Знак Зодіаку, від якого вам слід триматися якнайдалі

Овен

Риби. Для надчутливих і емоційних Риб ви дуже практичні і трохи відсторонені. Щоб змусити ці відносини працювати, потрібно багато зусиль. Ви нетерплячі і надто зайняті для відносин, які вимагають від вас більшого.

Телець

Близнюки. Близнюки занадто гучні і знаходяться буквально всюди. Ви жадаєте сталості, стабільності і рутини, тому вам так складно впоратися з всюдисущими Близнюками.

Близнюки

Діва. Як і Телець, Діви відрізняються практичністю і люблять рутину і усамітнення. Крім того, вони не говорять про свої думки і почуттях, у той час, як ви завжди відкриті з партнером і всім з ним ділитеся. Ось чому Діви завжди здаються вам занадто «тихими» і трохи нудними.

Рак

Козоріг. Козороги це трохи відсторонені особи, яким дуже важко полюбити іншу людину і довіритися їй. Ви ж, навпаки, є представником самого дбайливого, щедрого і люблячого знака Зодіаку, а тому потребуєте у взаємності своїх сильних емоцій.

Лев

Терези. Ви занадто гучні і вимогливі для врівноважених і дипломатичних Терезів. Ви завжди будете йти своїм шляхом, не знаючи труднощів. Але вам подобаються складності, тому вам потрібен такий же пристрасний і полум’яний знак Зодіаку, як і ваш.

Діва

Стрілець. Якщо коротко, то вам подобається сидіти на місці, а Стрільцям – поневірятися по світу. У вас двох ледве вистачає часу один на одного, тому що ви постійно працюєте, а Стрілець, швидше за все, вже планує свою наступну поїздку.

Терези

Рак. Ви любите, щоб все було в міру, через що активність Рака може викликати у вас почуття дискомфорту. Вам постійно здається, що ви робите недостатньо, а тому відчуваєте себе винними.

Скорпіон

Лев. Попри те, що у вас багато спільного, ви частіше сперечаєтесь, ніж приходьте до згоди. Ви двоє впевнені в собі, чарівні, харизматичні і любите увагу, що призводить до нездорової конкуренції, тому що хтось один завжди намагається затьмарити іншого.

Стрілець

Телець. Тельцю не подобається ваш кочовий спосіб життя. Ці люди – перфекціоністи, їм подобається будувати плани на майбутнє і жити сьогоднішнім днем. Ви швидко втомитеся від повчань Тельця, як вам треба жити, тому що вам подобається ваше життя і ви не хочете нічого в ньому міняти.

Козоріг

Овен. За межами роботи з ним складно про щось домовитися. Через скритність Козорога і нетерплячості Овна ці двоє просто не можуть нормально спілкуватися. Вам обом подобається робити все по-своєму, і тому на те, щоб відкритися один перед одним, у вас піде ціла вічність.

Водолій

Скорпіон. Ваш бунтівний дух і неприхована особистість можуть бути невірно витлумачені. Скорпіони не вміють прощати. Їм дуже важливо те, як вони виглядають на людях, в той час, як ви вільні духом і приймаєте свою дивакуватість. Ви не боїтеся здатися смішним для оточуючих, а Скорпіона, навпаки, дуже турбує його «репутація».

Риби

Водолій. Ви не встигаєте за постійно мінливими думками та емоціями Водолія. Річ у тому, що ви теж дуже емоційні. Вам подобаються люди, які цікавляться вашими почуттями і готові про них поговорити. Водолії ж деколи губляться у власних думках, будучи нездатними «прочитати» вас, тому що досі намагаються розібратися в собі.

Оригінал