Гороскоп на 20 вересня

Овен ♈

Місяць впливатиме на Ваші емоційні основи, через що почуття будуть мінливі, а страхи – напрочуд сильні. Але оскільки Місяць з’єднується з оманливим Нептуном, не вірте своїм очам. Зосередьтеся на тому, що вселяє Вам відчуття впевненості та стабільності, і незабаром все інше повернеться до Вашого контролю.

Телець ♉

Співпраця вимагатиме більш відкритої та ефективної комунікації. Одна голова добре, а дві краще! Ви з іншою людиною чудово доповните вміння та таланти один одного. Але щоб реально дивитися на речі, важливо підтримувати діалог. Упередженість створить проблеми.

Близнюки ♊

Ваша самооцінка зросте, але Ви, як і раніше, потребуєте підтримки – і нічого поганого в цьому немає. У ключовій для Вас області Вам вистачає і ентузіазму, і мотивації. Але якби хтось простягнув Вам руку допомоги, наскільки краще все стало б! Зараз все, що може підтримати Вас, варте уваги.

Рак ♋

Місяць у Вашому знаку нагадає про те, що іноді Ви приймаєте деякі речі надто близько до серця. У повітрі висить напруга, але у ваших силах розрядити обстановку. Людям сподобається радісна атмосфера, яку Ви можете створити. Ви станете для своїх близьких ковтком свіжого повітря.

Лев ♌

Місяць хоче допомогти Вам пізнати дзен! Її вплив вкаже Вам на Ваше місце у всесвіті серед усього хаосу, який панує у Вашому житті останнім часом. Йога, медитація, відпочинок на природі – все це буде дуже корисним для Вашого внутрішнього світу та душевної рівноваги. Досягши балансу всередині, Ви і виглядати почнете краще. Не соромтеся балувати себе.

Діва ♍

Якщо у Ваше життя повернеться хтось із давніх знайомих, прийміть його з розкритими обіймами. Місяць впливатиме на дружбу – особливо стару. Якщо розставання сталося на неприємній ноті, можливе примирення. Зважте всі “за” та “проти”, але якщо розумієте, що ця компанія Вам до душі – питання вирішене.

Терези ♎

Місяць впливатиме на Ваші кар’єрні цілі, стосунки з начальством, глибинні амбіції. Довіртеся своїй інтуїції у всіх подібних питаннях. Також варто прислухатися до поради, якщо вона виходить від начальника чи наставника. Це – Ваш квиток у професійне зростання.

Скорпіон ♏

Корисно просвітити оточуючих на тему філософії, якої Ви дотримуєтеся. Ділячись своїми думками, Ви зможете знайти шлях до компромісу у складному питанні. Обговоривши свою проблему з однодумцем або просто кимось гідним довіри, Ви зможете змінити думку на більш позитивну та конструктивну.

Стрілець ♐

“Божевілля робити те ж саме, розраховуючи на інший результат”. Але чи варто відкидати стратегію, в яку вкладено багато часу, сил, ресурсів? Краще оцінити її заново та внести зміни. Головне – не триматися второваних шляхів. Творчий, зухвалий підхід – ось що допоможе досягти успіху.

Козоріг ♑

Вплив Місяця торкнеться зобов’язань та відносин; готуйтеся більше віддавати, ніж брати. Ви можете дозволити собі альтруїзм, при цьому не перетворюючись на жертву експлуатації. Надання допомоги людям принесе Вам безліч задоволення. Давши волю співчутливій і щедрій стороні своєї натури, Ви безперечно відчуєте себе краще.

Водолій ♒

Настав час розібратися зі шкідливою звичкою. Здається, позбутися її неможливо? Спробуйте додати до свого життя більше приємних моментів! Турбота про себе – це не тільки здорове харчування та тренування. Важливо також робити те, що приносить радість. Наше зовнішнє сяйво завжди йде зсередини.

Риби ♓

Вплив Місяця посилить Вашу потребу у коханні та самовираженні. Якщо стосунки з кимось розвивалися нешвидко, то зараз усе зміниться. Крім цього, у фокусі Вашої уваги може бути творча ідея або проєкт. Якщо бачите шанс направити свою уяву в нове русло, обов’язково скористайтеся ним!