Хто найнебезпечніша хижачка по знаку Зодіаку?

Давайте сьогодні дізнаємося, як знаки зодіаку полюють на чоловіків. І хто найнебезпечніша хижачка в гороскопі. Можливо, це ти?

12 місце – Козоріг

Козоріг не полює. Козоріг залягає в засідці і вичікує, поки невдала жертва сама полізе подивитися, що це там таке підозріло скрипить. А це скриплять мізки Козорога, абсолютно не пристосовані до розв’язання задач на кшталт “Дано: ви перебуваєте в пункті Б. З пункту А рухається теплокровний об’єкт зі швидкістю 3 кілометри на годину. Відомо, що в пункт Б він прибуде через 3 хвилини 40 секунд. Знайти: спосіб його схопити, шляхи відходу в разі невдачі, корінь квадратний із 167 854 і сенс життя”. Зазвичай саме в цей момент мозок Козорога перегрівається і самостійно переходить у режим перезавантаження – і до справи долучаються рефлекси: жертву злапано, а Козоріг клянеться собі, що більше – ніколи. І клятву, що характерно, зазвичай виконує.

11 місце – Близнюки

Парадоксально, але факт: Близнюки, яких дорогий Всесвіт наділив всіма якостями, необхідними успішній хижачці, ніколи не використовують їх за призначенням. У любовних справах вони педантичні рівно настільки ж, наскільки безцеремонні у всіх інших, тобто просто неймовірно, разюче, невимовно педантичні. Близнюкам сміливо можна довірити свою свіжоспійману, ще тремтячу жертву – вони не зачеплять. Хоча ми не виключаємо, що причина зовсім не в педантичності: просто охочі стати жертвами давно в чергу встали, а Близнюкам, як зазвичай, ніколи.

10 місце – Водолій

Якийсь злий чоловік переконав Водоліїв, що прямоходячий організм, відомий як “мужик вульгаріс”, – істота розумна, і вони повірили, попри досліди, що стверджують протилежне, які жіноча частина людства ставила останні 300 тисяч років. А оскільки полювати на розумну істоту Водолію не дозволяють принципи, вона, скоріше, віддасть перевагу сісти на довічну дієту із сатісфаєра, аніж випустити хоч один кігтик і схопити дичину, яка сама вже згорнула собі шию, обгодувала себе, приготувалася, начепила на лапки фігурні папільйотки, лягла і просить.

Але цього Водолію замало: дичина спершу має переконливо довести, що бажає бути жертвою, і тоді, можливо, але це не точно, Водолій скаже своє “так”. Усе це викликає в нас смутні підозри: схоже, Водолії просто відкрили спосіб полювати так, щоб ніхто нічого не зрозумів, але доказів, вибачте, немає.

9 місце – Терези

Щоразу, виходячи на полювання, Терези сумніваються: а чи голодна я взагалі? А чи достатньо благородний цей олень? А ну як зараз цього схопиш, а через куща другий вибіжить – жирніший? А якщо я повз трахею промахнуся – він мені проміж очей копитом не зарядить? А якщо…

Утім, якщо ви думаєте, що в такий спосіб Терези упускають найласіші жертви, то ви дуже помиляєтеся: зазвичай з кущів і справді вискакує більш жирніший олень, уже злегка збентежений несподіваною зустріччю з тяжко навантаженою фурою на найближчому шосе. Тут-то Терези і беруть його тепленьким. Але, звичайно, не можна сказати, що це повноцінне полювання. Зате успішне!

8 місце – Риби

Рибки щиро переконані, що створені Небесною канцелярією не для ролі хижачки, а для ролі жертви: ось пливе вона, вся така гарна й безтурботна, у теплих блакитних водах, як раптом – хоба! – і її вже тягне за плавник який-небудь непоказний карась. Який насправді виявиться морським царем, звісно ж, і перетворить Рибку на Русалоньку, а її життя – на суцільне свято.

І тільки одна невеличка проблемка псує цю ідилічну картинку: Рибчина акуляча паща, що завжди невчасно роззявляється. Якраз у той момент, коли непоказний карась збирається з духом, ховаючись у водоростях, а повз Рибку пливе абсолютно неквапливий дайвер з ось таким аквалангом. І, що характерно, Рибка точно знає, що кидатися на це безглуздо – жодної користі не буде, крім відрижки з присмаком гуми, але вдіяти із собою нічого не може.

7 місце – Стрілець

Стрільці не стільки полюють, скільки граються, бо щиро переконані: мужик – надто дрібна дичина і надто легка здобич. У випадку Стрільця так воно і є, але здобичі ми категорично не рекомендуємо розслаблятися: пискнути не встигнете, як Стрілець вас схопить – блискавично і безжально, як кішка. А потім пожує і виплюне, тому що взагалі-то у неї повна миска корму стоїть не зачеплена, диван не заспаний і телевізор не переглянутий. А як ви тепер житимете, пожоване, Стрільця мало цікавить: вона собі свіжіше знайде.

6 місце – Діва

Почесне центральне місце в гороскопі хижачок посідають Діви, які з абсолютно незрозумілої нашій Магічній кулі причини завжди сумніваються у своїх силах: загризу я жертву чи вона загризе мене? Тому Діви вважають за краще брати жертву змором: приманюють, поміщають у відповідні умови і довго, методично, планомірно і монотонно забивають. При цьому насправді Діви цілком здатні знести нещасному голову одним швидким ударом, але вдають, що нічого такого не можуть і взагалі у них лапки (без кігтів). Насправді їм так просто нецікаво. Їм цікаво помучити.

5 місце – Телець

П’яте місце дістається Тельцям – найбільш розважливим хижачкам зодіаку. Тельці ніколи не покладаються на удачу і не вірять, що дорога Світобудова просто так викотить їм жирненьку жертву через найближчого куща, о ні. Саме тому Тельці складають план: уважно вивчають особливості поведінки потенційної жертви, вираховують, коли настане період гону і вона втратить пильність, заздалегідь прикидають, звідки найзручніше буде напасти і куди заганяти, щоб виходу в нещасного не було.

І тільки склавши хитрий план, виходять на полювання – попередньо як слід вивалявшись у метеоритах від “Герлен”, щоб відбити запах хижачки. І коли дорога Світобудова все-таки викочує їм готовеньку жертву з найближчого куща, Тельці дещо губляться. Але тільки на частки секунди! А потім, звісно, хапають. Але все-таки трішечки шкодують, що стільки зусиль змарновано, так.

4 місце – Овен

Трохи-трохи не дотягли до трійки лідерів Овни – хижачки напористі, безжальні й дуже жадібні. У тому сенсі, що Овну потрібно об’їстися до стану анабіозу, і тільки тоді він готовий пропустити повз здобич, яка сама йде в руки. А саме в руки Овна йде приблизно все живе, просто тому, що жодна жертва не дотягує до її вагової категорії: масою свого темпераменту Овен задавить кого завгодно.

Тому жертва і пискнути не встигає, як – хоба! – лежить в одних шкарпетках, а Овен уже кінчила, закурила і нетерпляче поглядає на годинник. І тільки з однієї причини Овнам не дісталося почесного призового місця: несмачні жертви вона, як правило, одразу випльовує, трохи надкусивши. Утім, може собі дозволити.

3 місце – Скорпіон

Відкривають трійку лідерів Скорпіони, які полюють так, немов узагалі й не думали це робити: красиво, але дуже недбало. Ой, знаєте, просто невдало жалом махнула, і воно якось саме насадилося! Насправді нещасну жертву Скорпіон примітила давно, розставила на шляху прапорці й загнала в глухий кут. Але в це ніхто і ніколи, звісно ж, не повірить, тому що полюють Скорпіони виключно на хижаків же. Інакше нецікаво.

2 місце – Рак

Несподіваний поворот! Срібна медаль дістається Ракам, у яких запеклих хижачок не запідозрить ніхто й ніколи: це ж сама святість, а не жінка! Мила, привітна, тиха й абсолютно безпечна! Загалом так воно і є, тому полюють Раки хитро, спритно і вишукано. Не покладаючись на силу клешень, споруджують безвідмовний капкан і заманюють туди нещасного. Причому в підсумку він упевнений, що це він тут головний хижак і свою жертву наздогнав, переміг, підкорив і підпорядкував. Ха-ха.

1 місце – Лев

Та-дамм! Почесне перше місце, золота медаль і звання найголовнішої хижачки всього зодіаку дістається Левиці – еталонній хижачці, у якої немає природних ворогів і немає жодної істоти, яка не могла б стати її жертвою. Левиця – це справжня машина для вбивства, яка має у своєму арсеналі мисливські звички для будь-якого типу жертв, включно з тими, хто самі страшні хижаки. Нашій Магічній кулі навіть важко сказати, хто може бути такий же крутий, як Левиця. У дикій природі небагато таких прикладів: хіба що, власне, левиці, гієни та герцогиня Сассекська.

Оригінал