Гороскоп на 31 грудня

Овен ♈

Місяць спонукає вас задуматися про важливі цілі або зосередитися на тому, що приносить особисте задоволення. Але оскільки Місяць з’єднується з Меркурієм, впливаючи на професійні устремління й обов’язки, ви раптом можете згадати, скільки всього вам потрібно зробити, перш ніж день підійде до кінця. І будьте чесні перед собою, якщо Ви взяли на себе занадто багато зобов’язань. Спробуйте позбутися частини з них, якщо все Вам не під силу.

Телець ♉

Поки Місяць впливає на Вашу підсвідомість, Ви можете загубитися у своєму власному внутрішньому світі. Але при цьому спільний вплив Місяця і Меркурія стимулюватиме Ваші здібності до навчання і пізнання нового. Утім, вам необхідний перепочинок у світі веселок і єдинорогів, тож просто розслабтеся на якийсь час. Але переконайтеся, що візит до країни мрій буде нетривалим.

Близнюки ♊

Ви, ймовірно, перебуватимете в соціально орієнтованому настрої через те, що Місяць впливає на дружбу і спілкування. Але ця вібрація може зникнути, коли Місяць зустрінеться з Меркурієм. Ба більше, подібний дует може створити деякі вельми складні моменти, тож будьте готові, але не дозволяйте подібним подіям зіпсувати вам день. Такий вплив світил короткочасний і безумовно не вартий того, щоб про нього хвилюватися.

Рак ♋

Місяць підвищує Ваші амбіції, одночасно налаштовуючи Вас на успіх. Утім, через вплив Меркурія в цьому плані можуть дещо змінитися пріоритети, зокрема, у сфері партнерських стосунків. Можливо, вам доведеться швидко відреагувати на якусь проблему у стосунках чи зобов’язання. До того ж у Вас може виникати відчуття, що Ваш час належить не Вам. Проте постарайтеся швидше розбиратися з будь-якими затримками або відхиленнями.

Лев ♌

Світ заманливо маячить перед Вами, але, віддаючись на волю духу пригод, Ви можете упустити щось дуже важливе. Річ у тім, що Місяць посилює Вашу жагу до досліджень, але його зв’язок із Меркурієм, який дезорієнтує, може внести якусь неясність. Можливо, у вас на роботі виникне проблема, яку необхідно негайно вирішити. А це означає, що дослідження або пригоду, найімовірніше, доведеться відкласти доти, доки ви не розберетеся з більш пріоритетними діловими питаннями.

Діва ♍

Щось цікаве і веселе може зірвати всі ваші спроби бути продуктивними. Навіть якщо Ви готові багато працювати, все змінитися, коли Місяць порівняється з Меркурієм у Вашому знаку, заохочуючи відпочинок і задоволення. Можливо, Ви хочете зосередитися на роботі, але ігнорувати пропоновані розваги та безтурботність може бути складно. Чи перестане світ обертатися, якщо Ви підете з роботи трохи раніше? Ні, однозначно ні.

Терези ♎

Сьогодні Місяць впливатиме на ваші стосунки з людьми, а отже, у вас виникне бажання налагоджувати нові зв’язки. Але через вплив Меркурія ваші домашні справи і проблеми можуть дещо стримати ваш запал у цьому плані. А щоб продовжити ефективно комунікувати з людьми, вам доведеться для початку розібратися з тим, що діється у вашому особистому житті. Можливо, Вашої уваги потребуватиме член сім’ї або стан Вашого житла. На щастя, що б не сталося, це не зіпсує Ваш день цілком.

Скорпіон ♏

Сьогодні Меркурій може гарантувати, що у вас не буде проблем із зайнятістю. Але оскільки Місяць зближується з крилатою планетою, деякі люди можуть зажадати вашої уваги. Тож, якщо ви хочете розслабитися або насолодитися заслуженим відпочинком, із цим може виникнути проблема. Утім, вони зможуть тиснути на вас рівно стільки, скільки ви їм дозволите, тож вибір за вами.

Стрілець ♐

Із самого ранку пануватиме весела атмосфера, хоча пізніше вона може змінитися розчаруванням. Річ у тім, що Місяць разом із Меркурієм впливатимуть на ваші фінанси, а це значить, що вдаватися до веселощів і легковажності може бути занадто дорого. І боги грошей точно не схвалюватимуть Ваше бажання спустошити гаманець якнайшвидше. Утім, за наявності певної розсудливості у Вас вийде і гарно провести час, і зробити так, щоб не залишитися без копійки грошей у новому році.

Козоріг ♑

Сьогодні Вам слід зробити все можливе, щоб набути терпіння і самодисципліни. Світила негативно впливатимуть на Ваш емоційний стан, а Марс, зокрема, підштовхуватиме Вас до необдуманих дій, нехай і одягнених в одяг необхідності. Можливо, цей небажаний поштовх набуде форми якоїсь людини, але вона, напевно, не розуміє, що в разі потреби Ви стаєте непорушною скелею і змусити Вас зробити щось проти своєї волі неможливо.

Водолій ♒

Зв’язок Місяця і Марса робить цей час ідеальним для спілкування з людьми і насолоди товариством. Вас вабитимуть веселощі та бурхливе соціальне життя. Можливо, Вам варто організувати якусь галасливу вечірку, на якій будуть присутні не тільки Ваші друзі, а й колеги, а також соратники. Приверніть увагу до себе. І, як варіант, організуйте караоке.

Риби ♓

Бачачи відсутність прогресу там, де Ви його дуже чекаєте, Ви можете піддатися емоціям. Водночас об’єднання Місяця і Марса вплине на Вашу потребу в безпеці. Таким чином, Ви можете засмутитися через найменшу зміну або дисбаланс у якійсь зі сфер Вашого життя. Утім, це тимчасово, а тому Вам не варто зациклюватися на подібних речах.