12 попереджувальних знаків від Ангела-Хранителя

У цій статті розповімо про попереджувальні знаки, які подає нам Ангел-Хранитель.

Кожна людина має свого Ангела-Хранителя. Він незримо присутній поряд з нами з моменту народження і всіляко оберігає нас від бід та напастей. Найчастіше людина не відчуває його присутності. Багато хто зовсім не замислюється про те, що існує невидима сила, яка оберігає їх від негараздів.

Але іноді присутність Ангела стає відчутною. У критичних ситуаціях, коли людину необхідно попередити про небезпеку, Ангел-Хранитель посилає попереджувальні сигнали, які закликають зупинитися і подумати, що ми робимо.

Сни та передчуття

Найпростішим способом отримати попередження від Ангела є сон. Можливо, йому просто легше спілкуватися з нами в момент, коли свідомість спить. Сновидіння у цьому разі можуть бути ознаками подій, який можуть статися насправді. Наприклад, якщо напередодні польоту літаком вам насниться авіакатастрофа, відмовтеся від подорожі! Або якщо, відпускаючи дитину на прогулянку, у вас з’явилося погане передчуття, не випускайте малюка з дому! В крайньому разі, йдіть разом із ним. Це не недовірливість і не параноя. Це Ангел-Хранитель подає вам сигнал про біду, що наближається.

До речі, багато людей, які уникли авіакатастроф або пізнали згодом про появу на районі маніяка, стверджували, що бачили запобіжні сни або відчували сильну внутрішню тривогу, яка змусила їх відмовлятися від планів.

Не ігноруйте сни, які після пробудження залишають у пам’яті негативний осад. Нерідко сни та передчуття дозволяють розібратися у своїх почуттях та прийняти правильне рішення.

Затримки та механічні збої

Напевно, кожному з нас траплялося сідати на автомобіль, який ніяк не хотів заводитись, або спізнюватися на транспорт, який їхав без нас. У цьому плані доводилося чути чимало історій про те, як механічні збої та затримки рятували людей від неминучої смерті.

Так, наприклад, доводилося чути висловлювання людей, які банально запізнилися на туристичний автобус, який під час поїздки провалився у прірву. Пасажир не потрапив на цей автобус просто тому, що в нього незрозумілим чином зупинився годинник. Аналогічним чином люди застрягли в автомобільних пробках, втрачали важливі для них речі і зрештою запізнювалися на літак, який потім потрапляв до авіакатастрофи. Іноді звичайна зустріч зі старим знайомим на вулиці не давала людині у звичний час повернутися додому і рятувала його тим самим від руйнівного землетрусу, який у пилюку руйнував будинок.

Насправді подібних історій тисячі, і всі вони говорять про те, що Ангели-Охоронці в критичні моменти нашого життя справді подають нам сигнали. Потрібно лише навчитися розрізняти їх і розуміти їхнє глибоке значення.

Раптові болі

Часом на цілком здорову людину раптово нападає хвороба або відчувається серйозне нездужання, що порушує її розмірений ритм життя. Іноді така хвороба є зловісною ознакою, що уберігає його від фатальних наслідків.

Гучні голоси

Багато людей зізнаються, що хотіли б часом чути голос Ангела-Хранителя, який би вказував їм шлях чи підказував, як вчинити при складному виборі. На жаль, Ангели не можуть спілкуватися з нами безпосередньо, але це не означає, що вони не можуть достукатися до нашої свідомості! Будь-які голосні голоси, які змушують нас зупинятися і обертатися на звук, є попередженням про те, що потрібно бути обережнішими та уважнішими, що важливо стежити за собою, щоб уникнути неприємностей.

Дрібні неприємності

Неприємні випадки, що трапляються напередодні важливих для вас подій, також не повинні залишитися поза увагою. Наприклад, якщо ви поспішали на співбесіду або вирушали на підписання важливих документів, а на вулиці вас накрило водою з автомобіля, що проїжджає, відмовтеся від намічених планів. Подібні неприємності у вигляді бруду на одязі або зламаного підбора вказують на можливий обман і зраду. Звертайте на це увагу. Наприклад, якщо під час підписання документа у вас перестала писати кулькова ручка, або протяг здув зі столу листи договору, це явний знак, що свідчить про те, що потрібно ще раз уважно перечитати документи, оскільки з ними не все чисто.

Ключі, що падають

Збираючись у дорогу, ми нерідко поспішаємо, і в метушні у нас все падає з рук. Але якщо, вирушаючи в далеку дорогу, у нас постійно падають на підлогу ключі від будинку, від такої поїздки краще відмовитися. Це теж знак нашого Ангела, який дає зрозуміти, що в дорозі нас можуть чекати великі неприємності, і щоб уникнути їх краще відмовитися від поїздки або хоча б перенести її наступного дня.

Птах у вікні

Птах, що б’ється у вікно – одна з найвідоміших ознак нещастя. Це Ангел-Хранитель подає нам сигнал, що одному з наших близьких загрожує смертельна небезпека. Важливо зрозуміти, кому саме потрібна ваша допомога, і підтримати близьку людину. Цілком можливо, звернувши увагу на це попередження, ви врятуєте життя близькій людині.

Папери із рук

Якщо, проходячи стажування на новому робочому місці, у вас постійно випадають папери з рук, знайте, це не банальне хвилювання. Цілком імовірно Ангела-Хранителя намагається донести до вас, що з нинішнім керівництвом ви матимете серйозні проблеми у спілкуванні. Будьте готові до такого розвитку подій або подумайте про зміну місця роботи.

Бродяча тварина

Коли на вулиці до вас прив’язується бродяча тварина і йде у вас по п’ятах до самого будинку, це ще один знак вашого незримого захисника. Він віщує вам доленосну зустріч, яка якимось чином вплине на ваше життя. Якщо ви самотні, така подія може бути ознакою зустрічі зі своєю другою половинкою. Зверніть увагу на підказку Ангела-Хранителя. Нагодуйте тварину, погладьте її, а якщо є можливість, заберіть її до себе додому. Цим ви наблизите щасливі обставини.

Сверблячка в долоні

Якщо вранці у вас почала свербіти ліва долоня, сприймайте це як попередження сьогоднішніх необдуманих витрат. Подумайте, на що ви вирішили витратити гроші сьогодні? Ймовірно, Ангел поспішає вберегти вас від необдуманого вчинку і надсилає такий своєрідний сигнал. Прислухавшись до знаку, візьміть із собою лише ту суму, яку вирішили витратити на справді потрібні речі, а решту грошей залиште вдома.

Небезпечна водойма

Якщо проходячи повз річку або озеро, ви постійно спотикаєтеся або послизаєтеся в таких місцях, вам варто бути обережними на воді і при поводженні з водою. Ангел-охоронець дає вам сигнал про те, що вода може бути загрозою для вашого життя. Зверніть увагу на такий знак, щоб не стати жертвою обставин.

Павук на павутинці

Якщо в першій половині дня ви ненароком помітили павука, що спускається до вас вниз на павутинці, це добрий знак від вашого Ангела. Він говорить про те, що сьогодні на вас чекає добра звістка. Чекайте на неї і нізащо від неї не відмовляйтеся, адже вона принесе швидкі позитивні зміни у ваше життя.

Прислухайтеся до знаків, які посилають вам Ангели-охоронці і будьте щасливі!

Оригінал