Знаки Зодіаку, які люблять одне одного, але рідко залишаються разом

Чи знаєте ви, які слабкості є у кожного зі знаків Зодіаку? Пропонуємо вам дізнатися, з представником якого сузір’я вам не судилося бути разом (принаймні, якщо вірити зіркам)…

Овен і Терези

Ці стосунки є величезним випробуванням для кожного зі знаків. Складність Терезів і сексуальність Овна – це абсолютно різні речі, але їх притягує одне до одного. Ці стосунки швидко закінчаться, тому що складність, стриманість і ведення прийнятного стилю життя дратують Овна, який не може змінитися, незважаючи на старання Терезів.

Телець і Скорпіон

Хоча суперечки і конфлікти у стосунках між цими знаками неминучі, первісна жага сексуальної насолоди Скорпіона швидко спокушає ніжного Тельця. Тельці у стосунках дуже пасивні, і Скорпіонам це не подобається, що стає причиною сварок. Тому, щоб зберегти стосунки, необхідно перенести пристрасть зі спальні в інші аспекти спільного життя.

Близнюк і Стрілець

Коли Стрілець зустрічається з Близнюками, хімію між ними видно навіть з висоти пташиного польоту. І справа тут не тільки у фізичному потязі, а й у психологічному зв’язку між ними. Вони просто підходять одне одному. Близнюкам не подобається в Стрільці його переконання в тому, що він усе знає краще за інших. А Стрільця виводить із себе звичка Близнюків пліткувати.

Рак і Козоріг

Ці два знаки об’єднує сила Козорога та емоційність Рака. Однак щастя і пристрасть стосунків між ними можуть виявитися зруйнованими чуттєвістю Рака і періодичною холодністю Козорога. Як правило, Козорога дуже дратує незалежність Рака.

Лев і Водолій

Леву подобається фантазія Водолія і те, що він зважає тільки на себе. Лев є царем цього світу і одним із найбільших його владик. Водолій же любить у Леві його безмежну харизму. Нашкодити стосункам цієї пари може тільки жага уваги до себе з боку Лева, що дуже дратує Водолія.

Діва і Риби

Протилежності притягуються. Рибам не подобається рутина, а Діва любить порядок і коли все добре. Вони допомагають одне одному і намагаються витягти зі свого життя щось нове: Риби вчаться організації, а Діви – трохи радіти життю.

Оригінал