Гороскоп на 21 вересня

Овен ♈

Нам часто кажуть, що потрібно ловити момент і кожну мить проживати на всі 100%. Але хіба ми не вигоримо від такого напруження сил? Терпіння – це не тільки чеснота, це ще й спосіб витягти із ситуації максимум. Щоб почати по-справжньому насолоджуватися життям, зменште оберти.

Телець ♉

Гроші – творіння рук людських, а не частина природи. Але вони стали таким важливим елементом нашого життя, що слова “все найкраще у житті безкоштовне” викликають скепсис. Спробуйте менше думати про свій фінансовий статус і зосередьтеся на великому дару життя, і Ви зрозумієте, наскільки вони правдиві.

Близнюки ♊

Відносини з іншою людиною такі, якими є – тобто не все в них Вас повністю влаштовує. Але іноді ми просто повинні прийняти якусь рису в ближньому, придушивши своє невдоволення, – і сподіватися, що так само він або вона вчинить щодо нас.

Рак ♋

Кажуть, що зміна діяльності – найкращий відпочинок. Але зміни завжди пов’язані з хвилюваннями. Де тут відпочивати! Нині, щоправда, світила обіцяють безпрецедентну нагоду розслабитися. Звичний вантаж раптово перестане здаватися Вам важким.

Лев ♌

Обставини змінилися, і у Вас побільшало оптимізму. Але де ж каверза? Чи не дуже це добре, щоб бути правдою? З іншого боку, Ви багато старалися, щоб досягти такого результату. Позитивний результат накопичувався, наче снігова куля. Навряд чи на Вас чекають якісь неприємні сюрпризи.

Діва ♍

Настав час вище цінувати свій час! Порівняйте, скільки Ви робите для інших і скільки для себе (спойлер: для себе Ви робите менше). Всесвіт натякає, що Вам час переглянути свої пріоритети.

Терези ♎

Посіяти в комусь зерно сумніву і перетягнути його на свій бік досить просто: треба тільки переконати людину, що вона сама все це вигадала, і вона буде рада співпрацювати. Але навіяти комусь почуття, які ми хочемо бачити, зовсім не легко. Як не дивно, це може вийти, якщо Ви на якийсь час дистанціюєтеся від потрібної людини.

Скорпіон ♏

Ви можете витратити купу часу, щоб врахувати всі можливі варіанти розвитку події, але ризик втратити той варіант, який відбудеться, все одно високий. На жаль, досконалість недосяжна. З іншого боку, тут і зараз ви застраховані від неприємних сюрпризів.

Стрілець ♐

Часто оглушливий, тривожний “будильник”, який спрацьовує в голові в певних ситуаціях, буквально рятує нас, допомагаючи не потрапити в халепу. Пам’ятайте про це зараз, коли Ваша увага абсолютно раптово приверне якесь питання. Здається, що це проблема, але насправді це саме те, що дозволить уникнути проблем.

Козоріг ♑

Сатурн, Ваш управитель, – планета загадкова. Сатурн любить випробовувати нас на міцність, підкидаючи виклики. І зараз передбачувана, комфортна ситуація у Вашому світі раптово стане джерелом стресу та тривоги, а то й прикрості. Але якщо Ви розглядатимете те, що відбувається, як цінний урок і досвід, стане легше.

Водолій ♒

Люди, котрі не люблять зміни, хаос взагалі ненавидять. Але Вам пертурбації якраз до душі, оскільки вони – знак розвитку та таять у собі обіцянку нових відкриттів. І якщо поточний “час змін” для Вас став джерелом натхнення, тим краще!

Риби ♓

Мало хто з успішних людей не надихався свого часу чужим прикладом. А для когось приклад – це Ви. Ви схильні применшувати свої заслуги і дізнаєтеся про існування “фан-клубу” не без здивування.