Рано чи пізно ці знаки Зодіаку будуть разом

Існує ціла низка комбінацій знаків Зодіаку, які, на думку астрологів, здатні до неземної пристрасті та ідеальних відносин. Ось 6 таких пар:

Овен та Терези

Варто лише представникам цих знаків зустрітися, як іскри пристрасті починають розлітатися на всі боки. Груба та гіпнотична енергетика Овна та тонка чарівність витончених Терезів народжують сильну хімію. Подібні стосунки стають серйозним викликом для них двох.

Але навіть такі, здавалося б, ідеальні стосунки нерідко роздирають проблеми. Вся річ у тому, що з часом Овна починають дратувати бездоганні манери Терезів і в цілому їхнє життя, підпорядковане зведенню певних правил. Крім того, палива у вогонь підливає старання Терезів остаточно приручити свою другу половину.

Для того, щоб усередині цих відносин встановилася остаточна гармонія, партнери повинні спробувати використати свої відмінні один від одного натури для досягнення спільних цілей.

Телець та Скорпіон

Якщо Телець не побоїться довіритися Скорпіону, він зрозуміє, що його партнер має просто неймовірну пристрасть до життя. Ці люди ще довго не зможуть насититися один одним, але все ж таки їм не вдасться уникнути деяких чвар.

Скорпіони відрізняються божевільним темпераментом, який часто втомлює Тельців, водночас Скорпіона нерідко дратує пасивність підопічних Венери. Якщо їхня пристрасть не замикатиметься лише всередині їхньої пари, а спрямовуватиметься так само на спілкування з друзями та спільні цілі, їхні стосунки обов’язково будуть щасливими.

Близнюки та Стрілець

Представники цих двох знаків притягуються один до одного, скоріше, не на фізичному, а на ментальному рівні. Допитливі Близнюки та філософічно налаштований Стрілець отримують від спілкування справжню насолоду.

При цьому всезнаюча особистість Стрільця здатна часом дратувати Близнюків, одночасно з цим Стрілець обурюється через легковажність своєї другої половини і через її любов до пліток. Ключ до вирішення проблем лежить у спільній діяльності, особливо корисні подорожі.

Рак та Козоріг

Чуттєвість Рака та міць Козорога – ось що насправді має значення. При цьому Козоріг часом поводиться холодно і відсторонено, через що Рак почувається непотрібним і ігнорованим. Одночасно з цим Козорогу може діяти на нерви те, що Рак так сильно залежить від нього.

Їм необхідно постійно пам’ятати про те, що вони є не просто партнерами, а й коханцями.

Лев та Водолій

Король свого особистого Всесвіту неспроможний встояти перед вільнодумцем-Водолієм, який визнає лише власну владу. Заколотний характер Водолія надихає Лева, а Водолій зачаровується неймовірною харизмою свого партнера.

Але феноменальний егоцентризм Лева і відмова Водолія визнавати суспільні умовності часто призводять до проблем у відносинах. Якщо ці двоє хочуть створити по-справжньому успішні відносини, їм необхідно пошукати вирішення своїх розбіжностей, залишившись наодинці, далеко від суспільства.

Діва та Риби

Діва є любителькою тотального порядку, Риби ж, навпаки, тікають від рутини, як від вогню. Тобто їхній союз є класичним поєднанням двох протилежностей. Їхні відносини є способом перевернути життя свого партнера з ніг на голову. Діва намагатиметься зробити з Риб організовану людину, а Риби своєю чергою спробують навчити Діву ставитися до життя не так серйозно.

Волелюбні Риби можуть почати втомлюватися від Діви, яка намагається взяти все під свій контроль. Врятувати ці відносини та підняти їх на новий рівень зможе готовність партнерів йти на компроміс.

Оригінал