З якими знаками Зодіаку у вас більше шансів на хороші стосунки

Якщо ви коли-небудь цікавилися астрологією, то знаєте, що кожен знак Зодіаку вирізняється своїми абсолютно особливими рисами характеру. Саме виходячи з них вам слід підбирати найбільш сумісного себе за духом партнера.

Овен

Овни завжди знаходять спільну мову з Раками, Водоліями і Левами. Перші завжди піклуються про Овнів, коли необхідно. З другими Овни обожнюють базікати про все на світі. З Левами ж Овни мають схожі інтереси і поділяють їхнє прагнення до дії.

Телець

Водолії, Тельці і Терези відмінно підходять Тельцям як співрозмовники. Перші допомагають Тельцям подивитися на своє життя трохи під іншим кутом. Завдяки схожості інтересів і відмінному взаєморозумінню Тельці завжди знаходять спільну мову з іншими Тельцями. Терези ж, як і Тельці, зацікавлені в пошуку гармонії та стабільності, тому в них завжди складається спілкування.

Близнюки

Близнюкам необхідно, щоб їх постійно тримали в напрузі, інакше будь-які стосунки можуть їм моментально набриднути. Саме тому вони завжди знайдуть спільну мову зі Стрільцями, Водоліями і Дівами. Близнюки обожнюють спілкуватися і саме з цими трьома представниками Зодіаку у них вдаються найцікавіші дискусії.

Рак

Ракам найбільше підходять Терези, Козороги і Риби. Перші вчать їх не сприймати життя всерйоз, другі дають змогу знайти стабільність у моменти сумнівів, у Рибах же Раки бачать свою споріднену душу.

Лев

Леви завжди знаходять спільну мову з Водоліями, Стрільцями і Раками. Перші підтримують їхні творчі прояви, другі поділяють потяг до веселощів, а треті оточують їх необхідною увагою і турботою.

Діва

Діви чудово ладнають із Козорогами, Стрільцями та Раками. Перші завжди їх мотивують і заряджають бажанням домагатися більшого. У випадку зі Стрільцями Діви захоплюються їхньою життєрадісністю і бажанням плисти за течією. У Раках же вони бачать тих, хто завжди робить їхнє життя кращим і красивішим.

Терези

Терези чудово спілкуються з Козорогами, Левами та Водоліями. У перших вони бачать наставників, які готові в усьому їх підтримати, другі ж цінують увагу і турботу, одержувані від Терезів, а Водолії завжди мотивують їх, не даючи прохолоджуватися.

Скорпіон

Скорпіон відмінно ладнає з Рибами і Тельцями. Вони завжди ґрунтовно підходять до вибору тих, кого хочуть впустити у своє життя. У Рибах вони знаходять тих, кому можуть довірити свої найголовніші секрети, а Тельці цінують їхню надійність і чесність.

Стрілець

Стрільці легко знайдуть спільну мову з Овнами і Водоліями. Вони прекрасно розуміють, що життя всього одне і ті, хто їх оточує, мають вирізнятися такою самою свободою і пристрасним бажанням проживати кожен день, як останній. Стрільці не можуть встояти перед ексцентричними Водоліями, а в Овнах знаходять свою справжню споріднену душу.

Козоріг

Козороги знаходять спільну мову з Дівами та Скорпіонами. Вони не звикли гаяти час даремно, тому прагнуть спілкуватися з активними та цілеспрямованими людьми. Приземлені Козороги поділяють прагнення Скорпіонів завжди домагатися правди, а Діви викликають у них захоплення своїм умінням контролювати всі сфери свого життя.

Водолій

Стрільці поділяють прагнення Водоліїв до свободи і незалежності і завжди підтримують один одного, виступаючи джерелом натхнення. Також Водолії чудово ладнають з Овнами, оскільки зовсім не поступаються їм у продуктивності. Крім того, оскільки Водолії досить товариські, вони завжди знайдуть, про що поговорити з Терезами і Близнюками.

Риби

Риби знаходять Близнюків, Козорогів і Дів своїми найкращими співрозмовниками. З Близнюками Риби завжди йдуть назустріч один одному, Козороги дають змогу міцно стояти на ногах, а практичні Діви, хоч і вважаються їхніми абсолютними протилежностями, проте поділяють їхнє прагнення допомагати й підтримувати.

Оригінал