Ваш головний ворог по знаку Зодіаку

Астрологи, які працюють над сумісності знаків Зодіаку, виявили найлютіших ворогів для кожного представника зодіакального кола. Емоційні антиподи чи повні протилежності не уживаються один з одним і кожен раз хочуть чимось насолити.

Нас всюди оточують заздрісні, злі, зарозумілі люди. Вони всі навколо нас. Іноді це просто знайомі, а інколи — колеги, друзі і навіть родичі. Чи думали ви коли-небудь про те, який знак Зодіаку є для вас найлютішим ворогом? Астрологи виявили закономірність, за якою відразу зрозуміло, від кого слід триматися якомога далі і по можливості навіть не заводити розмову.

Овен

Представники цього знака просто ненавидять нудних людей. Овен за гороскопом сповнений енергії та життєрадісності. Цей знак Зодіаку не може налагодити спілкування з млявими, пасивними та ледачими людьми.

Через це Овни постійно сваряться з Близнюками. Їхня ворожість заснована на депресивній схильності Близнюків.

Телець

Тельці — дуже серйозні, безкомпромісні та відповідальні особи, які на диво терпіти не можуть подібних їм людей. Тельцям подобаються в людях чуйність, доброзичливість і здатність підтримати.

Цей знак Зодіаку на дух не переносить Козорогів. Все тому, що у них на першому місці гроші, а жадібність затьмарює їхні очі, змушуючи йти по головах.

Близнюки

Близнюки — життєрадісні, неспокійні та метушливі люди, внаслідок чого легко можуть впасти в депресивний стан. Представники цього знака намагаються уникати нудних людей. Типовим Близнюкам дуже важко ужитися з нудними та іноді навіть похмурими Рибами.

Рак

Раки надмірно незворушні та часом відчужені люди. Їм по душі тихе проведення часу і монотонний ритм життя. Вони нікуди не поспішають. Для них ворог номер один — Скорпіони. Метушливі, живі, повні драми. Раки не люблять надто активних особистостей.

Лев

Леви сповнені впевненості в собі. Вони вільні, відважні й хоробрі люди та на дух не переносять таких самих, як вони. Їхнім головним ворогом є Діва, така ж самовпевнена і зарозуміла. Але Лев вважає, що існує лише один Цар, і це — він сам.

Діва

У Дів завжди все має бути на своїх місцях. Це стосується всього. Найбільше вони бояться хаосу — як в речі, так і в думках. Цей Знак Зодіаку намагається уникати будь-якого безладу, щоб не виявитися на грані нервового зриву, депресії або взагалі душевного розладу. Тому Діва найбільше ненавидить Водоліїв, які сіють скрізь безлад і метушню.

Терези

Терези випромінюють спокій і гармонію. Вони добродушні та миролюбні особистості. Представники цього Знака не переносять тих, хто намагається командувати ними. А найбільше вони ненавидять, коли на них кричать.

Саме тому Терези не дружать з Овнами. Овен — дуже владний і імпульсивний знак, який своїм напором нагадує танк, а Терези цього не переносять.

Скорпіон

До пори до часу цей знак Зодіаку здається дуже тихим і спокійним. Але насправді його представники — нещадні, мстиві та підступні персони. Скорпіони ненавидять мрійників-Водоліїв. Вони для них безглузді, нудні та взагалі не від світу цього. Скорпіон ніколи не стане дружити з Водолієм — і крапка.

Стрілець

Стрільці сповнені впевненості, енергії та бадьорості. Ці люди очолюють список найбільш успішних особистостей. Стрільці — нешкідливі вороги. Вони не можуть довго злитися на тих, хто їх ображає.

В особистому житті у них завжди все складається найкращим чином, і на роботі на них чекає успіх. Взагалі Стрільці серед зодіакального кола досить поважна персона, і ворогів, як таких у них немає.

Козоріг

Козороги невтомні та майже ніколи не відчувають втоми. Вони ніколи не стоять на одному місці, завжди йдуть тільки вперед. І тому ненавидять занудливих людей, які не люблять активне життя і вважають за краще сидіти вдома. Ворог для Козорога — Рак.

Водолій

Водоліям властива мінливість. Вони дуже допитливі, люблять пізнавати все нове. Вони ненавидять людей «старої закалки», які звикли до всього старого і дотримуються строго консерватизму.

Водолій починає панікувати, коли у когось все чітко заплановано. Ворогом номер один для Водолія є Тілець.

Риби

Це надто вразливий, спокійний і, найголовніше, творчий знак Зодіаку. Вони на дух не переносять непосидючих, галасливих і повних бадьорості Стрільців. Риби, дивлячись на Стрільців, трохи заздрять.

Адже їм важко познайомитися з новою людиною, вони бояться, що порушать свій тихий і затишний світ.

Оригінал