Гороскоп на 6 лютого

Овен ♈

Звичайні традиційні методи сьогодні працювати не будуть. Саме тому Місяць надихатиме Вас на якісь креативні дії, які, втім, можуть означати для Вас вихід із зони комфорту і навіть небезпечне порушення усталених кордонів. Щоправда, при цьому Ви не повинні забувати про те, що ігнорувати кордони інших людей категорично не варто. А якщо Ви раптом зіткнетеся з перешкодами або протидією з боку деяких людей, це може вказувати на те, що їм потрібна допомога, щоб зрозуміти Ваш незвичайний або, можливо, радикальний підхід.

Телець ♉

Як найкраще домогтися успіху в тій чи іншій галузі? Найпростіший підхід – це показати всім, що, приміром, Ваш проєкт цілком поглинув Вас, і Ви готові інвестувати в нього величезні суми, тому що впевнені в його успішності та прибутковості. Звісно, довести іншим людям, що Ви пропонуєте їм справжню цукерку, може бути не таким вже й простим завданням, але за допомогою дій і слів Ви досягнете набагато більшого, ніж за допомогою одних лише слів.

Близнюки ♊

Якщо ви раптом відчуєте, що у ваших інтересах вийти з дому і зануритися в безодню соціального життя, значить, зараз саме час привести цей план у дію. Місяць створює умови, щоб все перераховане вище було варте того. Надішліть кому-небудь повідомлення або влаштуйте першу зустріч із кимось у форматі тет-а-тет. Пам’ятайте: іноді важливо не те, що Ви знаєте, а те, кого Ви знаєте.

Рак ♋

Якщо хтось і може зрозуміти, що Вам намагаються продати за 100 доларів фальшивий годинник Rolex, то це Ви. Можливо, Вам доведеться тримати свої антени напоготові щодо того, хто сьогодні нагадає Вам того самого продавця. Уважно вивчіть інформацію, перш ніж діяти або брати на себе будь-які зобов’язання. Якою б привабливою не здавалася ця пропозиція, зосередьтеся виключно на фактах, перш ніж ухвалювати рішення.

Лев ♌

Якщо ви хочете зробити щось по-своєму, зробіть. Місяць допомагатиме вам цього дня, посилюючи вашу здатність до концентрації та наповнюючи вас силою, яка дасть вам змогу рухатися вперед навіть на повній самоті. Ви ж розумієте, що той день, коли абсолютно всі підтримають Ваші починання, не настане ніколи. Можливо, невіруючі просто не розуміють, чого Ви хочете досягти. Але якщо у цей момент ви відчуваєте, що грати належить соло, прислухатися до свого чуття може бути дуже правильним рішенням.

Діва ♍

Можливо, сьогодні ви захочете зануритися в мрійливу, спокійну атмосферу, оскільки Місяць впливає на вашу підсвідомість і сни. Чому б і ні? Невелике дистанціювання від вашого кола спілкування і занурення в особистий комфортний світ має безліч переваг. Це може виявитися чудовим способом зняти стрес і зосередитися на ідеях або планах, для яких у Вас не знаходилося часу через надмірну зайнятість. А зараз ви зможете приділити їм належну увагу.

Терези ♎

Відмова від тотального контролю може виявитися непростою справою. Проте, у Ваших інтересах та інтересах інших людей зробити так, щоб Ви якимось чином передали комусь кермо влади. Якщо Ви не можете знайти людину, яка відповідає всім Вашим вимогам, можливо, Вам доведеться навчити її або показати, як щось робиться. Під Вашим чуйним керівництвом поруч із Вами може вирости хтось, кому Ви зможете цілком довіритися і передати естафету.

Скорпіон ♏

Перетворення амбітного бачення на щось реальне, ймовірно, не потребуватиме від Вас надзусиль. Звісно, найчастіше, що більше Ви напираєте, то швидше падають перепони перед Вами, проте сьогодні значно ефективнішим буде повільний і планомірний підхід. Саме він допоможе Вам відстежувати кожен етап реалізації Ваших задумів і помічати при цьому дрібні деталі, які, вийшовши з-під контролю, можуть усе зіпсувати. Зрештою, Вам, імовірно, навіть доведеться попросити когось про допомогу. Але робити це потрібно тільки тоді, коли Ви самі будете свято вірити в успіх Вашої справи.

Стрілець ♐

Навіть якщо у Вас є фантастичний план розсунути деякі кордони, Ви можете не отримати повної підтримки всіх, кого Ви хотіли б бачити на борту Вашого судна в авангарді. Авантюрне бачення може стати реальністю, а наявність хоча б однієї супроводжуючої людини зробить його особливим. Проте важливо від самого початку прояснити, що Ви робите, навіщо і чому Вас це надихає. Тільки так інші люди зможуть побачити ті переваги, які їм цікаві.

Козоріг ♑

Якщо якісь скелети, що гуркочуть у Вашій шафі, захочуть вилізти назовні, їм не сподобається, якщо Ви накажете їм замовкнути і повернутися в шафу. Можливо, у Вас є проблема, яка вимагає від Вас самоствердження, усвідомлення і контролю над нею. Але пам’ятайте, що помилки є частиною навчання. Несправедливо і марно картати себе за те, що дає цінний урок. Тож не бійтеся зробити перший крок.

Водолій ♒

Насамперед Вам варто більше турбуватися не про те, що люди не говорять про Вас, а про те, що Ваша персона є темою для розмов у певних колах. Утім, у такому разі Вам варто напряму запитати у причетних, хто і що говорив про Вас. Переконайтеся, що готові почути відповідь і намагайтеся говорити максимально конструктивно та зрозуміло. Будьте чесними і дайте всім зрозуміти, що вони можуть відповідати Вам тим самим, не побоюючись Вашої реакції.

Риби ♓

Коли ви проявляєте терпіння, ви, як правило, досягаєте вражаючих успіхів, а випадковість або удача в такому разі не мають зовсім ніякого значення. Сьогодні Вам, можливо, доведеться зануритися в повторювані дії, такі ж кумедні, як спостерігати за тим, як сохне фарба. Інші, ймовірно, здалися б на півдорозі, але не Ви. Ви можете побачити, що в цьому шляху для Вас є щось привабливе, тому просто йдіть вперед.