Що від нас приховують різні знаки Зодіаку

Давайте розглянемо кожен знак зодіаку і постараємося дізнатися, що ховається за його зворотним боком.

Є явні характеристики знаків зодіаку, а є приховані, ніби вони перебувають у тіні. Такі якості можуть проявлятися лише за особливих умов. Саме з цієї причини про багато знаків зодіаку склалися різні стереотипи. Наприклад, Овнів вважають запальними людьми. Насправді це не так. Такими вони стають лише за несприятливих обставин – тоді й розкриваються їхні тіньові особливості.

Овен

Якщо ви зустрічали Овна, який не любить монотонну й посидючу роботу, постійно змінює роботу або захоплення, страждає від перепадів настрою, то ви зіткнулися з його тіньовим боком. Астрологи називають це явище “поганим опрацюванням сонячного знака”. Справжній Овен – це посидючий і терплячий працівник, а також харизматичний першовідкривач.

Телець

Якщо Телець нічим новим не цікавиться, не бажає виходити з власної зони комфорту, його охопила тотальна лінь, то він точно перебуває у власній тіні. Ще однією ознакою поганого опрацювання може стати надмірна захопленість екстримом і потреба в сильних емоціях. Але по суті Телець грає роль потужного бика, який тягне на собі непідйомний для інших вантаж.

Близнюки

Близнюки замінюють усю якість кількістю, чого б це не стосувалося: інформації, знайомств, розмов. Це призводить до того, що такі люди просто втрачають свою індивідуальність, довіряючи новим авторитетам або чужим ідеям. У цьому і полягає тінь Близнюків. У реальності вони добре розбираються в людях і вміють аналізувати отриману інформацію, не роблячи поспішних висновків.

Рак

Раки – ті ще консерватори. Через тінь цього знака всі вважають їх істеричними, емоційно нестабільними і невпевненими у власному майбутньому. Але основне призначення Раків – зберігати і передавати традицію з покоління в покоління, стати джерелом знань.

Лев

Чи зустрічали ви людей, які чекають від вас любові й похвали? Так це Леви у своїй тіні. Вони відчувають себе винятковими і не готові прогинатися під когось або приймати чужі думки. Справжня мета Лева – бути промінчиком світла в царстві темряви, а також дарувати любов, а не тільки споживати її.

Діва

Тінь Дів можна помітити з кількох боків: з одного боку вони забобонні і вірять у містицизм, з іншого – ставляться до всього скептично, а іноді й зовсім поєднують перше з другим. Але по-справжньому такі люди прагнуть до досконалості і намагаються дотримуватися порядку в усіх сферах життя.

Терези

Нестійкість терезів провокує їхню мінливість, через що вони кидаються з крайнощів у крайнощі: то сміються, то плачуть, то люблять, то ненавидять. Така тіньова поведінка змушує їх вічно ходити по колу. Тому такі люди рідко приймають рішення в потрібний момент. Але справжні Терези, знаходячи гармонію в собі, допомагають і іншим у пошуках рівноваги.

Скорпіон

Тінь Скорпіона змушує його жалити самого себе. Ревнощі, надумана марність, прикрашений душевний біль – ось ознаки фальшивості цього знака. Справжні Скорпіони ніколи не звертають уваги на дурниці, а витривало й упевнено долають усі перешкоди для досягнення головної мети.

Стрілець

Тінь цього знака призводить до того, що такі люди люблять перебільшувати власну важливість і значущість. Але справжні Стрільці намагаються донести невідомі чи незрозумілі знання до інших без акцентування уваги на власну винятковість.

Козоріг

Якщо ви зустрічали черствих та егоїстичних Козорогів, які змушують жаліти себе, то знайте – це їхній зворотний бік. Насправді їхніх власних можливостей достатньо для того, щоб впоратися зі своїми труднощами та досягти захмарних висот.

Водолій

Водолій, перебуваючи в тіні, може уявити себе “пупом Землі” і на дух не переносить, коли він перестає бути центром Всесвіту. Якщо його недооцінити повною мірою, Водолій здатний на вельми дивні дії. Але в реальності люди з цим знаком зодіаку завжди є душею компанії і допомагатимуть іншим сьогодні, щоб досягти чогось уже завтра.

Риби

Тінь Риб можна помітити в їхній відсутності бажання боротися за власне життя. Найчастіше їх можна помітити в депресивному стані, який може різко змінюватися на протилежний варіант – хаос у житті, роботі, стосунках. Але справжні Риби – це цілеспрямовані люди, які готові плисти проти течії заради свого ідеалу.

Оригінал