Жартівливий гороскоп: Як знаки Зодіаку йдуть до дупи

Овен

Овен йде до дупи з гідністю, мовчки та злісно, твердим кроком і з гордо розправленими плечима.

Близнюки

Близнюки до дупи не йдуть взагалі. Не йдуть, і все. Тупо залишаються і дивляться на того, хто послав з докором у погляді. Через що, тому хто послав, доводиться йти до дупи самому.

Телець

Телець, як справжній любитель потріпати мозок, запитає – “тобто як до дупи ?!”. Після чого всім обов’язково наскаржиться, що його послали до дупи, але врешті-решт все-таки піде, гірко похитуючи головою і шепочучи під ніс скарги на життя.

Рак

Рак захоче з’ясувати, чи точно його послали до дупи. Ви впевнені ? Точно? Ні, 100%? Але як і Телець, зрештою йде, теж гордо.

Лев

Лев йде до дупи, ніби виконуючи відповідальне доручення. У сенсі, коли дійде – обов’язково надішле рапорт про виконання.

Діва

Діва буде, бляха, плакати. Потім буде плакати ще. Потім ще. Потім нерішуче рушить у зазначеному напрямку, зупиняючись по дорозі знову поплаче. Доходить як правило не скоро, але обов’язково!

Терези

Терези пошлють до дупи того, хто їх послав, і будуть дивитися на нього з інтересом. Якщо той, хто послав, не піде сам, Терези постараються вмовити його піти разом, – бо удвох веселіше.

Скорпіон

Скорпіон факт, що його хтось послав до дупи, навіть не помітить. У нього інші життєві інтереси і ваші дрібні розбірки його НЕ колишуть абсолютно…, ось так!

Стрілець

Стрільців послати до дупи виходить украй рідко, оскільки зазвичай вони звалюють самі. Але, якщо вам все ж вдалося послати Стрільця, вам швидко знайдуть заміну, яка перевершує вас.

Козоріг

Козоріг йде до дупи швидко і рішуче, не обертаючись. Але потім – потім, бляха, обов’язково помститься. Принаймні, докладе всіх зусиль.

Водолій

Водолій, бляха, йде до дупи життєрадісно, ​​приспівуючи по дорозі та не озираючись. Вперед і з піснею, як то кажуть.

Риби

Риби – риби, бляха, просто йдуть. Стискають плечима, якщо вони у них є, і йдуть. Типу, подумаєш, до дупи – не на розстріл же!

Оригінал