Гороскоп на 7 березня

Овен ♈

Уникайте зустрічей із людьми, у яких сім п’ятниць на тижні, і які діють, керуючись раптовими імпульсами. Ці люди більше зацікавлені в тому, щоб справити гарне враження, ніж у тому, щоб дійсно зробити щось вартісне. Якщо Ви долучитеся до їхніх лав, це може зашкодити не тільки Вашому життю в суспільстві, а й Вашому гаманцю. Будьте готові до того, що Вас попросять заплатити за них. Такі удавальники, до того ж, часто виявляються ледарями і жебраками.

Телець ♉

Сьогодні Ви опинитеся на посаді лідера і відповідатимете за те, щоб згуртувати колектив. На щастя, це завдання для Вас буде легким і приємним. Ви викликаєте в людей довіру, перебуваєте у чудовому настрої і маєте достатній запас терпіння, щоб спрямувати події в потрібне русло. Неважливо, чи будете Ви організовувати робочий процес, чи звану вечерю – у будь-якому разі Ви отримаєте задоволення від обговорення майбутньої події та складання планів.

Близнюки ♊

Ви знаєте, що якась людина дуже цікавиться Вами, то що ж заважає відкритися їй трохи більше? Навіть якщо Ви не цілком упевнені в тому, що саме ця людина Вас цікавить, не варто нехтувати можливістю дізнатися її ближче. Перехід до ближчих стосунків займе досить багато часу, і завжди є шанс за бажання відступити. Ви є господарем становища і самі визначаєте, наскільки варто комусь довіряти.

Рак ♋

Ви не можете відповідати за те, як інші люди реагують на ситуацію, але все ж можете постаратися не провокувати оточення на негативні емоції. Краще зайвий раз перестрахуватися. Уникайте спілкування з людьми, які легко виходять із себе. Вони сьогодні будуть ще агресивнішими, ніж зазвичай. Утім, у Вашому житті є багато чудових у спілкуванні людей, тож буде легко переключитися на спілкування з ними, замість того щоб мати справу з тими, хто випробовує Ваше терпіння і все сприймає в негативному ключі.

Лев ♌

Віддаватися ностальгії за минулим зі своїми друзями – це завжди дуже захопливо, але сьогодні спогади можуть затуманити Ваш розум. Вам необхідно ясно бачити, куди рухатися далі, щоб ухвалити правильні рішення. Зараз потрібно жити майбутнім – дивіться вперед і думайте про майбутні події. Занурення в роздуми про старі помилки і перемоги – лише марна трата часу. Перестаньте віддаватися спогадам і почніть думати про прийдешні можливості.

Діва ♍

Якщо Ви останнім часом наполегливо і регулярно працювали над собою, то настав час пожинати плоди. Люди помічають, як Ви змінилися, і хоча не всі Вам про це говорять, хтось усе ж таки скаже – і гарний настрій на цілий день буде Вам забезпечено! Постарайтеся відповідати людям тим самим. Скажіть комплімент, якщо хтось зробив нову зачіску. Що більше радості Ви принесете людям, то щасливішими будете самі.

Терези ♎

Вам доведеться дізнатися про себе щось таке, що вам буде не до душі. Такий струс не надто приємний, але все ж це ще не кінець світу. Ніщо людське Вам не чуже, і нове відкриття підтверджує це, тож немає приводу сумувати. Щоразу, коли Ви аналізуєте себе і свої вчинки, Ви ще на крок наближаєтеся до розуміння себе. Усе, що Вам потрібно – це взяти ситуацію до відома і спробувати щось у ній змінити. Навколишні побачать, що Ви намагаєтеся, а це вже багато що значить.

Скорпіон ♏

Хтось, хто Вам небайдужий, зараз переживає сильні зміни в житті. Це має надихнути і Вас. Якщо Ви хочете щось змінити, поспостерігайте, як інші справляються із ситуацією – і почерпнете для себе чимало нового. Можна робити те саме, що роблять інші, але будьте гранично уважні. Якщо Ви хочете змінити щось у стосунках, поспостерігайте за іншими людьми разом зі своїм партнером. Вам обом є, чого повчитися.

Стрілець ♐

Запальні люди з Вашого оточення сьогодні стримають свій запал, і схоже, що ваші стосунки сьогодні покращаться. Ви з ентузіазмом сприймаєте ймовірність досягнення гармонії у стосунках, і Вам варто про це сказати – це допоможе змусити тих, хто вас оточує, бути більш терпимими й виявляти повагу одне до одного. Якщо Ви продовжуватимете в тому ж дусі, у Вас вийде створити “мир у всьому світі” або, принаймні, хоча б у невеликому його куточку.

Козоріг ♑

У Вашому житті настав момент, коли можна зменшити оберти і просто відпочити, тож чому б справді не зробити це? На певний час передайте кермо влади комусь іншому і просто насолоджуйтеся життям. Зберіться з друзями і як слід повеселіться – сьогодні не зовсім вдалий день для самотнього проведення часу. Ви відчуєте прилив сил у компанії людей, які до вас небайдужі, тому зберіть навколо себе якомога більше друзів. Гарною ідеєю буде влаштувати вечірку.

Водолій ♒

Ваші бажання і надії залишаються Вашими – не потрібно намагатися перекроїти їх на догоду тому, хто зараз сильніший за Вас. Необхідно цілеспрямовано йти до досягнення своєї мети, інакше ви її ніколи не досягнете. Тиск з боку колег може посилитися, але якщо від вас вимагатимуть чогось, що суперечить вашим бажанням, потрібно мати сили відмовитися це робити. Ви зараз намагаєтеся знайти щастя, і ваші друзі повинні зрозуміти це і підтримати вас.

Риби ♓

Хтось, кому Ви симпатизуєте, потребуватиме Вашої мудрої поради. Вам може бути ніяково від такої глибокої довіри, але потрібно буде дати ту пораду, яку від Вас хочуть почути. А коли ви зблизитеся, будьте якомога м’якшими. Поставте себе на місце іншого, і зрозумієте, як і що потрібно сказати. Ви маєте гарну пам’ять і величезне почуття співпереживання, тому Ви краще, ніж будь-хто інший, зможете допомогти людині навчитися чогось на власних помилках.