Гороскоп на 7 липня

Овен ♈

Ви маєте право влаштовувати необхідні зміни у своєму житті, але інші можуть чинити опір їм, якщо вважають, що Ви щось робите не так. З іншого боку, ці люди дивляться у сьогодення, а ви зосереджені на майбутньому. Інформації у вас більше, ніж у них. Завдяки цьому Ви можете диктувати свої умови – і продовжувати робити те, що робите.

Телець ♉

І знову логіка не принесе Вам стільки користі, скільки подарують уява та інтуїція. Найбільш дивовижні і раптові ідеї таять у собі крихту мудрості. Ви дуже тонко налаштовані на вібрації світу – саме тому Вас відвідують такі незвичайні ідеї!

Близнюки ♊

Що Ви втратите, якщо зійдете з второваного шляху і спробуєте діяти більш креативно? Плюсів у такому починанні явно більше, ніж мінусів. Ви зможете виділитися з натовпу, проявити себе, зрештою, банально “випендритися”! Інші нехай роблять те, що вважають за потрібне, а у Вас – свій унікальний шлях.

Рак ♋

Ми часто шкодуємо про незроблене більше, ніж про скоєне. Запрошення або пропозиція таїть у собі більше потенціалу, ніж може здатися на перший погляд. Вам здається, що краще відкласти дослідження цієї перспективи на майбутнє, коли у Вас буде більше настрою займатися нею. Але насправді краще діяти зараз. Другого шансу у Вас може не бути.

Лев ♌

Коли гравець з бейсбольною битою в руках чекає на кидок пітчера, його цікавить одне: момент дотику м’яча і біти. Чим швидше летить м’яч, тим легше його відбити, але головне – факт дотику. Вам так само потрібно проконтролювати імпульс і ретельно вибрати момент для застосування сили.

Діва ♍

Незвідані території ваблять, а нещодавно прийняті рішення та вжиті дії визначають напрямок Вашого руху. Попереду лежить невідомість, але цікавість та впевненість підштовхують Вас до неї. Тільки усвідомивши всю масштабність перспективи, Ви зрозумієте, наскільки раді залишити звичне позаду.

Терези ♎

“Спробуємо та дізнаємося”. Іноді такі пропозиції турбують, іноді – щиро радують. Якщо вже випробувані варіанти не дали бажаного результату, спробувати щось інше – найправильніший хід. Настав час зійти з протореного шляху.

Скорпіон ♏

Не варто спиратися на надто жорсткі очікування. З багатьох причин найрозумніше зберігати гнучке ставлення до перспектив. Вирішивши “раз і назавжди”, чого Ви хочете, Ви швидше напрошуєтеся на розчарування, ніж створюєте мотивацію. Якщо Ви бачите швидше відсутнє, ніж наявне, це означає, що настав час щось змінювати.

Стрілець ♐

Кожен може згадати випадки, коли довелося відволіктися від справи, і це виявилося на краще. Можливо, Ви “намалювали” собі занадто чіткі очікування від майбутнього, а тут раптом довелося все міняти через несподівану подію, яка сталася ніби зовсім недоречною. Але насправді новий сценарій може виявитися успішнішим за початковий.

Козоріг ♑

Вам варто чесно оцінити, наскільки Ви готові дбати про свої потреби, а наскільки – про чужі. Інші думки мають вагу, але важливо, щоб Ви діяли згідно з власними уявленнями про важливе. Вам подобається – сподобається й іншим. Головне – розібратися, що саме Вам подобається.

Водолій ♒

Поштовх у певному напрямі не варто сприймати як проблему. Здається, що Вам залишається тільки змиритися, але насправді ці зміни – на краще. Чим сильнішим буде цей поштовх, тим активніше Вам потрібно прагнути змін. Дивіться на речі позитивно.

Риби ♓

Нова інформація може збентежити: виявиться, що чіткий і продуманий план потрібно переглянути. Попри популярну приказку, коней часом доводиться міняти на переправі – і краще зробити це зараз, а не колись потім. Зараз Ви можете зазнати роздратування, але потім будете раді, що все склалося так, як склалося.