Гороскоп на 21 березня

Овен ♈

Є багато спосіб не дати собі піддатися стресу. Може здаватися, що переживати – значить думати і вирішувати, але насправді Ви просто робите з мухи слона. Якщо Вам потрібно більше інформації про якийсь предмет, знайдіть людину, яка може її надати.

Телець ♉

“Хто обзивається – сам так називається. Так в дитинстві відповідали на чужі дражнилки, щоб позлити того, хто дражнить. Може виникнути відчуття, що Ви маєте справу з людиною, яка намірилася звести Вас з розуму. Але насправді це просто випробування. Інший більш ніж готовий підтримати Вас.

Близнюки ♊

Якщо поведінка деяких людей викликає у Вас роздратування, то сьогодні це роздратування помітно зросте. Але не варто думати, що є лише один правильний спосіб робити справи – Ваш. Існують і інші варіанти. Живіть самі і давайте жити іншим, і стресу у Вашому житті помітно зменшиться.

Рак ♋

Ті, хто ображаються на написане у соцмережах, повинні розуміти, що це тільки слова. Вони не можуть поранити по-справжньому. Звичайно, люди деколи і правда самовиражаються зовсім неналежним чином, але не соромтеся вибачитися.

Лев ♌

Закривати очі на ситуацію – варіант. От тільки Вам нині він недоступний. Обставини будуть наполегливо вимагати Вашої уваги, а значить, настав час зустріти їх лицем. Впевнений крок до завершення – це теж крок. Візьміться за справу, і незабаром гордість за себе переможе апатію – або страх.

Діва ♍

І знову є купа всього, що Вас відволікає – але тільки Вам вирішувати, наскільки. Залиште у своєму плані трохи місця для маневрування. Якщо справи робляться не так швидко, як Ви розраховували, це ще не кінець світу. Завжди можна продовжити завтра.

Терези ♎

Непогано б застосувати свою увагу до дрібниць в грошовому питанні. Все не те, чим здається, так що бережіться обману. Прибуток може виявитися з підступом, але якщо Ви будете уважні, то вбережете себе від фінансового фіаско.

Скорпіон ♏

Бійтеся своїх бажань – особливо якщо в голові у Вас суцільні песимістичні сценарії. Нагадайте собі про силу уяви і маніфестування думок. Усвідомивши, наскільки Ваша голова сповнена негативу, терміново перемикайтеся на позитив. Все закінчиться добре – якщо Ви будете в це вірити.

Стрілець ♐

Може виявитися, що потрібно звернути пильну увагу на особисті кордони, тому що люди дуже охоче сунуть ніс у Ваші справи. Але чи не може бути так, що Ви неправильно розумієте щирий інтерес? Вам вирішувати, що повідомляти про себе, а що ні. Але важливо не відштовхнути людину, яка в майбутньому може виявитися корисним слухачем.

Козоріг ♑

Обіцянки створені для того, щоб їх порушувати. Ви серйозно ставитеся до своїх зобов’язанням, але не всі люди такі, як Ви. Якщо хтось Вас підвів, тримайте себе в руках. Ситуація таїть у собі більше, ніж видно неозброєним оком. Терпіння і чуйність з Вашого боку будуть оцінені з гідністю.

Водолій ♒

Ми всі знаємо ситуації, коли двоє сперечаються про щось, а третій не може й слова вставити. У цієї людини є відповідь – але сперечальники не бажають його почути. Щось подібне сьогодні буде мати місце у Вашому житті. Ваша природна кмітливість породить рішення, що потрібно іншим, але донести його до них стане цілою проблемою.

Риби ♓

Сьогодні Вам доведеться мати справу з людиною, яка не розуміє Вашого чорного гумору. Слідкуйте за мовою. Так, слова не можуть поранити нас фізично, але те, що здається смішним Вам, для когось може виявитися трагічним. Якщо інтуїція підказує, що Ви вже достатньо сказали – значить, так воно і є.