Гороскоп на 26 жовтня

Овен ♈

У більшості людей є так званий інтимний простір, вторгнення в який має всіляко припинятися. Можливо, у Вас чи у когось із Вашого оточення є проблеми із цим невидимим периметром. Якщо це так, значить скористайтеся своєю інтуїцією, щоб визначити, що можна і що не можна робити стосовно якоїсь людини. Враховуючи кількість невідомих, це єдине правильне рішення.

Телець ♉

Прогрес у тій чи іншій області, найімовірніше, вимагав від Вас зусиль, змішаних із мужністю. Але це, ймовірно, принесло Вам повагу з боку тих, хто сумнівався у Вашому баченні ситуації та здібностях. Зараз обставини складаються таким чином, що відсутність чиєїсь підтримки – це найкраща допомога для Вас, оскільки Ваша віра стане запорукою успіху. А після нього Вам варто очікувати значний прогрес і в інших починаннях.

Близнюки ♊

Якщо Ви перейдете в режим ігнорування, його буде складно відключити. Ось чому Ви не повинні переконувати себе, що заплющувати очі на проблему рівнозначно її вирішенню. Адже ця проблема не зникне і постійно вимагатиме Вашої уваги. Тому беріть себе в руки і розберіться з усіма справами, які вимагають Вашої уваги, поки все не зайшло в глухий кут.

Рак ♋

Будь-який шедевр спочатку виникає у свідомості його творця. І як тільки це бачення стає ясним і досить сильним, воно опиняється майже на півдорозі до того, щоб стати реальністю. Але якщо в справу втручається інша людина, це бачення може змінитися до невпізнання і стати чимось зовсім відмінним від того, яким його бачив автор. Саме тому Вам варто тримати свої ідеї та одкровення при собі. Зробіть так, щоб ваші твори були виключно вашими.

Лев ♌

Шкода, що багато людей, які не мають жодного уявлення про те, як керувати іншими чи мотивувати їх, вважають, що завоювання поваги залежить від їхньої наполегливості та жорсткості. На щастя, Ви дотримуєтеся іншої думки, а тому огляньтеся навколо і подивіться, де потрібна Ваша позитивна енергія, яка підтримує. Ваші запаси доброзичливості сьогодні дуже знадобляться.

Діва ♍

Колись технології дозволять безпомилково відрізняти правду від брехні, але зараз усе це лише наукова фантастика. Втім, це не означає, що всередині Вас немає потрібного детектора, який зможе вивести брехуна на чисту воду. Йдеться зараз про Вашу інтуїцію, яка напрочуд точно може буквально сканувати людей і дати Вам чітку відповідь, чи варто вірити комусь, чи його слова краще забути.

Терези ♎

Кожна дія може мати ефект доміно. Те саме стосується і Ваших емоційних реакцій, особливо на деякі зовнішні подразники, джерелом яких є люди, що оточують Вас. Пам’ятайте, що зараз Ви повинні стримано реагувати на всі події, що відбуваються у Вашому житті. Навіть якщо хтось робить щось, що викликає у Вас захисну реакцію, спробуйте стриматися і подивіться, що буде далі.

Скорпіон ♏

Визнання проблеми потребує зосередженості та уваги. Якщо ж ціль – ігнорування, то можна просто нічого не робити. А ось золотої середини тут не знайти, а тому напівзаходи – це, як правило, погана витрата сил і часу з нульовим результатом. Якщо Ви лякаєтеся чогось і просто не в змозі це визнати, значить покопайтеся ще глибше у своїй душі і знайдіть там сили та сміливість. Лише так можна перемогти.

Стрілець ♐

Оцінка певних обставин може переконати Вас у тому, що вирішення питання чи прогрес у якійсь справі повністю залежать від Ваших зусиль. Але перш ніж Ви звалите на плечі цю ношу, постарайтеся озирнутися довкола та зрозуміти, чи не пропонує Вам допомогу хтось з оточуючих. Тягнути весь вантаж виключно на собі зовсім не обов’язково.

Козоріг ♑

Позитивну і оптимістичну людину завжди можна звинуватити в тому, що вона відірвана від реальності і просто витає в хмарах. Може й так, але таким своїм настроєм деякі люди роблять набагато більше для того, щоб зробити життя набагато радіснішим і веселішим. І Вам зараз слід пам’ятати, що сумніви та песимізм просто все зіпсують. Тож озброїться позитивом і знайте, що він може творити чудеса.

Водолій ♒

Якщо Вам здається, що Ви ніяк не можете контролювати обставини, що склалися, це чудова новина. Чому? Тому що Ви не повинні керувати ними. Вони є частиною процесу, який зрештою принесе Вам користь, але для того, щоб це сталося, Вам потрібно просто відпустити поводи. Тож розслабтеся і просто пливіть за течією.

Риби ♓

Люди завжди поважають силу або захоплюються нею. Але найчастіше їм просто потрібна підтримка. Якщо Ви скажете комусь щось таке, що змусить цю людину повірити в себе, то зробіть це негайно. Ви вже надихнули когось таким чином? Якщо ні, значить огляньтеся і знайдіть того, хто потребує дуже простої, але дуже ефективної мотивації.