Що потрібно знакам Зодіаку, коли в них поганий день

Овен — фізична активність

Це може бути пробіжка, похід у спортзал, секс і навіть щось просте на кшталт агресивної відеоігри. Підійде все, що дозволить зняти напругу і випустити пар. Якщо Овен знайде спосіб фізичного звільнення від стресу, його настрій покращиться ще до того як він це зрозуміє.

Телець — побалувати себе

Коли у Тельця важкий день, правильніше за все буде просто побалувати себе. Це може бути похід в спа манікюр або відпочинок вдома з келихом вина в гарячій ванні. Поганий день не може засмучувати його занадто довго, тому що Телець вміє розслаблятися.

Близнюки — написати в груповий чат, щоб відволіктися

Близнюки, відомі своєю товариськістю. Будучи незалежними і допитливими, у них майже завжди є група підтримки, з якою можна поговорити. Якщо у них був поганий день, але вони можуть вийти на зв’язок зі своїми друзями і почати цікаве групове листування, їхній настрій швидко поліпшиться.

Рак — душевна розмова з коханою людиною

Раки звикли піклуватися про всіх, тому їм так важко признатися, коли виникає проблема в них самих. Якщо у Рака є друга половинка, то все, що йому потрібно, це виговоритися. Розповівши вголос про речі, які його турбують, Раку відразу полегшає.

Лев — отримати нагадування про його гарні якості

Хоча Лев, як правило, впевнений в собі, це не означає, що він захищений від поганих хлопців. Зіткнувшись з такою людиною, страждає його самооцінка. Глибоко всередині Лев знає про свої переваги, але йому потрібно почути про це від інших. Це буде служити Леву нагадуванням про те, що люди визнають його велич і що він не придумав її сам.

Діва — сфокусуватися на тому, щоб залишок дня пройшов максимально добре

Хоча у кожного бувають свої моменти слабкості, у Діви зовсім інший підхід до труднощів. Попри те, що іноді їм хочеться валятися до вечора в ліжку, Діві все ж краще взяти все у свої руки. Нехай вони і не можуть впоратися з проблемами, але вони безумовно в силах ефективно використовувати свій час. Ці люди беруть під контроль інші аспекти свого життя, до тих пір, поки знову не прийдуть в норму.

Терези — зустріч з кращими друзями

Щодо Терезів існує стереотип про те, що їм не хочеться залишатися наодинці з собою. Особливо це стосується випадків, коли в них поганий день. Їм потрібно надійне плече і той, хто зможе сказати їм, що все буде добре і що вони впораються з труднощами. А хто підійде на цю роль краще найближчих друзів?

Скорпіон — затишний прихисток

В поганий день у Скорпіона може виникнути спокуса закритися у себе вдома. А ще у нього може з’явитися бажання поїхати в подорож і опинитися в оточенні незнайомих людей. Можливо, для розваги він там буде спілкуватися з людьми або просто насолоджуватися втечею від стресу. У будь-якому випадку розум Скорпіона відпочине, коли він побуде один в іншому місці.

Стрілець — відправитися в поїздку на автомобілі

Як і у випадку зі Скорпіоном, якщо у Стрільця поганий день, йому хочеться розвіятися. Ці люди не бояться виходити кудись одні, але і від компанії друзів вони теж відмовлятися не будуть. Принаймні, доки Скорпіон не почне від них відставати. Йому подобається досліджувати незвідані місця, провітрювати розум і фокусуватися на позитивних речах, а не на тому, з чим йому потрібно розібратися.

Козоріг — нагадування про їхні успіхи

Козороги можуть взяти на себе величезний тягар, через що у них часто бувають погані дні. Але коли напруга стає занадто сильною, нагадування про те, чого вони досягли, може творити дива з їхнім настроєм. Якщо Козоріг почує від когось похвалу у свою адресу, це буде для нього приємним бонусом.

Водолій — присутність того, з ким можна обговорити філософські теорії

Попри те, що йому не подобається визнавати наявність у нього проблем, навіть Водолій знає, що він від них не застрахований. Визнавши це найкраще підняти собі дух йому допоможе обговорення якихось проблем світового масштабу. Комусь це здасться заняттям депресивним, але Водолій використовує його в якості нагадування про те, що у світі є проблеми страшніші ніж його власні. А це дає йому шанс вивчити з іншими людьми більш широкі ідеї і складні теорії, не занурюючись в них поодинці.

Риби — мати людину, яка б цікавилася її станом

Риби звикли допомагати іншим людям, якщо відчувають, що ті зіткнулися з проблемою. Вони добре усвідомлюють свої емоції, як і емоції оточуючих. Коли у них поганий день, Риби не бояться дивитись в очі своїм почуттям, але краще робити це в поодинці. Найкраще, що може з ними статися, це якщо хтось запитає, як у них справи. Представникам даного знаку не хочеться нікого турбувати, але якщо у важку хвилину з ними хтось поговорить, Рибам відразу стане краще.

Оригінал