Впевненість і самостійність проти егоїзму і жадібності. Які Овни насправді?

Натура Овна сама по собі досить-таки конфліктна і вельми неоднозначна. Ослячу впертість точно характеризує цей знак. Прояви погано контрольованої злості і зайвої самовпевненості уживаються з неймовірною мудрістю і сентиментальною добротою, готовністю, кинувши все, надати допомогу в будь-якій ситуації. Полярності суті цих людей не дозволяють оцінити їх однозначно.

Позитивні і негативні риси характеру

Недоліки та гідності Овна часом перетворюються один в одного до такої міри, що тонку грань між цими якостями розгледіти дуже важко. Можна помітити, що ці люди цілком залежні від свого настрою. Однак стабільність почуттів свободи, незалежності і впевненості в правильності своїх дій постійна. При невдачах Овен завжди щиро переконаний в фатальності подій, що відбулися. Найкраще цей знак приймати таким, яким він є, не намагаючись щось нав’язувати.

Безперечні плюси знака

1. Впевненість. Дивлячись на дії Овна, можна легко повірити в те, що в житті нічого неможливого немає. Він не стане обходити перешкоди стороною, в пошуках легких шляхів, а з переконаною цілеспрямованістю, схожою на фанатизм, піде напролом.

2. Самостійність. Поставивши собі чітко визначену мету, не попросить допомоги з боку, рухаючись до її досягнення. У критичний момент, коли потрібно рішучий крок, Овен не уникає відповідальності, а без сумнівів приймає рішення, яке здасться йому максимально правильним при усуненні виниклої проблеми.

3. Щедрість. Овни не з тих, хто відмовляють у допомозі і в пориві чесноти віддадуть останнє незнайомому волоцюзі. Вони не трясуться над останньою копійкою і це потрібно гідно оцінити.

Негативні якості

1. Впевненість Овна часто переростає в егоцентризм, він вважає себе вищим за інших в усьому. Його сліпа переконаність у своїй правоті в будь-якій ситуації непохитна, а чиїсь поради можуть зустрічатися такою людиною з ворожим роздратуванням, оскільки прийматися це буде як наполегливий тиск, що ставить під сумнів винятковий розум Овна.

2. Прагнення цих людей до вільного і незалежного способу життя часом стає схожим на яскраво виражений егоїзм. Спокійні особистості, бачачи таку активність, уперту правоту скрізь і в усьому, віддаляються від Овнів, які зовсім не хочуть цього помічати. Самозакохана людина цінує тільки тих, хто цінує його таким, не намагаючись загнати в якісь рамки.

3. Про жадібність цього знака, як і про щедрість, можна складати легенди. Прихильності не дочекаються навіть близькі друзі і родичі, якщо Овном прийнято рішення заощадити, відмовити в покупці або просто не зайняти грошей. Чому так? Він і сам навряд чи зможе пояснити своє небажання, тому простіше подумати про несприятливий вплив планет.

Такі Овни і їх не переробити. Та й чи потрібно? Адже спроба зрозуміти таких людей не настільки неможлива. Є багато шансів на успіх.

Оригінал