Як маніпулюють чоловіки за знаком Зодіаку

Деякі люди, схоже, народжуються з талантом маніпуляції, в той час, як інші вивчають її, щоб стати професійними маніпуляторами. Кожен знак Зодіаку має індивідуальний набір поведінки і якостей, згідно з якими можна з’ясувати, як він здатен маніпулювати оточуючими людьми і як це припинити. Ось як він вами керує, в залежності від його знаку Зодіаку.

Овен

Оскільки чоловік-Овен вважає всіх конкурентами, він не думає, що маніпулює ким-небудь — він просто використовує будь-яку стратегію, завдяки якій може виграти. Ви — не просто подруга/дівчина, ви — противник, і він зробить все можливе, щоб змусити вас зробити те, чого він хоче, щоб стати переможцем.

Телець

Телець використовує почуття провини як спосіб маніпулювати іншими. «Закінчуй вечеряти, у світі повно голодуючих людей!» «Тобі не подобається мій подарунок? Але я обійшов три магазину, щоб знайти його!» Ніхто не любить почувати себе зрадником, тому ви йдете у нього на поводу і погоджуєтеся з ним.

Близнюки

Хлопець-Близнюки неймовірно чарівний, і ви, ймовірно, навіть не дізнаєтеся, що він грає з вами. Він діє так, ніби він хлопець року, і коли він візьме ваш автомобіль без дозволу і потрапить в аварію, він буде абсолютно приголомшений, коли ви будете висловите йому все, що ви про нього думаєте. Він не розуміє, як ви можете сердитись, коли він робить все для вас. Ви почнете сумніватися у своїх висновках щодо нього. Він не просто взяв вашу машину, він хотів з’їздити та купити особливий подарунок для вас, опівночі, в суботу, але не зміг.

Рак

Чоловік-Рак гарний у маніпулюванні людськими емоціями. Ви будете так стурбовані його сльозами, що повністю забудете, що сварилися з ним щодо його дивної скритної поведінки. Але не забувайте, що ви заслужили право на емоційний сплеск, а не він.

Лев

Лев відмінно справляється з усіма видами маніпуляцій, але найбільше він досягає успіху в компліментах. «О, ти одягла це?» або: «Більшість людей не змогли влізти в цей наряд, а на тобі він виглядає приголомшливо». Не піддавайтеся його маніпуляціям — єдина думка, якій можна довіряти, — це ваша власна.

Діва

Маніпуляції Діви — цілеспрямовано натискати певні кнопки. Якщо ваші думки в чомусь розходяться, він зробить вигляд, що сперечатися — недобре, і згадає пару речей, якими ви або ще хтось дорікнули його в минулому. Це відмінний спосіб перевести стрілки з себе на іншу проблему.

Терези

Основний спосіб маніпулювання чоловіків-Терезів також вкрай нелояльний — він буде висміювати вас перед друзями. Ви будете з ним на вечірці або якісь зустрічі, і він розповість веселу (або не зовсім) історію про те, як ви з глузду з’їхали, коли він відмовився ходити з вами по магазинах. Коли оточуючі розсміються, ви будете відчувати себе приниженою і почнете ставити під сумнів свою поведінку.

Скорпіон

Скорпіони – майстри маніпуляції, тому не дивно, що вони будуть робити безліч маніпуляцій, таких як флірт, планування, вина і хабарництво, щоб назвати декілька. Один з основних способів маніпулювання полягає в тому, щоб вселити страх, а потім запропонувати спосіб полегшити цей страх.

Стрілець

Чоловік-Стрілець буде шукати поради в інших, а потім просто піде і зробить все, що хотів зробити. Коли ви викличете його на відверту розмову, він може назвати сотні причин, чому ваша пропозиція було не настільки привабливою і чому вона не спрацювала для них. Він так задурити вам голову, що ви будете не раді, що почали розмову.

Козоріг

Оскільки Козороги – трудоголіки, які прагнуть до успіху, вони, як відомо, маніпулюють співробітниками, щоб домогтися бажаного результату. Один з їхніх методів полягає в тому, щоб зробити нелогічну пропозицію, а потім, слідом, зробити розумну, так що другий варіант здасться настільки здійсненним, що ніхто не зможе відмовитися від нього.

Водолій

Водолії емоційно відірвані від інших, і це може послужити їм непогану службу. Якщо ви засмучені через те, що він зробив щось образливе чи неправильне, він просто відмовиться вибачатися, навіть якщо він був неправий, а ви не зробили нічого поганого. Очевидно, його спокій і впевненість повинні свідчити про його невинність, і ви починаєте вибачатися.

Риби

Чоловік-Риби безумовно володіє навичками маніпуляції. Він може сказати одне, а потім зробити все по-іншому. Він сучасний Том Соєр, тому що він змусить тебе робити щось замість нього, тому що у вас це виходить набагато краще.

Оригінал