Як зрозуміти, що він любить тебе, по його знаку Зодіаку

Кохання – штука складна. І точно визначити за якимись знаками чи любить нас хтось, неможливо. Хтось може проводити з тобою величезну кількість часу і вслухатися в те, що ти говориш, а хтось буде посилати тобі тонни подарунків анонімно і ти ніколи так і не дізнаєшся кохання це чи ще щось. Завжди залишаться питання, сумніви і ще раз питання, які наміри ховаються за цими почуттями. І якогось конкретного способу це визначити – нема.

Тому нам і потрібна астрологія. Звичайно, вона не надає нам повну карту чужих емоцій та думок, як і точного рецепта, як зрозуміти, що він до тебе відчуває, базуючись на його знаку зодіаку. Але, принаймні, є з чого почати, щоб кохання не здавалося пошуком голки у стозі сіна. Навіть маючи на увазі, що всі ми – люди різні, і є купа факторів, для визначення «любить – не любить», представники різних знаків мають якісь спільні риси і характеристики. Отже, заглибимося в ці риси різних знаків, щоб зрозуміти, чи закохані вони в тебе, чи відбувається щось інше.

Овен

Коли Овен закохується в тебе, це повільний і поступовий процес, але він досить жвавий, тому ти це зрозумієш. Їхня любов сильна, і вони чекатимуть тієї ж віддачі від тебе. Вони не проґавлять шансу обійматися з тобою і виявити свої почуття. Вони висловлять своє бажання бути твоїм найкращим другом, будуть задавати купу особистих питань, щоб дізнатися якомога більше про тебе.

Вони намагатимуться виявити інтерес там же, де і ти, і навіть до тих речей, які до тебе їм здавались нудними та дурними. Так само вони не боятимуться або довго роздумуватимуть перед тим, як зробити перший крок. І, коли вони все ж таки вирішаться, це буде помітно. Овни знають чого хочуть і докладають всіх зусиль для досягнення цього. Але не вдаються до хитрощів і двозначних повідомлень.

Телець

Тельці – це міцні горішки. І їхня впертість не дає їм іноді висловлювати свої почуття. Спочатку вони перевірять, чи можуть вони довіряти тобі. Вони не проґавлять можливості повечеряти і, можливо, випити з тобою, але це не означає, що вони відразу опустяться на коліна і стануть зізнаватись у сильних та щирих почуттях. Взагалі, навіть навпаки.

Вони витратять час на те, щоб досліджувати твою особистість, твої межі, що тобі не подобається і що, навпаки, заводить, і таке інше. Впевненість у партнері дуже важлива для Тельця. Тому, коли вони переконаються в тобі, вони почнуть вже відкрито добиватися твого кохання, висловлюючи емоції, і прямо кажучи про те, що вони до тебе відчувають.

Близнюки

Близнюки досить швидко прив’язуються, але не триматимуть свої почуття при собі, як це роблять багато інших. Вони будуть говорити з тобою про це так, що аж вуха заболять. Їм подобається закохуватися і формувати з людиною глибокий емоційний зв’язок, який важко не помітити.

Для Близнюків любов це «проведімо всю ніч за безперервними відвертими розмовами». І, як то кажуть, розмови завжди цікавіші саме ночами, невідомо чому.

Рак

Раки глибоко поринають у почуття, але й обережність їм не чужа. А ще вони дуже нерішучі, особливо в питаннях серцевих. Отже, коли вони люблять, вони довго дивляться кудись, починають сумніватися в тому, що їм слід робити, хвилюються і, нарешті, вирішуються.

Вони підуть на все, щоб тебе розсмішити, відведуть у дорогий ресторан і робитимуть різні приємні дрібниці, які піднімуть настрій навіть у найгірший день. Якщо він тебе полюбить, то намагатиметься завжди допомогти і бути поруч, навіть якщо не дуже добре тебе знає. Він захоче бути твоїм другом, навіть найкращим другом і підтримкою, будь-що-будь.

Лев

Леви ж дуже хоробрі і рішучі у висловлюваннях своїх почуттів. Вони егоїстичні, і тому, як тільки хтось починає подобається, вони хочуть бачити його поруч із собою. Вони можуть здатися “прилипалами”, але так вони просто показують свою глибоку прихильність і щиру турботу, а не тому, що хочуть володіти своїми коханими. Так вони щосили хочуть захистити коханого від інших зазіхань.

Коли закохуються Леви, вони намагаються максимально показати свою харизму. Вони красиво одягатимуться, почуватимуться добре, добре ставитимуться до себе і життя в цілому і знаходитимуть цінне в тих речах, які їм не подобалися раніше. Але найбільше вони хочуть бути з тим, з ким змогли б жити разом, поділитися цим чудовим життям, яким так дорожать. Вони виявлять себе вірними, відданими слухачами, які слухають твої слова і вчинки, коли любов полонить їх. Їм не так важливі матеріальні речі, як щастя та безпека їхньої половинки.

Діва

Діви – чемпіони з хвилювання у всьому зодіаку. Вони думають і роздумують про те, чи не надто багато вони думають, і аналізують те, що не слід. Якщо вони в когось закохаються, то буде дуже складно помітити. Їх не так просто прочитати, тому навіть якщо вони стримані зовні, то всередині може вирувати вихор емоцій. Якщо ти помітила ознаки закоханості, то краще прямо про це запитай, вони не стануть брехати, тому що не хочуть заподіяти цією брехнею біль.

Висока ймовірність, що вони чесно скажуть про свої почуття. У цей момент вони будуть на вигляд спокійні, але всередині просто в жаху. Тому що для них стосунки це дуже серйозно. Набагато серйозніше, ніж для інших. І нехай їм складно полюбити, але коли це все ж таки трапляється, вони люблять сильно і щиро.

Терези

Для Терезів дуже важливо підтримувати мир, порядок та баланс у своєму житті. Тому, якщо ти бачиш, що він привносить у своє життя великі зміни і додає елемент спонтанності заради тебе, це вірна ознака того, що він до тебе не байдужий. Вони ніколи не звернуть з обраного шляху, якщо не будуть сильно і глибоко до когось прив’язані. Ще одна ознака їхньої любові до тебе – це намір боротися за тебе, не має значення з ким і через що.

І, до уваги: ​​Терези вкрай рідко б’ються, тому що зазвичай вважають за краще вирішувати всі розбіжності мирним шляхом. Тому якщо заради тебе робиться такий виняток, і не тільки, то дуже ймовірно, що він у тебе закохується. Він не став би порушувати свої плани, якби йому було все одно. Він покаже тобі таку романтику, яку ти раніше навіть і не чула. Адже, просто подумай, планета, що опікується Терезами, – це Венера…

Скорпіон

Для Скорпіонів любов – це абсолютно новий рівень пристрасті та вірності. Коли вони починають закохуватися, їхні серця йдуть попереду голови. Вони подарують тобі всю свою непорушну відданість і повагу, начебто ви вже перебуваєте у стосунках, попри їхні звичайні «мені зараз не потрібні стосунки», «нічого серйозного між нами не буде» тощо.

Також, якщо вони закохані, вони сильно виявлятимуть тобі свою зацікавленість, стануть постійним гостем твоїх сторінок у соціальних мережах, щоб якнайкраще впізнати тебе зовні і всередині. І потім, коли вони вже зізнаються у своїх почуттях, всі стіни їхнього самозахисту, що залишилися, поваляться. Скорпіонам подобається контролювати. Якщо ти бачиш, що вони поступаються тобі навіть у дрібницях, то роблять це тільки з любові до тебе. Любити – це на компроміси.

Стрілець

Зрозуміти, що Стрілець закоханий, легко. Вони люблять спонтанність і звикли отримувати від життя все, тому що глибоко переконані, що все життя складається із моментів. І чим більше таких моментів, тим більш захопливе у них існування. Навколо цих моментів і обертається їхнє життя. Тому вони воліли б відправитися на зустріч пригодам з тією, яку люблять.

Вони мають постійну спрагу ділитися своїми радісними хвилинами з коханою, так вони висловлюють свою турботу про цю людину. Тому чим більше вони діляться з тобою своїм щастям і спонтанними відкриттями, тим сильніші їхні почуття. Коли ти потрапляєш у їхнє коло довіри, то це вже дуже багато. Тому що їхні друзі та сім’я для них означають все.

Козоріг

Коли мова заходить про кохання Козорога, то можна конкретно говорити лише про одну ознаку: важка робота. Вони найпрацелюбніші, активніші та амбітніші представники зодіаку. Вони дуже чітко уявляють чого хочуть від життя, куди вкладати свої цінні ресурси, заради чого і кого варто намагатися. Вони не коштуватимуть планів щодо того, що вони не вважають перспективним. Тому, якщо вони стоять плани на щасливе і успішне майбутнє з тобою, з усіма, то вони сильно закохані. З іншої причини вони не стали б витрачати на тебе свій дорогоцінний час. Вони викладаються лише заради того, у що вірять і чого справді хочуть. Тому, коли Козоріг робить все це з тобою і для тебе, то знай, що він любить тебе і буде заради тебе намагатися, щоб розвинути здорові стосунки, які пройдуть усі випробування.

Водолій

Водолії дуже непогано володіють собою. Коли ти помічаєш, що він прямо стрибає і кружляє навколо тебе, то в нього набагато сильніше відчуття до тебе, ніж ти думаєш. У них прямо казкове «не-можу-без-тебе» кохання, яке дуже очевидно проявляється в словах та вчинках. Водолії дуже самовіддані. І коли вони закохуються, всю цю енергію вони спрямовують у бік цієї однієї людини, намагаючись при цьому переконатися, що це не залишилося непоміченим. Вони віддадуть тобі все, що в них є і будуть більш ніж насолоджуватися твоєю компанією.

Риби

Риби дуже креативні, у них дуже розвинена уява, і вони сповнені ентузіазму. І якщо він тебе покохає, то впустить у свій маленький світ. Поділиться з тобою своїми мріями. Ти майже відразу дізнаєшся наскільки глибока їхня відданість.

Вони можуть поділитися з тобою такими особистими речами, як своєю улюбленою музикою, посилати тобі різні посилання на те, що їх надихає та інтригує, творчо створювати особисто для тебе щось, просто тому, що люблять тебе. Коли він закоханий, вони просто безнадійні романтики. Хоча свою безнадійність їм властиво приховувати за деякою жорсткістю, через яку потрібно пройти, щоб дізнатися всю глибину їхніх почуттів.

Оригінал