Гороскоп на 31 серпня

Овен ♈

“Нічого, я увімкну дальнє світло”. Не найкраща ідея, якщо їдеш у густому тумані; світло, відбите від крапельок води, тільки погіршить видимість. Так само максимальне висвітлення проблеми не завжди допомагає її вирішити. Реалістичний підхід не потребує концентрації максимальної уваги на питанні. Тримайте певну дистанцію.

Телець ♉

Ми не дуже переживаємо, якщо хтось нас “не розуміє”. Чужі когнітивні складнощі – не наша проблема. Але коли розуміння нарешті приходить, ми безперечно відчуваємо полегшення. Зараз така людина з’явиться у Вашому житті.

Близнюки ♊

Якщо дозволити іншому приймати рішення за двох, навряд чи він відмовиться. Але жити буде простіше, якщо він хоча б вдаватиме, що дотримується Ваших інтересів. Водночас навіть найактивніші доброзичливці можуть не помічати дисбалансу, який вони створюють. Комунікація – не завжди вербальна – ось ключ до вирішення проблеми.

Рак ♋

Важливо бачити у непростих обставинах шанс, а не проблему (останнє завжди встигнеться). Шукайте можливість розпочати діалог. Спілкування допомагає встановити зв’язок, а не шкодить йому.

Лев ♌

Іноді нам начебто і не потрібні “покращені версії”, але вони все одно з’являються. Виробники вважають, що ми неодмінно полюбимо “кращий” продукт, але ми нерідко хочемо, щоб звичне нам і зручне просто не чіпали. Якщо Ви щиро хочете змінити на краще якусь область свого життя – чудово. Але не засмучуйтесь, якщо інші не відразу це зрозуміють і приймуть.

Діва ♍

“Зволікання смерті подібне”. Припустимо, це не завжди так, але обережність і справді подібна до гострої приправи. Покладеш достатньо – буде смачно. Переборщиш – і пошкодуєш! У Вас є причини бути обережними, але важливо не перестаратися, інакше можливість просто втече крізь пальці.

Терези ♎

У фільмі “Маленька міс Щастя” головна героїня одержима конкурсами краси. Вона переглядає відео нагородження переможниць та заучує їхні реакції, щоб одного разу, перемігши, поводитися так само. Репетирувати успіх – безперечно, корисна практика. Це як мінімум допомагає нам налаштуватися на нього!

Скорпіон ♏

“Не можеш присікти – очоль”. Суть цієї поради в тому, щоб взяти ситуацію, що турбує, під контроль. Але іноді і припиняти, і очолювати – надто жорсткі варіанти. Але Ви завжди можете спробувати співпрацю! Партнерство замість протистояння – чудова ідея.

Стрілець ♐

Яким є Ваш внесок у спільну справу? Сьогоднішній день дозволить Вам впевнено розповісти про свої досягнення, поточні починання та бачення майбутнього у світлі спільних планів. Інші і так непогано уявляють, що Ви можете запропонувати, але їм буде корисно почути все від Вас.

Козоріг ♑

Ваш особистий рецепт успіху простий. Дрібка завзятість, спонтанність на кінчику ножа, все щедро полити уявою. Якщо хочете досягти успіху в обраній справі, будьте готові попрощатися із зоною комфорту. Після цього змішайте всі інгредієнти – і можете насолоджуватися результатом!

Водолій ♒

“У чому моя вигода?” Це справді серйозне питання, яке може лягти в основу важливої ​​розмови. Воно допоможе виявити існуючий дисбаланс та конфлікт інтересів. З іншого боку, вдасться знайти і спільні цілі – і будувати подальші відносини, виходячи з них.

Риби ♓

“Що маємо – не зберігаємо, втратимо – плачемо”. У розлуці, як відомо, почуття міцнішають. Найцінніші речі часто здаються нам чимось зрозумілим, і дехто вже звик до Вашої постійної підтримки. Саме тому дуже важливо відійти убік та показати, що Вам потрібні зміни.