Найвірніші партнери за знаком Зодіаку

Кожна людина мріє знайти для себе одного або одну єдину, якій буде вірною і в якій буде впевнена до кінця своїх днів. Але, на жаль, пошуки такого супутника життя займають часом значну частину життя. Тим паче, що будь-хто, кого обдурила близька людина, знає не з чуток, наскільки болючою буває зрада – найменше вам хочеться пройти через це випробування знову. Попереджений – значить озброєний.

Астрологи виявили закономірність: виходячи з персональних особливостей характеру, одні знаки Зодіаку обманюють свої другі половинки набагато частіше, ніж інші. Причому, у кожного з них є на це свої причини. Даємо вам кілька “космічних доказів”, які допоможуть зорієнтуватися – на що можна розраховувати під час нового знайомства?

Кому з партнерів можна довіряти, а з ким – доведеться весь час бути напоготові?

Овен

Ймовірність зради з боку Овнів – 50/50. З одного боку, вони не кидають слів на вітер і завжди виконують обіцяне. З іншого – легко йдуть на ризики й авантюри, щоб банально розвіяти нудьгу. Якщо енергійний Овен збирається обдурити, то, найімовірніше, йому бракує яскравих емоцій і динаміки у стосунках.

Вони дуже активні, і якщо партнеру не вдається підтримувати їхній ритм – легко продовжують рух уперед без нього. До того ж Овни володарі солідного его, яке потребує постійної уваги. Регулярно демонструйте йому фізичну прив’язаність і зробіть усе можливе для підтримки “вау-ефекту” у стосунках.

Телець

Один із найвірніших супутників у житті. Якщо такий чоловік закохався, то це назавжди. Вони всерйоз вірять у “кохання до гробу” і “подружні клятви”. Складається відчуття, що прекрасні принци з казок, всі до одного – Тельці. Єдина причина, через яку вони можуть обдурити – якщо раптом всерйоз запідозрили, що партнер їм зраджує.

Це буде своєрідний реванш або акт помсти, на який би вони нізащо не зважилися за інших обставин. Покажіть Тельцю, як сильно про нього піклуєтеся на фізичному й емоційному рівні, і можете не сумніватися в його відданості.

Близнюки

Тримайте вухо гостро – ці партнери дуже мінливі й досить розважливі. І та, й інша якість постійно вводить їх у спокусу, протистояти якій Близнюки бувають не в силах. Представникам цього знака часто потрібна “інтелектуальна стимуляція” – з вами їм має бути цікаво розмовляти.

У більшості випадків свою потребу у флірті вони реалізують через сайти знайомств, соціальні мережі та електронну пошту, але рідко переходять із віртуального простору в реальність. Регулярно підстьобуйте інтерес Близнюків сексуально і ментально – можете бути впевнені, від вас він нікуди не дінеться.

Рак

Ще один знак Зодіаку з досить низьким рівнем довіри. Причини невірності – прискіпливість і мрійливість. Вони самі не знають, чого хочуть від життя, але вимагають нескінченної уваги. Раки вкрай невпевнені в собі і, часом, зрада є для них відчайдушним способом підвищити власну самооцінку. Ба більше, вони примудряються звинуватити в цих зрадах неуважну партнерку, але ніяк не визнати за собою провину. Дайте Раку відчути себе найбажанішим, і він від вас нікуди не дінеться.

Лев

На перший погляд вальяжні й самовпевнені Леви – альфа-самці, які готові міняти жінок як рукавички. У реальності, це зовсім не так. Вони справді “ведуться” на привабливу яскраву зовнішність протилежної статі, але водночас будуть безмежно вірні своїй “королеві”. Вони настільки принципові, що, здається, ніщо не може змусити їх піти на зраду.

Ця якість робить закоханих Левів дуже надійними партнерами. З одним застереженням! За жодних обставин ви не маєте бути кращими, багатшими, успішнішими чи талановитішими за нього. Інакше вони побіжать самостверджуватися в чужому ліжку. Ще одна Левова слабкість – вік, якщо вони йдуть на зраду, то з набагато молодшою пасією.

Діва

Видихніть – йому точно можна довіряти. Таких чоловіків вирізняє складний характер, прагнення до самотності, постійних роздумів і досить розміреного життя. Їм подобається, коли їх люблять не за заслуги, а просто так. Будьте певні, якщо Діва обрав у супутниці вас – до цього рішення він прийшов усвідомлено, попередньо все добре зваживши.

Ще одна особливість цього знака – він дуже гидливий, зокрема щодо випадкових сексуальних партнерів. Тому, якщо він коли-небудь зважиться на фатальний крок і піде на зраду, це буде далеко не легковажний зв’язок.

Терези

Загалом, це збалансований і досить справедливий знак Зодіаку. Чоловіки-Терези люблять стабільність, серйозно беруть на себе будь-які зобов’язання, тому зазвичай на обман не йдуть. З іншого боку, їм не чужий флірт, тож вони можуть (навіть ненавмисно) бути затягнуті в ситуацію, коли цей самий флірт заходить занадто далеко.

Якщо ви зможете стати для вашого партнера не тільки коханкою, а й другом – це піде на користь вашим стосункам. Терези не вміють приховувати своїх почуттів, тому якщо зрада трапиться, будьте впевнені, він сам у всьому зізнається.

Скорпіон

Один із найпристрасніших, але зовсім ненадійних коханців. Це якраз той самий випадок, коли на зраду йдуть виключно з фізіологічних потреб. Тому один із найкращих способів прив’язати до себе Скорпіона, як не тривіально це прозвучить, – секс: частий, різноманітний, винахідливий… Ненаситний партнер буде неймовірно відданим і надовго затримається саме у вашому ліжку.

Стрілець

Так само, як і Овен, і Лев, вогненний Стрілець постійно потребує активних дій і пригод, зокрема й у спальні. Якщо ви поділяєте авантюрний дух Стрільця і не надто обмежуєте його свободу, він може бути дуже вірним партнером. Він готовий дарувати вам свою увагу, але, в той же час, категорично не вірить у кохання, рідко прив’язується до когось всім серцем, а якщо і вступає в союз, то з поправкою “час настав”. Якщо Стрілець фліртує занадто багато, зрештою, це може випадково призвести до неприємностей.

Козоріг

Партнер, якому ви можете довіряти на 100%. Спокійні й зібрані Козороги настільки дисципліновані, що навіть коли спокуса велика, вміють вчасно зупинитися. Вони вимагають поваги і захоплення з боку жінки, їм постійно потрібно відчувати, що вони особливі і дивовижні. Зрада Козорога – схожа на природну аномалію. Вони скоріше беззастережно розірвуть стосунки, ніж підуть на обман. Вирішуйте самі – хороша ця новина для вас чи погана.

Водолій

Найнепередбачуваніший знак Зодіаку з усіх. Їхні бажання змінюються стрімко – ніколи не вгадаєш, чого чекати від Водолія наступної секунди. До того ж, такого чоловіка дуже легко захопити – він не піддає дії інших сумніву, і ця якість робить із нього не найвірнішого партнера. Він може піти на любовну авантюру, пояснивши це для себе простим збігом обставин.

Риби

Мрійливий водний знак із багатою і живою уявою. Це досить вірний партнер, який оточує будь-які стосунки приємним романтичним флером. Він не скупиться на подарунки і постійно шукає способи приємно вас здивувати.

Єдине, що може порушити його клятву вірності – зона комфорту: розмірене сімейне життя здається Рибам нудним. І якщо на горизонті з’явиться несподіваний магічний любовний знак (повірте, вони вміють притягувати романтику за вуха) – можуть піддатися його впливу.

Оригінал