Гороскоп на 23 листопада

Овен ♈

Ви дуже хочете, щоб близькі були задоволені, але все ж повинні зробити дещо для себе. Можливо, щось таке, що їм не сподобається. У кінцевому підсумку цей сміливий крок принесе користь всім, але Ви правильно очікуєте опору на перших порах. Але якщо розумієте, що маєте рацію – дійте!

Телець ♉

Зараз не варто переживати про те, що Ви можете когось підвести. Швидше Ви ризикуєте встановити прецедент надмірного альтруїзму, і тому дуже важливо провести межу, за якою іншим доведеться самим вирішувати свої проблеми. Часом здоровий егоїзм – це найкраще, що можна запропонувати людям; і зараз саме такий момент.

Близнюки ♊

“По Савці і шапка”. Іншими словами, зараз важливо залишатися в рамках власних фінансових можливостей. Ви наближаєтеся до сезону великих витрат, і тим більш важливо не провалюватися глибше в боргову яму заради хвилинної примхи.

Рак ♋

Вас чекає момент осяяння і натхненна ідея. Але вплив Сонця зміцнить зв’язки з людьми, і потреби реального світу можуть вимагати Вашої участі все більше і більше. Ваша мета – ні в якому разі не міраж і не порожня фантазія, але зараз краще поставити на перше місце буденні справи.

Лев ♌

Що одному добре, то іншому-смерть. Всі ми різні. Але дуже може бути, що Вам і комусь з Ваших близьких потрібно порівняти свої уявлення про погане і хороше – і зрозуміти, що нехай ви і різні, але підтримуєте один одного.

Діва ♍

Ви відчуєте потребу ретельніше вивчити навколишні “дрібниці життя”. Відкриття, які Ви зробите, можуть не сподобатися іншим людям. Ваша критика і пропозиції натраплять на промовисту і дуже негативну реакцію з боку оточуючих.

Терези ♎

Спілкування з друзями і близькими потребує особливої обережності з Вашого боку. Всі тягнуться до Вас – а Ви з працею зберігаєте “дружній інтерфейс”. Ми часто ранимо самих близьких, вважаючи, що вони в будь-якому разі нікуди від нас не подінуться. Але якщо Ви візьмете себе в руки, зможете уникнути цієї неприємної пастки.

Скорпіон ♏

У всіх є свої скелети в шафі. Згадайте про це і утіштеся, які б секрети Вам не доводилося зберігати. Ви не ошуканець і з радістю поділіться таємницею з правильною людиною в потрібний момент. Але поки не час, не варто квапити події.

Стрілець ♐

Фінансова проблема не дає Вам спокою, але Ви не зобов’язані боротися з нею наодинці. Здається, що це Ваше і тільки Ваше діло – але дехто може як мінімум дати добру пораду з цього приводу. Не доводьте себе до відчаю, а краще подумайте, хто міг би надати Вам таку потрібну підтримку.

Козоріг ♑

Уран принесе дещицю несподіванки в близькі стосунки, що може вилитися в досить хитку ситуацію. Зміни вже намітилися, а зараз стануть незаперечно очевидними. Але мова йде і про зміцнення духу товариства. Ви можете порозумітися з іншим так, як раніше не вдавалося.

Водолій ♒

Вам вирішувати, що і як змінювати у своєму житті. Але у всього повинні бути вагомі підстави. Іноді однієї причини для якоїсь дії просто недостатньо. Подумайте про свої мотиви. Може виявитися, що Ви хочете змін заради самих змін!

Риби ♓

Якщо б можна було продавати мотивацію в таблетках, винахідник такого чудесного засобу розбагатів би! Іноді ми просто не в змозі “дозріти” для чогось, що зі свого боку давно назріло. Зараз Вам, можливо, треба зібрати волю в кулак і зосередитися на непростому завданні. Але чим швидше Ви візьметеся за справу, тим швидше закінчите її!