Знаки Зодіаку: що робить вас вразливими у стосунках

Розкриваючи себе своєму партнеру, ви ризикуєте стати дуже вразливими у ваших стосунках. Хоча не всі люди відчувають емоції однакової сили, проте “хворі мозолі” є практично у всіх. Давайте подивимося, що робить вас слабким і вразливим, згідно з вашим зодіакальним знаком.

Овен

У вас зазвичай зашкалює ваша самооцінка, і ви дуже високо себе цінуєте. Однак у стосунках ви стаєте вразливими, коли починаєте оцінювати й аналізувати свої почуття до іншої людини. Ви відчуваєте себе безпорадно, відчуваючи, що у вас розвивається емоційна залежність.

Телець

Що робить слабкими Тельців? У стосунках вони вразливі, коли потрібно відкритися і дозволити партнеру увійти в їхній світ. Якщо ви Телець, ви дуже трепетно ставитеся до власного простору і не озвучуєте свої внутрішні думки. Тому у стосунках у вас є зазвичай виникають проблеми саме зі щирістю та відкритістю.

Близнюки

Одне з ваших найслабших місць у стосунках – це невміння подолати ваш чудернацький і мінливий характер. Ви, як правило, прагнете веселощів і розваг і далеко не завжди здатні зосередитися на своєму партнері. Коли вам доводиться під нього підлаштовуватися, ви стаєте вразливими і трохи розгубленими.

Рак

Одна з найпотужніших ваших вразливостей у стосунках, – це страх, що ви втратите свого партнера. Ви так сильно любите і прив’язуєтеся до людини, що стаєте дуже залежними від її любові, уваги і схвалення.

Лев

Що робить Лева слабким у стосунках, так це ситуація, коли йому потрібно приборкати свою гордість. Хоча гордість та его є невід’ємними частинами особистості цього знака, йому часто доводиться стримувати себе, щоб досягти компромісу.

Діва

Ви почуваєтеся вразливими у своїх стосунках, коли ви дозволяєте своєму партнеру побачити ваш внутрішній світ. У вашому житті все має бути акуратно й організовано розкладено по поличках. Тому, дозволивши комусь бути присутнім у вашому просторі, ви відчуваєте себе неймовірно безпорадними.

Терези

Ви почуваєтеся вразливими, відкриваючись одній-єдиній людині. Зазвичай ви любите мати в запасі різні варіанти й обертатися у великому соціальному колі. Тому вам складно звикнути до ситуації, що вас тепер тільки двоє.

Скорпіон

Що робить слабким Скорпіона? Необхідність послабити свою настороженість і “внутрішню охорону”. Якщо ви Скорпіон, ви дуже сприйнятливі до поведінки і дій інших людей. Тому, коли ви перебуваєте у стосунках, ви весь час ставите під сумнів почуття вашого партнера до вас.

Стрілець

Ви стаєте вразливими, коли вам доводиться сідати й розмовляти про свої почуття та емоції. Серйозні бесіди, як правило, перебувають за межами вашої зони комфорту. Тому вам неймовірно складно озвучувати свої емоційні вразливості у стосунках.

Козоріг

Ви схильні пильно спостерігати за своїм партнером. Також ви боїтеся втратити його або дозволити зовнішнім факторам зіпсувати ваші стосунки. Ви схильні бути підозрілими і надмірно емоційними.

Водолій

Ви стаєте неймовірно вразливими у стосунках, коли починаєте вивчати й аналізувати свої нові емоції та почуття. Хоча ви неймовірно розумні та інтелектуальні, сфера близьких людських стосунків для вас – це те, що робить вас слабким.

Риби

Ви, як правило, дуже вразлива людина загалом. Ви буквально живете своїми емоціями і абсолютно не боїтеся їх відкрито проявляти. У стосунках ви часто почуваєтеся вразливими просто тому, що віддаєте своє життя в руки іншої людини.

Оригінал