3 жіночі знаки Зодіаку, які в гніві стають мегерами

Є жінки, яких краще не злити, інакше пошкодуєте. Астрологи вважають, що не в останню чергу на особливості поведінки в тій чи іншій ситуації впливає знак Зодіаку…

Овен

Ніхто й не сумнівався, що Овен належить до найбільш дратівливих і агресивних знаків. Але одна справа, коли цією якістю володіють чоловіки, і зовсім інша, якщо злиться жінка-Овен.

Ніколи не можна сказати точно, через що вона буде злитися сьогодні. Черга в магазині, жарт колеги або просто дурість оточуючих – повірте, жінка Овен знайде привід для руйнівної люті.

Їй не відомі м’якість і хитрість, властиві іншим дамам. Та й до чого виглядати слабкою, думає жінка-Овен, вмикаючи гучний голос.

Вона не приймає жодних заперечень і аргументів, а вперто наполягає на своєму. Неважливо, правий Овен чи ні, він буде запекло сперечатися з вами і жахливо дратуватися, якщо ви виявитеся не згодні з ним.

Темперамент жінки-Овна миттєво доходить до точки кипіння, і ось Овен, сам того не відаючи, кричить на весь голос на свого співрозмовника. Тішить одне: Овни – народ відхідливий, уже за п’ять хвилин скандалу вони швидко переходять в умиротворений стан. Однак їхнім жертвам від цього не легше.

Стрілець

Ніхто не очікував, що добродушна і товариська жінка-Стрілець може затаїти в душі злість. Але саме вона може так само люто гніватися, як і радіти життю. Ця дама віддає перевагу якості перед кількістю, що означає рідкість її спалахів гніву. Але вже якщо жінка-Стрілець “завелася”, мало нікому не здасться.

Вона може радісно реготати, але спалахнути люттю в одну мить. Стрільця виводять із себе несправедливість, хамство і спроби обмежити безцінну “стрільцівську” свободу. За такого розкладу жінка-Стрілець і сама не проти нахамити і нагрубити, причому з властивими їй прямотою і дотепністю.

Скорпіон

Відмінна риса характеру жінки цього знака від Овна і Стрільця полягає в тому, що вона нікому не показує своєї злості. Сховавши її в затишному куточку, удаватиме, що абсолютно спокійна. Але ворогам цієї жінки не варто спокушатися, адже в її голові вже визрів мстивий план. Залишилося тільки блискуче втілити його в життя.

Жінка-Скорпіон злиться практично щодня. Будь-який кинутий на Скорпіона погляд піддається ретельному аналізу. Якщо вона вбачатиме в поведінці оточуючих людей особисто завдану їй кривду, то її обурення швидко переросте в справедливий гнів. Якщо чесно, Скорпіони не вирізняються людинолюбством, тому їхня дратівливість завжди спрямована на ближніх.

Оригінал