“Зрозумій мене, або я…” – кохання за знаками Зодіаку

У словниках можна знайти різні лексичні значення слова кохання. Частіше трапляються описи, що це почуття глибокої прихильності, самовідданий потяг. Але кожна людина може доповнити і розширити це тлумачення. Одні люди вказують на думки про жаданий об’єкт, від яких неможливо просто так відмахнутися. Інші не залишають місця для ніжних емоцій у своєму житті.

Хтось бачить кохання, як можливість разом помовчати, а хтось навпаки, шукає в ньому задоволення від спілкування та взаємодії. Комусь хочеться пізнати блаженство в тиші та спокої. Інші прагнуть бурхливої пристрасті, де пестощі та гучні промови нерозривні між собою. Є люди, які тікають від кохання, як від почуття хворобливого. Деякі терпляче йдуть до нього все життя, як до благословення і сенсу життя.

Овен

Овен – людина з гарячим серцем. Він дуже щирий і віддається любові цілком. Закохавшись, він не стане приховувати своїх почуттів або мовчки страждати, а стане діяти енергійно і без зволікань. В залицяннях мало хто може зрівнятися з закоханим Овном! Він дуже романтичний, здатний натхненно переконувати, виявляти щиру турботу і ніжність, але головне, що за всіма його словами криється сила і рішучість. Проти такого напору мало хто може встояти.

Телець

Телець – може довго обирати об’єкт своєї пристрасті, але коли вибір все-таки зроблений, не стане навіть слухати думку інших з цього приводу. Всі запевнення друзів або рідних в тому, що ця людина йому зовсім не підходить, він буде незворушно пропускати повз вуха. Закоханий Телець сповнений ніжності, романтики і завзятості. Чоловік-Телець здатний кожен день дарувати квіти і робити своїй коханій подарунки.

Близнюки

Близнюки – непередбачувані і непостійні, як вітер. Їхній настрій надзвичайно мінливий, і вони можуть демонструвати то легкість і чарівність, без проблем зачаровуючи свого партнера, то бути похмурими і замкнутими в собі.

Рак

Рак – примудряється поєднувати чутливість і романтизм з практичністю і раціональністю. Перш ніж почати (або прийняти) залицяння, Рак може довго міркувати, адже він налаштований на те, щоб пов’язати своє життя серйозно і надовго. В залицяннях, відчуваючи найніжніші почуття, він здатний говорити зі своїм обранцем про найпрозаїчніші речі – приміром, про те, де і на що вони будуть жити після весілля.

Лев

Лев – Поняття не має, поки не відчує сам. Любов сенс всього його життя, він просто не мислить існування без неї. Леви від природи дуже влюбливі, причому до кожного нового роману ставляться щиро і серйозно, як до першого і останнього у своєму житті. Ось чому Леви можуть досить рано вступити у свій перший шлюб, і бути одружені (заміжні) не раз і не два.

Діва

Діви – любов для них — це тривалі і в першу чергу партнерські, навіть дружні стосунки. Швидкоплинні романи і вже тим більше випадкові зв’язки не для неї: їй потрібен міцний союз, в якому партнери будуть по-справжньому розуміти і підтримувати один одного.

Терези

Терези – велелюбні, але здатні тягнути до останнього, перш ніж зробити рішучий крок. У період закоханості їхній настрій коливається ще більше звичайного: то падає до нуля, то підіймається до самих зірок, тому вони демонструють своєму обранцеві весь діапазон своїх мінливих почуттів.

Скорпіон

Скорпіон – дуже вимогливий. Попри всю його пристрасність, короткочасні романи його цікавлять мало – він налаштований на довгі, серйозні відносини. Він шукає такого партнера, який міг би розділити з ним всю повноту його бурхливих почуттів, а також володіти інтелектом, чіткою життєвою позицією, почуттям гумору і т. д.

Стрілець

Стрілець – дуже влюбливий, але вітряний і непостійний. Будучи закоханим, він може демонструвати предмету своєї пристрасті всю свою чарівність. Чоловік-Стрілець готовий і в буквальному, і в переносному сенсі носити свою обраницю на руках, але при цьому він навряд чи думає про спільне майбутнє, навіть про якнайближче.

Козоріг

Козорогу не властиві імпульсивні вчинки, він не стане кидатися у вир своєї любові, як у вир з головою. Швидкоплинні захоплення його взагалі цікавлять мало: його наміри серйозні і передбачають тривалі, міцні відносини. Бажано, на все життя.

Водолій

Водолій – його цікавить усе на світі, в тому числі і протилежна стать. Однак для любовних стосунків він шукає насамперед надійного друга, разом з яким йому буде весело і цікаво. Закохавшись, Водолій здатний діяти ексцентрично і непередбачувано.

Риби

Риби – також пливуть за течією, як і у всіх інших сферах свого життя. Це відноситься не тільки до жінок, але й чоловіків. Навряд чи вони самі зроблять вам назустріч перший крок, віддаючи перевагу лише потай мріяти про кохання і довіритися Долі.

Оригінал