Види кохання по знаку Зодіаку

Давньогрецькі філософи були першовідкривачами в багатьох галузях. Наприклад, Піфагор створив таблицю множення, Демокріт — існування атомів, а Гіппократ став засновником наукової медицини. Але це — далеко не все.

Давньогрецькі філософи також вперше запровадили класифікацію любові. Вони виділяли наступні типи любові: Ерос, Людус, Манія, Сторге, Прагма, Агапе. Це розділення досі використовується у філософії, психології, в багатьох наукових та соціальних дисциплінах. Кожен зі знаків зодіаку відноситься до одного з цих типів любові, а отже має свої особливості.

Пропонуємо вам перевірити, що на вас впливає більше — знак Зодіаку або все ж приналежність до одного з типів любові, які виділили багато століть тому філософи Стародавньої Греції.

Овен і Водолій: Ерос — це пристрасна любов, коли бажання повного фізичного володіння коханою людиною просто неймовірне. У такій любові фізична насолода завжди на першому місці.

Близнюки і Стрілець: Людус — любов-гра, гра у своє задоволення. У такій любові почуття досить поверхневі, тому допускається зрада з обох сторін. Не те щоб вона заохочувалася, але і особливої трагедії з неї ніхто робити не буде.

Терези і Телець: Сторге — любов-дружба, заснована на ніжності, теплоті і глибокій відданості.

Козоріг і Діва: Прагма (це комбінація Людуса і Сторге). Почуття не такі глибокі, але в них обов’язково присутні елементи тепла і надійності. Нерідко, ця любов практична або зовсім — любов з користі. Але це не шлюб за розрахунком, зовсім ні. Це любов, яка взаємовигідна обом партнерам. Таке кохання легко піддається раціональному контролю. Їй не властиві драми і розбирання. Це зріла любов — зрілих людей.

Як випливає з самої назви, в ній присутній здоровий прагматизм з елементами вигоди (і це не завжди матеріальна вигода). Можливо, це задоволення від розмови з мудрою і розумною людиною. Чи задоволення фізичне, моральне. У будь-якому випадку — певна вигода повинна бути.

До речі, це також може бути нова любов, яка покликана залікувати старі рани або замінити любов, що з якихось міркувань морального плану — неможлива. І це теж розрахунок.

Рак і Риби: Агапе (це поєднання Еросу і Сторге). Це безкорислива, безумовна любов. (Агапе — жертовна любов, безкорислива: людина віддає тому, кого любить, абсолютно все і навіть більше).

Тут є все: і пристрасть, і ніжність, і надійність, і беззастережна відданість. Цей тип кохання зустрічається не так часто. Але, якщо обидва партнери люблять саме так, їм можна тільки заздрити.

Але і тут є одна проблема. Якщо з якоїсь причини людина, яка так любить, втратить об’єкт своєї любові, він втрачає сенс життя. Він просто не уявляє собі життя без коханого — так зійшлися зірки.

Скорпіон і Лев: Манія (це поєднання Еросу і Людуса). Це ірраціональна любов. Це справжня одержимість любов’ю.

Відповідно, такий тип любові незмінно супроводжується невпевненістю та залежністю від об’єкта любові. Це той випадок, коли в кохання, як на американських гірках: не знаєш, що станеться в наступну секунду. Така любов руйнує життя людей, руйнує сім’ї. Це боляче і це деструктивно. Найчастіше все закінчується переходом цієї любові в інший тип, або любов зникає (може залишитися ненависть чи байдужість.

Але бувають винятки. Нерідко такі сім’ї не тільки витримують бурі і урагани перших років життя, але і стають від цього тільки міцнішими. І люди — дуже щасливі. Такі шлюби і відносини можуть тривати роками й десятиліттями. Але для того, щоб так сталося, необхідно відкритися повністю один одному, а також працювати над відносинами 24/7.

Оригінал