Що заважає вам знайти «вічне кохання» згідно зі знаком Зодіаку

Овен (21 березня – 19 квітня)

Будучи авантюристом, ви ще не хочете стати розсудливими. Ви хочете дослідити нові місця, і це для вас пріоритет. Ви боїтеся втратити свободу. Нагадайте собі, що досвід іноді приносить більше задоволення, коли поділяєш його з кимось іншим.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Ви працелюбні, що забирає у вас велику частину часу та енергії. Зазвичай у вас немає часу, який ви можете присвятити особистим розвагам, не кажучи вже про потенційного партнера.

Не хвилюйтеся. Коли ваша кар’єра стане стабільною, у вас з’явиться мотивація шукати відносини, які будуть міцними та постійними.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Саме чудове в вас те, що ви не боїтеся бути собою в оточенні інших людей. Ви схильні дивитися на речі по-своєму, тому не завжди впевнені в тому, що шукаєте в істинному коханцеві. Не потрібно емоційно препарувати партнера. Усвідомте, що вам подобається і що не подобається, і подивіться, чи підходить він вам.

Рак (21 червня – 22 липня)

Через те, що ви критично ставитеся до людей, вам важко бути рішучими, особливо коли справа доходить до вибору супутника життя назавжди. Кожна людина, з якою ви зустрічаєтеся, сприймається як потенційний чоловік, але ви повинні пригальмувати, перш ніж розглядати серйозну стадію відносин. Спочатку подумайте про перші кроки до пошуку правильного і доброго партнера!

Лев (23 липня – 22 серпня)

Ви незалежні та не вважаєте, що вам потрібен партнер в житті. Хоча бути незалежними – це фантастична якість, вам все ж потрібно трохи відкрити своє серце і впустити туди людей. Можливо, ви знайдете когось, хто ідеально підходить для ваших потреб і ритму життя.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Ваша сором’язливість може взяти над вами верх. Коли справа стосується побачень, ви любите надто багато думати, а це може зіпсувати потенційні відносини. Постарайтеся бути чесним і розслабленим, розмовляючи з кимось, кого цікавлять романтичні відносини.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Ви завжди готові до диких і веселих пригод. Ви вірите, що живете своїм кращим життям, коли відчуваєте нові речі, і вам подобається зустрічати потенційних партнерів на цьому шляху. Однак не бійтеся, якщо ви закохаєтесь у свого нинішнього партнера сильніше, ніж в попереднього. Він може вам більше підходити та бути вашою спорідненою душею. Не пропустіть свій шанс!

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Ваша «вічна любов» здається вам нереальною. Ви більше зосереджуєтесь на практичності в життя. Ви боїтеся розчарувати людей, тому уникаєте відносин. Змініть своє мислення, і ви знайдете людину, яка полюбить вас.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Ви боїтеся отримати травму, не фізичну, а душевну. Якщо хтось починає зближуватися з вами, ви його відштовхуєте. 

Ви повинні розуміти, що не всі відносини закінчуються невдачею. Дозвольте собі приємно провести час зі своєю другою половинкою і дайте їй шанс.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Не можна терпіти критику, якщо вона не конструктивна. Ви постійно перебуваєте в оборонній позиції, тому що ви звикли захищати свої інтереси та наполегливо працювати, щоб отримати бажане. Іноді серйозні відносини вимагають чесності та вираження думок і ідей. 

Не беріть це близько до серця, вислухайте думку іншої людини, вона може нести корисний посил для вас. Не обов’язково, що партнер хоче вас змінити або перекроїти під себе, він просто говорить вам свою думку. І не варто вимагати занадто багато від свого партнера, не всі можуть бути такими, як ви.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Ви знаєте свою цінність і у вас висока самооцінка. Однак іноді у вас можуть бути завищені очікування, які не завжди можуть бути виправдані. Навчіться знижувати стандарти, і партнер зможе здивувати вас найкращим чином.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Зона комфорту – це місце, де ви процвітаєте. Ви боїтеся змін і нових вражень. Ідея поділитися своїм життям з кимось ще лякає вас. Це не означає, що ви не зацікавлені – ви просто прив’язані до свого поточного способу життя і не наважуєтеся його змінити.

Оригінал