Гороскоп на 31 липня

Овен ♈

Будь-хто, хто намагався кинути погану звичку, знає, що це справа неабияка. Навіть коли знаєш, що це шкідливо, відмовитись буває непросто. Взяти волю до кулака нелегко. Але сьогодні світила підтримати Ваші починання у напрямі самодисципліни – якщо, звичайно, Вам це потрібно.

Телець ♉

Нова інформація додасть Вам їжі для роздумів. Не варто, однак, вважати, що нові дані все лише ускладнять. Зрозумівши те, що Вам відкрилося, Ви зможете успішно спланувати наступний крок. Поспішати, на щастя, нема куди. Налаштуйтеся на поступовий процес.

Близнюки ♊

Рішучість та відчайдушна рішучість – різні речі. Ви дуже хочете прискорити процес і докладаєте задля цього надзусилля. Але до чого такий поспіх? Непросто буває прийняти, що нетерпіння може тільки нашкодити тому, що йде своєю чергою. Але все ж таки спробуйте це зробити. Це – розумний вибір.

Рак ♋

Мало хто хоче додавати собі зайву роботу. Але, щоб зробити щось добре, часто доводиться робити це самому; у таких випадках ми не проти постаратися. Але сьогодні не варто думати, що Ви повинні викластися на всі 200%. Заощаджувати сили – не означає лінуватися.

Лев ♌

Усі ми можемо пригадати випадки, коли засвоїли щось на власному гіркому досвіді. А також – випадки, коли могли допомогти ближньому, але не стали цього робити. Влізти не у свою справу чи все залишити як є – ось питання! Але саме сьогодні краще зайняти позицію спостерігача стосовно тих, кому Ви бажаєте добра.

Діва ♍

Люди недооцінюють силу Вашої рішучості, а Ви дуже вмотивовані комусь щось довести. Також причина може бути в тому, що Ви розумієте ситуацію краще за інших. Доклавши зусиль з розумом, Ви зможете змінити чужу думку. Можливо, люди бачать тільки, що Ви вперлися – і не розуміють, що це для їхнього блага.

Терези ♎

Ми або знаємо, як лагодити електрику і водогін, або ні, і вдавати тут просто безглуздо. Зображуючи всезнайку, можна отримати купу проблем! Не соромтеся зізнатися, що чогось не знаєте. А краще – не потрапляйте у ситуації, коли Вам потрібно в цьому зізнаватись.

Скорпіон ♏

Сила позитивного мислення – це не просто джерело оптимізму. Вона ще й притягує до нас, наче магнітом, щасливі події. Але “мислити позитивно” потрібно не “для галочки”, а з усією душею. Тільки тоді ви побачите результат.

Стрілець ♐

Корисні дрібниці впливають на якість життя. Приклад такої дрібниці – довіра. Іноді досить трохи повірити, щоб ефект був приголомшливим. Ці люди і так не підвели б Вас, але знаючи, що Ви в них вірите, намагатимуться щосили!

Козоріг ♑

Ми часто неправильно оцінюємо час, який потрібний змінам для того, щоб мати ефект. Іноді потрібно просто набратися терпіння та чекати. Зміни можуть бути дуже нешвидкими – і дуже не скоро Ви переконаєтеся в тому, що зробили правильний та дуже своєчасний крок.

Водолій ♒

Потрібно зробити вибір, навіть якщо здається, що результат вирішено наперед. Наберіть терпіння, щоб розібратися в ситуації. Прогрес не буде швидким. Поки все не прояснилося, утримуватись від рішення розумно. Але ясність настане – хай і не відразу.

Риби ♓

Коли ми не розуміємо чужої логіки, то часто запитуємо: “Чим він взагалі думає?” Але якщо дати іншому пояснити, може виявитися, що те, що здавалося безумством, не позбавлене своєї послідовності. Вам незрозумілі чужі вчинки – але якщо Ви спробуєте вислухати цю людину, то в усьому розберетеся.