Знаки Зодіаку, серед яких найчастіше трапляються старі діви

Багато жінок залишаються самотніми через особливості свого характеру, через те, що обирають кар’єру замість стосунків, або через те, що особливо цінують свободу і вважають за краще не зв’язувати себе зобов’язаннями. Найбільше старих дів серед жінок п’яти знаків зодіаку.

Близнюки

Близнюки – це комунікабельні, товариські люди, які зазвичай є душею будь-якої компанії. За природою вони екстраверти, не мислять себе поза соціумом, обожнюють бути в центрі уваги. Але за характером це досить незалежні, складні й непостійні натури.

Незважаючи на те, що жінка-Близнюки може привернути до себе чоловіка буквально з перших хвилин спілкування, у неї рідко зберігаються тривалі й постійні стосунки. Їй швидко набридає одноманітність і вона вирушає на пошуки нових вражень і цікавих знайомств. При цьому вона боїться залишитися на самоті і все життя наполегливо шукає свій ідеал.

Терези

Терези вирізняються скромністю, товариськістю і приємними манерами. Але при цьому вони суперечливі й непостійні. Часом вони можуть бути чарівними і доброзичливими, а часом перетворюються на злих і дратівливих мегер.

Періоди активності у них легко можуть змінюватися періодами апатії, а їхній темний бік виявляється настільки непривабливим, наскільки привабливим є світлий. І Терези знають про цю свою проблему, тому часто побоюються серйозних стосунків, у яких їм самим буває важко розібратися і зрозуміти, чого вони чекають від партнера. Тому багато хто з них так і не знаходить свою другу половинку і залишається самотнім.

Скорпіон

Причиною самотності Скорпіона найчастіше є його характер. Це найзагадковіший і непередбачуваний знак зодіаку, життя з яким для будь-якої людини стає справжнім випробуванням. Скорпіона треба дуже любити, щоб терпіти його нестерпний характер, з нападами ревнощів, необґрунтованими підозрами, образами, витонченими провокаціями і маніпуляціями.

При цьому Скорпіон має неймовірну привабливість, а жінка цього знака зодіаку вважає себе подарунком долі для будь-якого чоловіка. Йому доведеться докласти чимало зусиль, щоб вона дозволила себе любити. Часто таке ставлення до партнерів стає причиною самотності в старості.

Стрілець

Вічні мандрівники і любителі пригод, Стрільці просто не створені для сімейного життя. Жінки цього знака зодіаку вміють цінувати свободу, радіти яскравим моментам життя, насолоджуватися подорожами і новими враженнями і нізащо не змінять свій спосіб життя на спокійний і нудний сімейний побут.

У молодості вони мріють про “принца на білому коні”, який в усьому розділятиме їхні інтереси та цінуватиме їхню індивідуальність. Але якщо й знаходять такого, то не в змозі поступатися навіть у дрібницях і йти на якісь компроміси. Як правило, стосунки швидко розвалюються, і жінки-Стрільці залишаються самотніми.

Водолій

Водолій – найбільш волелюбний знак зодіаку, для якого свобода і дотримання кордонів його особистого простору понад усе. Водолії доброзичливі, товариські, ерудовані, вони дуже дорожать своєю незалежністю, але стосунки для них також мають значення.

У випадку з цим знаком вихід простий – дайте Водолію стільки свободи, скільки йому необхідно, і ви отримаєте вірного, надійного і турботливого партнера по життю. Але часто, не розуміючи сутності цього знака, Водоліїв змушують вибирати між свободою і стосунками. І тоді Водолій обирає свободу.

Оригінал