Знаки Зодіаку, яким складно зізнатися в коханні

Чому зізнаватися в коханні часом так страшно? Боїтеся виглядати вразливими і відкритими? Лякає можлива безвідповідальність почуттів? Відчуваєте відповідальність за свої слова або просто не до кінця в них упевнені?

А може не хочете говорити це першим, чекаючи зізнання від партнера? Як ставляться до слів кохання різні знаки Зодіаку, і наскільки легко вони їм даються? Ось 5 знаків Зодіаку, яким неймовірно важко вимовити “Я люблю тебе”:

Овен

Ви відкриєте свою душу для коханої людини тільки тоді, коли будете готові взяти відповідальність перед нею за всі наслідки цього почуття. Тому зізнання будете відтягувати до крайнього моменту. Але вже якщо він настане, вашому обранцеві доведеться пережити одне з найяскравіших вражень у своєму житті. Усіх традицій романтичної церемонії буде дотримано до найдрібніших деталей.

Лев

Вам, як найгордовитішому знаку, дуже складно оголити свою закохану душу перед коханою людиною. Ваше самолюбство може не витримати можливої відмови, тому ви, перш ніж один раз “відрізати” слова любові, 107 разів “відміряєте” почуття коханого.

Освідчення ви робите з належним вашій натурі розмахом і шиком. Вражаючі декорації, подарунки, феєрверки – обов’язкова атрибутика, що підкріплює серйозність ваших намірів.

Діва

Для вас кохання – це дуже інтимно. Ви не станете кричати про нього на кожному розі й хвалькувато носитися зі своїм почуттям, виставляючи його напоказ. Кохання – це таїнство, яке належить двом, і ворота до храму своєї душі ви відкриєте тільки тому, хто здатний на не менш глибокі почуття.

Якщо освідчення в коханні прозвучить від людини, до якої ви не відчуваєте взаємності, відмовляти їй вам буде вкрай складно. Ви спробуєте переглянути до неї своє ставлення, щиро вважаючи, що в кожній людині є те, за що її можна полюбити.

Терези

Наважитися на відверте зізнання ви зможете тільки тоді, коли ваше мовчання стане смертельним вироком для людини, в яку вас примудрилися закохатися. У всіх інших випадках ви ходитимете “навкруги”, щосили сподіваючись, що вона помітить ваші млосні погляди, багатозначні зітхання і не надто вмілі натяки.

Козоріг

Кохання для вас – своєрідна гра, в якій програв той, хто першим зізнався в почуттях. Ви терпітимете якомога довше, щоб не здатися обранцеві слабким, безвольним і вразливим.

Нехай краще він зізнається першим. У собі-то ви впевнені, оскільки ніколи не скористаєтеся щирими почуттями близької людини, щоб маніпулювати або принижувати. Ви вірите у вічне кохання, і готові невпинно підтверджувати його вчинками.

Оригінал