Гороскоп на 2 червня

Овен ♈

Коли втілення плану в життя займає більше часу, ніж нам хотілося б, починають закрадатися сумніви. Ситуація стає ще складнішою, коли ми починаємо переживати, що виконання бажання не потішить нас, а розчарує. Але зараз або зовсім скоро Ви зрозумієте, що досягнення мети – все ж привід радіти й надихатися.

Телець ♉

Отримати бажане в тій чи іншій сфері життя – абсолютно реально. Для Вас питання скоріше в тому, чи вартий результат докладених зусиль. Якби було більше впевненості в позитивному результаті, Ви б, звичайно, намагалися охочіше. Але нехай минулі невдачі не бентежать Вас. В цей раз все буде інакше – навіть якщо поки це непомітно.

Близнюки ♊

Одна справа – зняти з себе всяку відповідальність, зовсім інша – прийняти, що в іншої людини більше знань і досвіду. Дуже часто ми беремося за справу, в якій нам бракує досвіду і вміння, а потім шкодуємо, що не передали її комусь іншому. Не дозволяйте гордині поставити Вас у таке становище сьогодні.

Рак ♋

Деякі фокусники справді вміють вразити уяву. В наші дні вони придумали безліч неймовірних трюків, які буквально виносять мозок! І нехай ми знаємо, що все це ілюзія і обман, міра таланту дивує. Якщо Вас захопила якась явна фантазія, знайте, що в ній все одно криється цінний практичний урок.

Лев ♌

Годинник, який зупинився, двічі на день показує правильний час, а човен без керма все одно кудись та припливе. Таким чином, бездіяльність не завжди означає відсутність результату. Може виявитися, що залишений Вами план зажив своїм життям – і допоможе Вам опинитися в кращій позиції для реалізації інших починань.

Діва ♍

Перш ніж почати малювати картину, художник створює в голові образ майбутнього твору. Щоб досягти мети, дуже важливо спершу “побачити” її. Яким Ви бачите своє майбутнє? Створити чіткий образ бажаного в голові – не просто корисно; це необхідний перший крок.

Терези ♎

Всі вирішують завдання у своєму власному темпі, і якщо хтось виявляється повільнішим, ніж інші, це не означає, що він упускає щось важливе. Часто все зовсім навпаки! Пишаючись швидкістю рішення, людина в поспіху упускає ключову деталь. Пам’ятайте про це, якщо поставлене завдання здається Вам занадто простим.

Скорпіон ♏

“На волосок від…”, “Та я трохи не…”: Ви зараз не те щоб опинитеся в реально небезпечному становищі. Але навіть ілюзорна небезпека змусить зібратися і багато чого зрозуміти заново. Не думайте, що стабільні з вигляду обставини насправді нестабільні. Однак, важливо свідомо бачити і візуалізувати їхній позитивний аспект.

Стрілець ♐

Як відомо, чесність – краща політика. Чесність – значить правда, а правда ранить – і всі ми пам’ятаємо, як говорили правду і тим самим завдавали болю. Люди часто говорять, що хочуть почути правду – а потім ображаються на нашу “жорстокість” і “байдужість”. Але зараз Ви повинні говорити правду і нічого крім правди. Вам потім за це подякують.

Козоріг ♑

Бачити тільки те, що ми хочемо бачити – не найкращий варіант. Так, оптимізм – це дуже мило, але деколи внутрішній голос правильно говорить, що позитив – це самообман. Між оптимізмом і відсутністю реалізму проходить дуже тонка грань. Щоб побачити різницю, прислухайтеся до своєї інтуїції.

Водолій ♒

Зміни, що відбуваються у Вашому житті, – на краще. Не варто шукати підступ. Можливо, хтось несподівано і безкорисливо надасть Вам підтримку. Тут теж не потрібно шукати подвійного дна. Не ускладнюйте даремно просту, ясну, позитивну ситуацію.

Риби ♓

Ми часто не знаємо, що настав час переглянути якісь погляди і переконання, поки зовсім не припече. Момент істини – і ми усвідомлюємо, наскільки неправильно щось розуміли. Втішає те, що ми стаємо мудрішими, а значить, опиняємося в більш вигідній позиції. Найближчим часом Вас теж чекає просвітлення.