. Але спілкування з друзями-чоловіками подобається їй більше, багато в чому через її внутрішню чоловічу енергію.

Водолій

Жінка-Водолій – знак повітряний, і їй іноді властиво плисти за течією, коли вона дозволяє життю (і вітру) нести себе куди завгодно. Але, знаходячи людей, які багато для неї значать, вона пускає коріння. І якщо ця жінка створює стосунки (або дружбу), вона багато працює над ними, щоб утримати таку людину у своєму житті надовго.

Основна причина, через яку в жінки-Водолія більше друзів-чоловіків, ніж подруг, у тому, що вона постійно розширює свій горизонт. Не будучи чоловіком, але маючи друга-чоловіка, це немов зазирнути в розум, абсолютно відмінний від свого. Їй подобається вчитися нових речей у чоловіків і дізнаватися нове про себе в цьому процесі.

Оригінал