6 найбільш емоційно складних знаків Зодіаку

Астрологія – складна наука: її знаки можна інтерпретувати безліччю способів. Протягом кількох століть люди намагалися розшифрувати справжнє значення рухів зірок. Хоч астрологія і може вплинути на наші життя так, як ми собі навіть уявити не можемо, все, що відбувається, не завжди є результатом змішування енергії Великої Ведмедиці та Малої Ведмедиці.

Попри це, було б злочином вважати астрологію марною тратою часу. Насправді вона впливає на людей і їхнє мислення. Астрологічні знаки, на які ми всі розділені, відрізняються один від одного. Усі вони різні, оскільки рух зірок призвело до змін уроджених рис характеру людини. У більшості статей увага зазвичай акцентується на позитивних рисах знаків, а також на їхньому, знову ж таки, позитивному впливі на життя людини. Хорошого не буває без поганого, інь не буває без янь. Саме тому обов’язково варто поговорити і про погане, а саме про нездорові думки, які можуть з’являтися у представників різних знаків зодіаку.

Стрілець

Якщо ви не Стрілець – радійте, тому що ви ніколи не дізнаєтеся про те, що діється у представників цього знака в голові, адже інакше – в живих вам не залишитися. Стрільці дуже складні, і якби накручування себе визнали б олімпійським видом спорту, вони обов’язково виграли б золоту медаль. Справжній Стрілець вигадуватиме різні сценарії, не маючи при цьому жодного поняття щодо того, що дійсно відбувається навколо нього. Їм завжди потрібно докопатися до правди, і якщо в інформації, яка їм відома, є певні прогалини, вони щосили намагатимуться це виправити за допомогою своєї уяви. Стрільці досліджуватимуть нові світи можливостей.

Телець

Можете називати їх упертими, але Тельцям не позичати твердості. Люди, народжені під цим знаком будуть довго сидіти і ретельно все обмірковувати, накручуючи себе настільки, що можуть просто вибухнути, якщо не будуть обережними. Тельці ніколи не обмежуються тим, що на поверхні і можуть дуже довго намагатися докопатися до суті. Їхній розумовий процес настільки складний, що часом вони самі не розуміють, що діється у них у голові. Це змушує їх набагато ретельніше аналізувати свої думки, які без потреби ускладнюють і так непросту ситуацію.

Близнюки

Представники цього знаку зодіаку мають двоїсту натуру. Це ще більше посилює ситуацію, коли ти й так емоційно складна людина із глибокими почуттями. У більшості випадків Близнюки страждають саме через свою зайву чутливість. З такими складними емоціями, Близнюки з ймовірністю можуть самі все зіпсувати без будь-якого втручання ворогів чи конкурентів. Вони будуть накручувати себе, затьмарюючи все навколо. Навіть коли представники цього знака чують гарні новини, вони по кілька разів їх аналізують і миттєво перетворюють їх на погані новини. Вони так сильно намагаються бути неупередженими, що упускають суть справи з уваги.

Овен

Сказати, що голова Овна забита думками настільки, що може ось-ось вибухнути, значить нічого не сказати. Його педаль газу завжди натиснута до упору, а гальмо не працює, за винятком тих годин, коли він спить. Емоційність Овнів, у поєднанні із зайвою чутливістю часто є причиною їхнього душевного занепокоєння. Овни схильні все ускладнювати, чим часто шкодять самі собі, оскільки у будь-якій ситуації думають про найгірший розвиток подій. Вони проєктують свої страхи і переживання на навколишній світ, що ще більше збиває їх з пантелику. Овни відомі як люди, які постійно переживають.

Діва

Представники цього знака можуть справити враження байдужих снобів, але правда в тому, що вони неймовірно суворі щодо самих себе. У це складно повірити, оскільки вони можуть бути досить жорсткими з оточуючими, і мало хто зможе довго витримати їхню компанію. Діви просто майстри в тому, щоб багато разів аналізувати ситуацію доти, доки вона не стане неймовірно складною, а вони самі перестануть розуміти, як взагалі дійшли таких висновків. Ця їхня звичка призводить до внутрішніх конфліктів, які часто стають причиною особистих проблем. Саме тому представники цього знака поводяться так недоброзичливо до інших. Вони відчувають такий сильний біль, що їм просто необхідно виплеснути його на оточуючих, щоб відчути себе краще.

Риби

Кожен знає людину, яка завжди виглядає сумною і пригніченою незалежно від того, скільки всього хорошого відбувається з нею і навколо неї. Такі люди завжди знайдуть причину поплакати, це їм вдається найпростіше. Також Риби можуть одночасно відчувати дуже багато різних почуттів. Їхня вроджена параноя стає причиною частих нападів жалю до себе. Їхні емоції складні, і лише тягнуть вниз їх самих і заодно всіх оточуючих. Навіть коли все ідеально, Риби придумають, що може піти не так і переживатимуть доти, доки щось справді піде не так.

Оригінал