Відповідні прикраси по знаку Зодіаку! Ваші ідеальні каміння та метал

Кожному представникові Зодіакального кола підходять певні дорогоцінні камені і метали. Вони будуть оберігати людину від зурочення і негативної енергії, а також впливати на характер і здоров’я. Однак якщо прикраси по знаку зодіаку не підбирати, то камені можуть вступити в боротьбу з вашою енергетикою і стати причиною ваших негараздів. Тому вам варто прислухатися до порад астрологів.

Які прикраси підходять знакам зодіаку «Вогненної» стихії: Овни, Леви, Стрільці

Владні, агресивні, любителі лідерства та домінантної позиції. Камені повинні облагороджувати їхній характер і згладжувати агресивність. Крім того, вони повинні допомогти «Вогненним» знакам знайти врівноваженість і спокій.

• Овни – їм підходить агат, гірський кришталь, онікс і рубін. Вони допоможуть поліпшити любовні відносини, з якими в Овнів не ладиться.

• Леви – опал, рубін, турмалін стануть найкращим придбанням. Камені активізують творчі здібності.

• Стрільці – вибирайте топаз, бірюзу і агат. Заспокоять зайву палкість, якою переповнені Стрільці.

Для «Вогняних» знаків найкраще підходить такий метал, як золото. Воно дозволить знакам зодіаку бути гнучкими, захистить від негативних проявів, дозволить відкритися світові.

Ювелірні прикраси для «Земних» знаків зодіаку: Тельці, Діви, Козороги

«Земні» представники знаків зодіаку розважливі, приземлені і розсудливі. Вони завжди спираються тільки на логіку. Камені повинні допомогти цим знакам зодіаку поліпшити їхнє положення в суспільстві, оскільки вони досить боязкі.

• Тельці – смарагд і бірюза допоможуть вам позбавитися від роз’їдаючого почуття заздрості. Так само збереже від пристріту.

• Діви – халцедон і хризоліт допоможуть розкрити природну ніжність і покращують мозкову діяльність.

• Козороги – турмалін, онікс, хризопраз допоможуть в реалізації задуманих цілей і позбутися від ліні.

Відповідні метали: алюміній, мідь і платина. Ці метали допоможуть всім «Земним» знакам вистояти за будь-яких труднощах. Так само вони додадуть чуттєвості цим черствим представникам зодіакального кола.

«Повітряні» знаки зодіаку камені і метали для Близнюків, Терезів і Водоліїв

Романтичні і спокійні, миротворці, які знають собі ціну. Таким знакам зодіаку дуже часто не вистачає впевненості в собі. Крім того, вони найчастіше піддаються напастям з боку «поганих очей».

• Близнюки – агат зміцнює віру в себе. Краще за все вибирати агат яскравих кольорів. З цим завданням також впораються цитрин і тигрове око.

• Терези – опал стане прекрасним талісманом-захисником. Турмалін допоможе швидко приймати рішення.

• Водолії – ідеальним каменем для цього знаку стане сапфір, він розкриє весь творчий потенціал.

«Повітряним» знакам однозначно підходить біле золото і срібло. Тільки ці метали підвищують стресостійкість і дозволяють зосередитися на виконанні важливих завдань.

Прикраси для «Водяних» знаків зодіаку: Раки, Скорпіони, Риби

Представлені знаки зодіаку мають загадковий і боязкий характер. Ці люди найчастіше прибувають у своєму внутрішньому світі і рідко показуються. Вони можуть відкритися лише найближчим людям. Камені допоможуть впоратися з цією проблемою.

• Раки – місячний камінь посилить всі позитивні риси і згладить негативні. Також він допоможе знайти гармонію і спокій.

• Скорпіон – топаз і гранат надихнуть Скорпіонів на звершення нових справ. Амазоніт наділить таких людей витривалістю.

• Риби – корал допоможе сконцентруватися, а яшма стане справжнім захисником від «лихого ока».

Сплави титану або заліза допоможуть знайти особливий стрижень. А також допоможуть у любовних справах, і розкриють весь внутрішній потенціал.

Купуючи підходящі вам камені, ви знаходите дуже потужний оберіг! Головне пам’ятайте, що будь-який камінь варто чистити від негативної енергетики. Для цього достатньо промити його під проточною водою і на ніч залишити на підвіконні. Місячне світло очистить будь-який камінь.

Оригінал