Найбільш товариські знаки зодіаку: від більшої міри до меншої

Усім людям день у день доводиться взаємодіяти один з одним. Одні люблять, коли їх оточує велика кількість людей, а інші почуваються комфортно на самоті й віддають перевагу спілкуванню в малих дозах. А наскільки ви любите спілкуватися з людьми, судячи з вашого зодіакального знака?

Терези

Якщо на вашому шляху зустрілася дуже товариська людина, можете бути впевнені, що перед вами Терези. Вони люблять перебувати серед людей, обмінюватися енергією і почуваються найкомфортніше в оточенні друзів та однодумців. Була б їхня воля, Терези б спілкувалися 24 години на добу, оскільки цей знак взагалі не переносить самотності.

Стрілець

За натурою Стрілець – екстраверт і ентузіаст, йому подобається бути серед людей і розважатися на вечірках, куди він може привести натовпи нових друзів, випадково зустрінутих дорогою. Це саме той однокласник або колега, який зазвичай усіх обдзвонює й активно організовує грандіозну зустріч.

Овен

Овни хронічно не виносять нудьгу і божеволіють від самотності. Вони завжди в русі, обожнюють розваги і не відмовляться піти туди, де знайдуть спілкування і цікавих людей навіть після довгого трудового дня. Цей знак вміє знаходити спільну мову з оточуючими.

Лев

Завдяки непохитній упевненості в собі Лев легко заводить нові знайомства й отримує величезну кількість запрошень на всі події та заходи від широкого кола друзів. Йому це дуже подобається, і він не проґавить жодної можливості покрасуватися на публіці, оскільки його природжене лідерство добре розкривається саме при великому скупченні народу.

Риби

Риби люблять людей і завжди готові прийти їм на допомогу, тому й користуються загальною симпатією і прихильністю. Цьому знаку цілком комфортно серед друзів, але за умови, що вони відчувають до них глибоку емоційну прихильність.

Рак

Ніщо більше Рак так не цінує, як своїх друзів і сім’ю. Він намагається проводити з ними якомога більше часу, навіть якщо до нестями вимотався, втомився або чимось засмучений. Спілкування з близькими та рідними – це для нього найцінніші хвилини в житті.

Скорпіон

Скорпіон любить спілкуватися з людьми, але все ж час від часу потребує самотності. У спілкуванні він так захоплюється, що через якийсь період відчуває потребу в тиші та спокої для відновлення і підзарядки. Скорпіон цінує своїх близьких, і коли він відкритий і сповнений енергією, то готовий довго і весело проводити з ними час.

Близнюки

Цей знак розташувався посередині між “тусовщиками” і відлюдниками: він увібрав у себе рівні частини і від перших, і від других. Сьогодні Близнюки можуть обдзвонити всіх своїх друзів і організувати веселу вечірку, а завтра ви знайдете їх під ковдрою біля телевізора і на повній самоті. Це їхня типова двоїста натура.

Телець

Телець вирушить на зустріч із друзями або на вечірку на запрошення, але сам, найімовірніше, організовувати нічого не буде. Тельці люблять своє близьке оточення, спілкування, але не відчувають необхідності самостійно збирати людей і бути центральною особою заходу, бо суспільне життя не є для них пріоритетом.

Діва

Не можна сказати, що Діва не любить спілкування, але для тусовок у її щільному розкладі далеко не завжди знаходиться час. Працьовитість і завзятість, безсумнівно, належать до переваг цього знака, але вони заважають розвагам і спілкуванню з друзями. Коли з’являється час, Діва із задоволенням спілкується, але так, щоб це було не на шкоду роботі.

Водолій

Водолії – хороші співрозмовники, але вони вважають за краще розважати себе самостійно. Вони відвідають будь-який захід і відгукнуться на запрошення лише в тому разі, якщо це буде не надто емоційно, морально й енергетично обтяжливо для них. Водолій не відчує ані краплини дискомфорту, якщо на якийсь час взагалі залишиться без спілкування.

Козоріг

Це, безсумнівно, найдисциплінованіший знак зодіаку, який більшу частину часу робитиме тільки те, що він має робити (на його думку). Козороги цінують спілкування, запрошення, заходи, але їм зовсім не хочеться розваг, поки в їхньому списку залишилася хоч одна запланована, але незавершена справа.

Оригінал