4 знаки Зодіаку, які заслуговують більшого, але не знають про це

Іноді в житті потрібно зупинитися і подумати про те, що ви заслуговуєте більшого. Велике і добре серце — це прекрасно. Ну а ви? А ваші почуття, ваше серце, ваше право бути щасливими?

Настає момент, коли приходить усвідомлення, що ви присвячуєте своє життя служінню іншим людям, а воно тим часом проходить повз. Іноді вам посміхаються у відповідь, або навіть дякують, але найчастіше просто не помічають. Звикли. Точно так само, як ви звикли задовольнятися малим. Не думати про себе, а думати про інших. Дарувати щастя оточуючим, і вважати, що цього досить для вашого власного.

Особливо цим «грішать» 4 знаки Зодіаку:

Діва

Люди, що народилися під знаком Діви, старанні, у всьому хочуть докопатися до суті, практично ніколи не роблять поспішних рішень. Однак саме ці якості сприяють тому, що вони нерідко йдуть на поступки там, де слід було б сказати: «Ні».

Крім того, Діви дуже самокритичні. Вони буквально займаються самобичуванням за найменшу помилку. Іншим прощають занадто багато, а от собі — ніколи та нічого. А це дуже погано. Ідеальних людей не буває, і, якщо помилилися — просто дайте собі ще один шанс. Все вийде! Просто не заважайте собі!

Навіть коли у Діви все виходить, вона вірить у це з трудом, вважаючи, що могло бути й краще. Ні, не могло б. Краще — це так, як ви зробили в цей раз. Не бійтеся невдач і провалів. Вони частина шляху. Ви заслуговуєте найвищих вершин, головне — не критикувати себе і не зупинятися, тому що «могло бути краще».

Будуйте плани, ставте цілі, — все збудеться. Тільки не зупиняйтеся і не здавайтеся. Не критикуйте себе, а хваліть за кожен маленький крок в напрямку мети. Не озирнетеся, як опинитеся на вершині!

Козоріг

Представники цього знака Зодіаку не страждають від невпевненості в собі та своїх здібностях. Вони відмінно знають собі ціну і не відмовляються від власних переконань. Але у них інша біда: усе намагаються зробити самі, не делегують нікому повноважень. Річ у тому, що вони не впевнені в здібностях інших, як у своїх. А це заважає йти вперед і просуватися до мети. Ви грузнете в мільйони дрібних справ, в той час, як могли б з командою вже гори звернути.

Крім того, народжені під знаком Козорога, занадто старанні та перфекціоністи. Якщо вже за щось взялися, то повинні зробити це краще за всіх. З одного боку, це непогано, адже дозволяє рости та розвиватися, але з іншого — деструктивно, тому що при цьому ви зовсім забуваєте про себе.

Навчіться звертатися до інших людей за допомогою. Це абсолютно нормально, і допоможе вам у житті. Ви ж допомагаєте і підтримуєте інших, чи не так? Так чому не просите їх про те ж? Переживаєте, що вони не впораються? А ви спробуйте — і будете приємно здивовані.

Ви заслуговуєте підтримки, ви заслуговуєте на те, щоб поруч були ті, хто порадіє за вас. Жити у своїй черепашці не найкращий варіант. Навіть якщо вам здається, що сильні та з усім впораєтеся. Ви заслуговуєте більшого: щоб вас хвалили, підтримували, любили.

Скорпіон

Народжені під цим знаком виглядають сильними, сміливими та безстрашними. Але за всім цим ховається поранена душа, яка втратила впевненість і віру. Можливо, багато чого довелося пережити. А, можливо, так і не ризикнули довіритися комусь.

Невпевненість дуже заважає Скорпіону повірити в те, що він дійсно талановитий, що досяг дуже багато. Ось чому представники цього знака нерідко поступаються місце, яке по праву заслуговують, іншим людям. Причому не таким талановитим, але більш зухвалим і напористим.

Ви просто людина, а не бог. Тому маєте право на помилку. Визнайте її, зробіть правильні висновки та рухайтеся далі. Ідіть вперед і ні на кого не дивіться. Вас будуть відмовляти, вам будуть заздрити, але ви заслуговуєте більшого. Ви заслуговуєте на те, щоб вам допомагали та підтримували, пишалися і мотивували. Ви маєте право бути щасливими, а не тільки дарувати щастя іншим.

Риби

Представники цього знака Зодіаку дуже жертовні, милі, чуйні. Якщо полюблять вас, то вже ніколи не відпустять.
Біда в тому, що Риби надихають і піклуються про інших, але при цьому зовсім забувають про себе. Їм здається, що дарувати щастя — це вже щастя. Так-то воно так, але не зовсім. Тому що ви навіть не можете згадати, коли востаннє робили те, що любите. Завжди заради когось, завжди комусь. А ви? А для вас?

Це зовсім не егоїзм піклуватися про власні почуття та емоції. Вони дуже важливі. Звичайно, ви не можете весь час бути радісними та щасливими, але прагнути до цього, любити себе, зобов’язані.

Оточуйте себе тими, хто щиро бажає вам щастя, а не просто використовує. Ви заслуговуєте більшого — ви заслуговуєте, щоб вас по-справжньому любили та піклувалися.

Оригінал