Ці знаки Зодіаку завжди виглядають так, ніби у них поганий настрій

У всіх нас бувають різні дні та різний настрій. Ми бурчимо, ми в поганому настрої і виглядаємо сердитими. Навіть усміхнутися – майже подвиг. На щастя, чорна смуга змінюється білою, а незадоволений вираз обличчя – милим та усміхненим.

Однак є люди, які виглядають, наче хмари, завжди. Наче вони з’їли кілограмовий лимон, а зачепите їх — з’їдять і вас. Це ще називають «синдромом стервозного обличчя». При цьому вони так виглядають, навіть коли перебувають у гарному настрої і налаштовані доброзичливо.

Коли ж справді незадоволені чи розсерджені — тримайтеся! Вираз їхнього обличчя стає просто вбивчим. Реально вони виглядають дуже загрозливо: ще хвилина — і «вб’ють» вас без роздумів. Не дивно, що від таких людей оточуючі намагаються триматися подалі — про всяк випадок і з метою збереження нервових клітин.

Хоча найчастіше така маска «вбивці» — лише підсвідомий сигнал. Ці люди хочуть, щоб їх ніхто не чіпав. Вони не хочуть розмовляти, відповідати на безглузді запитання та підтримувати безглузді світські бесіди. Однак, якщо заговорите з ними, підтримають розмову. Тобто ніхто нікого ні з’їдати, ні вбивати не збирається: просто таке обличчя!

Серед 12 знаків Зодіаку є чотири, які саме так і виглядають — начебто у них завжди поганий настрій.

Рак

Здається, що він ні на хвилину не розслабляється, завжди й усіма незадоволений. А усмішка — це взагалі щось неймовірне на обличчі народжених під цим знаком.

Однак «примхливість» Рака — це зовнішня маска, не більше. Річ у тому, що ці люди дуже чутливі та емоційні, їх буквально «бомбить» від того, що відбувається навколо і внутрішніх демонів. Раки дуже темпераментні, а це означає, що їхній настрій може змінюватися від прекрасного до жахливого за лічені хвилини.

У Рака бувають моменти, коли він справді щасливий, але навіть тоді виглядає незадоволеним. Люди з жахом дивляться на нього, питаючи, що його розгнівало.

На жаль, народжених під цим знаком вивести з рівноваги може будь-яка дрібниця: складка на простирадлі або погано приготовлена ​​кава. Саме дрібниці виводять їх із себе і роблять сварливими! Достатньо однієї, на яку будь-яка інша людина навіть уваги не звернула б, як настрій, — зіпсовано на весь день. Заспокоювати їх при цьому категорично не рекомендується!

Діва

Представники цього знаку — серйозні й вдумливі, проте схильні до перфекціонізму, будь-що намагаються досягти досконалості у всьому. Через це часто зациклюються на тому, щоб структурувати і впорядкувати навколишній світ і те, що відбувається в ньому. Оскільки це в принципі неможливо, на їхньому обличчі з’являється вічна «печатка страждання».

Діва не може поверхово і легко ставитись до людей. Їй важливо докопатися до мотивів, причин поведінки тієї чи іншої людини. Природно, що висновки, до яких приходить, її глибоко засмучують.

Багато хто може прийняти страждальний вираз обличчя народжених під цим знаком за прояв поганого настрою та озлобленості. Але це не так. Діви вкрай рідко дійсно бувають у поганому настрої. Як правило, вони просто у своєму світі думок і рефлексій.

Крім того, представники цього знака є дуже самокритичними. Тому їхнє незадоволене обличчя швидше може означати, що злиться і критикують себе. Також вони все планують і розписують мало не на роки вперед, і якщо щось йде не так, то знову сумують. Тут уже не до посмішки, хоч у душі вони дуже добрі.

Скорпіон

У народжених під цим знаком часто такий погляд, що оточуючі вважають за краще навіть не зв’язуватися з ними. Такою є природа цього знака: це свого роду захисний механізм. Скорпіонам зазвичай потрібно дуже багато часу, щоб повірити комусь і ставитись без побоювання. Тож вони зводять навколо себе міцні стіни «похмурості», щоб ніхто не поранив і не зашкодив.

Скорпіони, як правило, мовчазні та закриті, коли знайомляться з кимось. Вони вивчають і спостерігають із безпечної відстані, тих з ким мають справу. І тільки після того, як ви пройдете цей непростий «іспит», можете розраховувати на нагороду – посмішку та тепле ставлення.

Буває, що Скорпіон іде вулицею в такому похмурому настрої, що страшно навіть із ним заговорити. Вираз обличчя такий: «Тримайтеся від мене подалі!» Але варто йому випадково зустріти доброго друга — широко посміхається та світиться від радості.

Так що народжені під знаком Скорпіона – зовсім не погані і не злі люди, якими можуть здатися, на перший погляд. Їм просто важко довіряти людям.

Козоріг

Представники цього знака ставляться до життя дуже серйозно — так само, як і Діви. Вони хочуть досягти успіху і вірять, що це можливо лише за допомогою завзятої та багаторічної праці. Причому чим важче працюєш, тим успішнішим будеш. Природно, що з таким підходом до життя не до усмішок та блискучих очей. Адже кожен їхній день — це важка та пекельна праця.

При цьому у народжених під знаком Козорога чудове почуття гумору. Але про це здогадуються лише дуже близькі люди. Для всіх інших вони — вічно стурбовані і серйозні особи, які не мають часу для витівок і розваг.

Козоріг — один із найцинічніших знаків Зодіаку, а це означає, що його представники категорично відкидають усі сантименти та роздуми про те, «зійде сонце чи не зійде». Вони люблять говорити: “Я так і знав” або “Я ж говорив вам про це”. До речі, їхні прогнози досить часто збуваються. Досвід.

Вони не посміхаються і виглядають похмурими зовсім не тому, що такими є насправді. Зовсім ні. Козороги просто впевнені, що життя — неймовірно складна штука, в якій треба «орати аж до смерті». Ось чому намагаються все контролювати, і в першу чергу власні почуття та емоції.

Оригінал