Знаки Зодіаку та їхні найгірші та найшкідливіші звички

Кожен зодіакальний знак має свої погані та шкідливі звички, які є їхніми характерними негативними якостями. На щастя, якщо ви про них знаєте й усвідомлюєте власні недоліки, то вам буде набагато легше відкоригувати ці мінуси, щоб стати приємнішою людиною, яку не намагатимуться оминати інші люди.

Овен

Овни мають звичку лізти завжди вперед у перші ряди, як у прямому, так і в переносному значенні, причому дуже жорстко й безпардонно. Крім того, ви надзвичайно егоїстичні, і хоча ця якість іноді вам допомагає, проте вона здатна зіпсувати і навіть зруйнувати будь-які ваші стосунки.

Проблему можна відкоригувати, якщо у вас з’явиться об’єкт, про який треба дбати: чи то тварина, чи то дитина, чи то навіть кімнатна рослина. Найкращі ліки проти егоїзму – це відповідальність за іншу істоту. Звичайно, егоїзм можна назвати неприємною, але нешкідливою рисою характеру, проте, він небезпечний, особливо у своїх екстремальних проявах.

Телець

Тельці люблять безлад і хаос щодо свого майна і речей. Вас навіть цілком можна порівняти з Плюшкіним, тому що ви посилено оточуєте себе своїми “багатствами”, і це дає вам відчуття безпеки, хоча й приносить додатковий головний біль, плутанину і хаос.

Допомогти вам може тільки правильна організація зберігання своїх речей: наприклад, відкриті стелажі, шухляди або комоди. Привчіть себе до впорядкованості та систематизації. Повна дезорганізація є доволі нешкідливою, але дуже нехорошою звичкою.

Близнюки

Близнюки наділені сумнівним даром зайвої балакучості. Крім того, ви поганий слухач, точніше слухач, але тільки самого себе. Ви навіть маєте властивість забалакатися до такої міри, що виявляєте той факт, що вже говорите із самим собою.

Щоб вилікуватися від цієї недуги, практикуйте мовчання та слухання – зрештою, станьте уважнішим до інших. Привчайте себе закривати рот і мовчати хоча б хвилину, потім дві хвилини, і так далі по наростаючій – можливо, ви навіть зможете себе трохи перевиховати. Отже, дві огидні звички, що заважають вам якісно взаємодіяти із соціумом: неуважність і рот, який ніколи не закривається. До речі, якщо Близнюків навмисно ігнорувати, то вони обурюються і вимагають до себе більше уваги.

Рак

Чому Раки такі чемні та ввічливі, хоч до рани прикладай? Їхня “солодкість” зумовлена кількістю споживання цукру. Ви просто обожнюєте випічку, цукерки та морозиво. Немає нічого поганого в тому, щоб побалувати себе солоденьким, проте надлишок десертів зіпсує талію і позбавить вас енергії. Ви завжди шукаєте що б пожувати смачненького і дуже сильно залежите від солодощів.

Спробуйте перейти на сухофрукти та жуйки без цукру. Так, уявіть собі, залежність від цукру теж існує і вельми, до речі, чимала. Крім цього, Раки нерідко страждають і від тютюнопаління.

Лев

Леви стильні, елегантні та витончені, але вельми безпардонні. А ще ви справжнісінький сноб. Вашому знаку притаманна творча жилка, чарівність і розум, але позитивні якості врівноважуються занадто потужним бажанням похизуватися і робити все напоказ. Надмірна показуха аж до епатажу, вихваляння і зарозумілість – це типово левові недоліки. Насправді це прагнення блищати корениться у вашій внутрішній невпевненості та закомплексованості.

Лікування: що раніше ви навчитеся хвалити інших, то швидше ви самі отримуватимете такі необхідні вам похвали. Іншими словами, виробіть трохи інший, більш людяний стиль поведінки і навчіться звертати увагу на інших.

Діва

Ці прискіпливі особи нерідко жертвують власним задоволенням заради досконалості. Глибоко всередині ви емоційна людина зі щирими почуттями, однак вам слід навчитися того, що краще добре почуватися, ніж добре виглядати.

Виділяйте собі трохи часу для задоволення: кулінарія, живопис, кераміка, щоб забруднити руки й одяг, але залишитися задоволеним процесом і результатом. З одного боку, ваша бездоганність – якість хороша, з іншого боку, вона може стати нав’язливою ідеєю і перфекціонізмом, доведеним до крайнощів, коли ви вже нічим не можете бути задоволені, а це вкрай кепсько позначається і на вашому характері, і на стосунках.

Терези

Ймовірно, поняття “шопоголізму” з’явилося завдяки Терезам. У вас, напевно, в гаманці маса кредиток, якими ви нерідко користуєтеся, щоб потішити себе і потішити своє марнославство в плані покупок. Так, у Терезів бездоганний смак, але він може привести вас до купи боргів і не меншої купи неприємностей.

Спробуйте замінити матеріальні задоволення на простіші радощі: прогулянка на природі або відвідування музею замість того, щоб пускати пил в очі новими, але дорогими придбаннями, які не завжди вам по кишені. Залежність від магазинів може перерости в дуже дорогу шкідливу звичку.

Скорпіон

Ніхто не вміє збирати в собі злість так, як цей знак. На жаль, але ви настільки посилено і ретельно колекціонуєте свої образи, що вони здатні витіснити і любов, і щастя, і довіру.

Для того щоб відпустити свій гнів, почніть практикувати любов до самого себе, тобто максимально балувати й любити себе: дозвольте собі курс масажів або цікавий відпочинок. Це дещо пом’якшить вашу вдачу та налаштує на хвилю більшої доброзичливості, інакше ви ризикуєте загрузнути у власних негативних емоціях, які, як відомо, діють вельми саморуйнівним чином. Якщо ви знайдете для себе спосіб розслаблятися, то ви зможете відкоригувати цю жахливу звичку.

Стрілець

Стрільці мають огидну звичку говорити правду. І огидність ця не в правді, а в тому, як ви її висловлюєте, навіть якщо вами керують лише найкращі наміри, які аж ніяк не позбавляють ваші висловлювання неабиякої порції отрути: “Ці джинси вас страшенно повнять!” або “Ви що були п’яні, коли писали цей звіт?”.

Читайте книжки з етикету і стримуйте язик, щоб не уславитися безтактною людиною, яку всі обходять стороною. Чесність – це чудово, але ось навчитися тактовності та емпатії вам зовсім не завадить.

Козоріг

Цей знак є божевільним трудоголіком. Ви напевно побоюєтеся того, що щойно ви зупинитеся перепочити, то на вас нападе бідність і злидні.

Ведіть свій особистий щоденник у вигляді журналу подяки за все, що у вас є. Такий психологічний підхід, можливо, допоможе вам зламати свою погану звичку. Що більше Козоріг розуміє цінність і важливість нематеріальних благ, то здоровішою й адекватнішою стає його поведінка. Не відмовляйтеся від відпустки заради роботи і приборкайте амбіції, інакше ви вигорите і знищите своє здоров’я.

Водолій

Водолії грішать звичкою вибудовувати для себе абсолютно самодостатнє життя. На жаль, таке нездорове прагнення до абсолютної незалежності ставить під загрозу всі ваші стосунки. Натомість ви любите експериментувати і нерідко ставите на кін багато чого заради коханих людей, зокрема й свою свободу.

Якщо розглядати надмірну незалежність як небезпечну і шкідливу звичку, то вона може призвести до того, що ви станете самітником, який розігнав усіх людей зі свого оточення і не впускає нікого і нічого нового у свій світ. Відкоригувати це може жага творчості та взаємодія з людьми саме на ґрунті креативності.

Риби

Водний знак Риби природно знаходить розраду у воді. Коли ця вода має високий вміст алкоголю, тоді можуть настати проблеми, причому ситуація цілком може стати критичною, а то й майже незворотною.

У цьому разі вам допоможуть медитація і йога, оскільки вони дають змогу досягти певного стану нірвани, якого прагнуть усі Риби, зокрема й через алкоголь і наркотики. Алкоголізм – це справді “риб’яче” прокляття, оскільки чинити опір спокусі спиртним людям цього знака вкрай складно.

Оригінал