Жінок цих знаків Зодіаку неймовірно складно завоювати

Деякі люди закохуються моментально, просто пірнають у вир із головою. І хай буде, що буде! Інші ж вичікують, думають, перевіряють чи можна довіряти людині. Одним словом, марафон ще той. Але якщо йдеться про представників цих трьох знаків Зодіаку, то, безумовно, цей забіг того вартий. Адже на фініші потенційного партнера чекають кохання, вірність та турбота. Якщо, звичайно, претендент на руки і серця, змучившись, не зійде з дистанції…

Телець

Тельцям подобається, коли до них постійно залицяються, піклуються і не дозволяють нудьгувати. Потенційний партнер завжди повинен діяти, будь то прогулянка в парку, плитка шоколаду, романтично вечеря чи кіно на затишному домашньому дивані.

При цьому Тельці не будуть терпіти. Якщо ви не відповідаєте їхнім критеріям, вони все пояснять, попрощаються та підуть. І навіть не страждатимуть. Для Тельців дуже важливим є мир і спокій. Якщо ви не такі – навіть не починайте цей забіг.

Діва

Діви — люди вимогливі і детально все досліджують. Їм подобається, коли поряд з ними знаходиться людина, яка фізично і морально сильніша за них.

Щоб досягти розташування представника цього знака, вам потрібно бути цікавими, різнобічними та готовими до різноманітних змін. А найголовніше – вам знадобляться вагон і маленький візок терпіння, Діва – особистість непроста.

Козоріг

Кажуть, що Козороги вперті й не відмовляються від своїх переконань та поглядів. І це є абсолютна правда. Народжені під цим знаком не відразу показують свої емоції, потрібно набратися терпіння і бути готовими виявити себе.

З іншого боку, якщо вам знадобиться час, Козоріг чекатиме, що є однією з найбільших переваг цього знака. Їм подобається будувати стосунки повільно та вдумливо. Вони повинні повністю довіряти вам, щоб розкрити свої вразливі сторони. Вірність для них важливіша за все.

Оригінал