Яке серце у різних знаків Зодіаку

Як ви думаєте, яким серцем вас нагородила природа? Ви людина добра і відхідлива чи злопам’ятна і черства? Чи любите ви людей, чи заслужили репутацію мізантропа? Давайте подивимося, що з цього приводу може сказати астрологія.

Овен

У вас загартоване серце. Його неодноразово поранили, і це змінило ваш погляд на світ. Тепер ви скептик і цинік. Ви уникаєте всіх романтичних речей, а тому зламати стіни, які ви звели навколо себе, досить складно.

Телець

У вас уперте серце. У вас усе ще збереглися почуття до когось із вашого минулого. Ви неохоче йдете вперед, тому що частина вас не хоче рухатися далі. Ви хочете повернути втрачене і постійно озираєтеся назад.

Близнюки

У вас сумне серце. Ви все ще сумуєте про втрати, через які ви пройшли в минулому. Вам важко навчитися любити знову, тому що ви все ще вчитеся справлятися з колишніми емоційними травмами.

Рак

У вас м’яке серце. Ви чутливі. Ви милі. Ви сентиментальні. Для вас не складає труднощів заплакати. Ви дозволяєте собі бути вразливим перед вашими близькими і висловлювати свої емоції, тому що ви вважаєте за краще бути щирою людиною, а не носити маску.

Лев

У вас захищене серце. Ви вдаєте, що мало дбаєте про людей, хоча це не так. Ви постійно вдаєте, ніби з вами все гаразд. Ви пишаєтеся своєю незалежністю, тому що не хочете визнавати, що вам відчайдушно потрібна любов.

Діва

У вас обережне серце. Ви ніколи не вступаєте у стосунки, не промацавши ґрунт заздалегідь і не придивившись до людини. Ви рухаєтеся повільними темпами. Ви захищаєте себе, скрупульозно аналізуючи і контролюючи людей, що оточують вас.

Терези

У вас старомодне серце. Коли ви закохуєтеся в когось, то стаєте однолюбом надовго. Ви вірите в любов і вірність до гробу. Ви намагаєтеся склеїти розбиту чашку, а не йти геть за перших ознак прийдешніх неприємностей.

Скорпіон

У вас тепле серце, хоча ви це ретельно приховуєте. Ви посміхаєтеся оточуючим, але далеко не відразу довіряєте. Ви викликаєте симпатії, тому що ставитеся до людей з повагою, якщо тільки вони не зачіпають і не ображають вас.

Стрілець

У вас поранене серце. За вашою спиною є багаж, який ви намагаєтеся нести. Ви постійно відчуваєте сумніви і вважаєте за краще ставитися до життя поверхнево. Ви боїтеся знову кохати, бо знаєте, що зробила з вами любов у минулому.

Козоріг

У вас крижане серце. Ви рідко кому дозволяєте проникнути у ваш світ. Ви вибірково ставитеся до того, кого ви вважаєте другом, а від кого ви дистанціюєтеся. Ви не хочете витрачати свій час на “не тих” людей.

Водолій

У вас величезне серце, в якому багато місця для любові. Ви віддаєте стільки, скільки можете всім своїм близьким. Ви робите добрі справи, не замислюючись, і вірите в найкраще в кожній людині. Ви та рідкісна особистість, якої потребує цей світ.

Риби

У вас сильне серце. Серце, яке може винести і витерпіти що завгодно. Протягом багатьох років ви відчували сильний біль і душевні муки, але ваше серце все ще б’ється. Ви стійка людина, яка вміє виживати.

Оригінал