Як спокусити будь-якого чоловіка за знаком Зодіаку

Кохання вище за все в цьому світі, але іноді доводиться добиватися чоловіків або шукати способи їх спокушання. Але приналежність до того чи іншого знаку Зодіаку вимагатиме різного підходу до підкорення чоловічих сердець.

Для досягнення будь-якої мети важливо вміти підлаштовуватися до будь-якої життєвої ситуації. У коханні така навичка виявляється для жінок визначальною у більшості випадків. Просто так ніхто не закохується, тому необхідно підштовхувати чоловіків до того, щоб вони розглянули якісь позитивні сторони. Постійний саморозвиток — ось ключ до успіху у коханні. Важливо бути гарними душею, а не лише тілом.

Ми розкриємо вам секрети вашої успішності та секрети спокушання чоловіків кожного знаку одночасно, тому використовуйте цю статтю як помічника у коханні.

Овен

Якщо ви народилися під егідою даного знака Зодіаку, то спокусити будь-якого чоловіка вам не важко. Однак є кілька важливих аспектів, які не можна ігнорувати. Щоб стати щасливішим у коханні, важливо розуміти, що всі люди навколо вас не такі як ви. Чоловік може прийняти вашу думку в багнети, тому необхідно готуватися до будь-якого результату.

Серце чоловіка-Овна зможе отримати жінка будь-якого знака, але доведеться за ним побігати, якщо він недостатньо у вас зацікавлений. Попри цей факт, можна сміливо заявляти, що такі чоловіки, коли вільні, найбільш доступні, тому що закохуються дуже легко. Вам потрібно лише показати свої наміри, а він зробить все інше за вас.

Телець

Ваші життєві помилки допомагають вам ставати мудрішими, але ви часто їх ігноруєте, тому настаєте в коханні на ті самі граблі. Щоб чоловіки вас не просто любили, а залишалися поруч надовго, вам бажано набути лише простоти характеру. Ви спеціалістки з флірту та підкорення чоловічих сердець, але вони втечуть від вас, коли дізнаються, що ви любите увагу більше за них.

Чоловіка-Тельця ж закохати не так вже й просто. Необхідно мати великий потенціал у плані розуму і велику красу. Тільці люблять прекрасних жінок, ефектних, тому ніхто не уникне жорсткого кастингу на роль жінки серця. Якщо ви хочете потрапити до списку найбажаніших жінок чоловіка-Тельця, то доведеться попрацювати над своїм іміджем.

Близнюки

Ви є тими самими дамами, від яких втече будь-який чоловік, тому що ви найбільше у світі цінуєте свою свободу. Це неправильний підхід у коханні, тому що необхідно вміти віддавати себе та приймати кохання, а не тільки жадібно забирати всю увагу. У вас є все, щоб отримати будь-кого, але у вас немає нічого, щоб його утримати. Доведеться змінити свій характер, що не так вже й просто у вашому випадку.

Чоловіків-Близнюків експерти радять домагатися обережно, тому що вони неймовірно вітряні. Якщо вони відчують, що ви поставили їх у пріоритет, вони сядуть вам на шию і звісять ноги. Краще якнайдовше перебувати з ними в стані закоханості. З ними потрібно бути вітряними, щоб вони не розслаблялися і знали, що зв’язалися далеко не з найпростішою дівчиною.

Рак

Всім дамам, народженим під знаком Рака, потрібен щедрий чоловік, який допоможе створити сім’ю або стане близьким другом опорою. Це потрібно не тому, що ви бідні чи не можете самі заробити. Це потрібно для того, щоб довіряти чоловікові повністю. Будь-який чоловік стати вашим не зможе, поки ви не почнете давати шанси всім, хто щедрий не лише матеріально, а й духовно. Цінуйте ще більше тих, хто віддає вам щось більше, ніж гроші — час.

Якщо ви шукаєте, як спокусити чоловіка-Рака, то тут жодного підводного каміння і супер секретів немає. Потрібно лише показати йому своє захоплення. Не всім жінкам зробити це просто, особливо Вогненним Левицям, Стрільцям та Овнам. Намагайтеся зробити так. Щоб він якнайшвидше зрозумів, що ви та сама, про яку він мріяв. Відповідайте його очікуванням, тоді він закохається до безпам’ятства.

Лев

Левицям заволодіти чоловіком нескладно, однак, не потрібно намагатися міняти їх зсередини, коли ви отримуєте їхні серця. Спочатку ви віддаєте всю себе, а потім кажете їм, що робити. Багато ваших порад хороші, але чоловіки – це не пластилін, з якого можна ліпити будь-що. Побудувати серйозні стосунки з вами просто неможливо, коли ви починаєте міняти чоловіків під себе повністю, а потім дивуєтесь, що все не так, як було раніше.

Чоловіки-Леви це ті, хто хоче бути головними і найважливішими у вашому житті. Вони терплячі і вміють доглядати, тому поруч із ними треба бути просто слабкими дівчатками, а не сильними і войовничими дамами. Не те щоб вони вас боятимуться, просто їм не хочеться суперництва. Сам факт того, що жінка може ними управляти, наводить на Левів сказ. Трохи замилування, компліментів і все вийде.

Діва

Жінки, народжені під цим знаком, дуже норовливі. Залучити бажане у своє життя вам не складно, однак якщо справа доходить до кохання, то ви створюєте в голові якийсь образ, а потім шукаєте не ідеального кандидата, а підбираєте чоловіка, немов за шаблоном. Вам потрібно уникнути ідеалів, навчитися давати шанс будь-кому, хто зверне на вас увагу, тому що вас сприймають як самодостатніх жінок і одних із найнеприступніших.

Чоловіки-Діви — це джерело сумнівів і постійних переживань, тому для довгострокових відносин такі чоловіки вибирають жінок, які робили б їхнє життя якомога помірнішим, приємнішим. Якщо ви вередуєте — він знайде іншу. Якщо ви вітряні – він знайде іншу. Йому потрібна та, яка дозволить спати спокійно. Бажано, щоб ваші захоплення збігалися. Універсальна порада – давайте таким чоловікам привід довіряти вам і не вдягайтесь вульгарно, не фліртуйте з іншими.

Терези

Терезам бажано бути собою, не намагаючись наслідувати когось. Якщо ви хочете, щоб у вас у коханні все було чудово, то потрібно бути простішими, чеснішими з чоловіками будь-яких знаків зодіаку. Секрет щастя для вас – чесність та відкритість. У сукупності з вашим зовнішнім виглядом це справить ефект бомби, що розірвалася. Кохання – це те, для чого ви народжені, тому не варто сприймати його як належне. Пихатість і егоїзм відштовхують.

Чоловіки-Терези врівноважені і іноді навіть похмурі, тому потрібно вміти тиснути на вірні важелі, щоб пробудити в них справжню пристрасть. Зверніться по допомогу до їхнього хобі. Якщо ви полюбите те саме, що і чоловік-Терези, то він і вас почне цінувати і закохається до безпам’ятства. Це унікальні чоловіки, яким майже не важливо, який у вас розмір грудей та скільки ви важите. Це не означає, що не потрібно стежити за собою, тому що Терези не люблять неохайних людей.

Скорпіон

Жінки-Скорпіони можуть бути вкрай ексцентричними жінками. Ви самі знаєте, наскільки ви любите пограти чоловічими почуттями. Навіть якщо ви тримаєте себе в руках, вам іноді вдається зробити щось таке, що просто не в’яжеться з нормальною поведінкою людини. Але щоб підкорювати чоловіків, треба лише бути чесними з ними. Краса і чарівність у вас є надміру. Якість, яка заважає вам досягати успіху та щастя в коханні – байдужість до почуттів чоловіків.

Чоловіки-Скорпіони це досить приємний тип людей. Це сімейні люди, яким не хочеться зраджувати своїх дружин, не хочеться робити їм боляче. Якщо дівчина хоче отримати собі ідеального сім’янина в особі Скорпіона, їй знадобиться здатність і вміння розмовляти з чоловіком з ночі до ранку. Якщо ви навчитеся проводити ніч так, будь-який інший спосіб вам відкриється автоматично.

Стрілець

Стрільцям слабкої статі не потрібно посилювати привабливість в очах чоловіків, тому що вам її не займати. Єдина проблема полягає в тому, що ви іноді можете бути трохи грубуватими і надмірно прямолінійними, що відлякує багатьох чоловіків. Ви не є надмірно неприступними, але всім своїм виглядом це показуєте, що теж грає часом не на вашу користь. Покажіть чоловікові, що сподобався, що ви не є неприступною фортецею, щоб він був спокійний.

Чоловіки-Стрільці є дуже дивними створіннями. Це не заважає, а навіть навпаки додаємо їм харизми. Зрозуміти їх дуже складно, тому в процесі спокуси представників цього Вогняного Знака краще будь-якій дамі просто бути собою. Будь-який фальшь ці чоловіки відчують за кілометр, тому обдурити їх не вийде в принципі. Бажаєте отримати його серце? Тоді доведеться показати, що ви готові до експериментів та не мислите стереотипно.

Козоріг

Козорогам жіночої статі треба припинити отруювати життя оточуючим у важкі моменти своєї долі. Чоловіки відчувають ваш негатив і шалений натиск, який найчастіше відштовхує. Необхідно навчитися виходити зі стану постійної напруги. Якщо ви розслабитеся, то будете однією з найприємніших і найпривабливіших дівчат. Кохання та справи несумісні. Якщо ви хочете бути успішними у чоловіків, то доведеться відмовитися від багатьох речей, які забирають у вас час і псують настрій.

Чоловіки-Козороги будуть вашими, якщо ви вмієте робити так, щоб вам довіряли. Козороги цінують чесність і покірність у жінок, тому егоїстичні пані відразу відкидаються Козорогами. Якщо на вашому життєвому горизонті з’явився приємний чоловік такого знака як Козоріг, то вам доведеться прийняти його правила гри, інакше він змусить себе не зв’язуватися з вами, бо собі дорожче.

Водолій

Жінки-Водолії, коли закохуються, у їхньому житті настає чорна смуга, бо цей знак Зодіаку створений для того, щоб дружити та перебувати у партнерських відносинах. Проблеми у відносинах з чоловіками у вас починаються тільки з вашої вини, але іноді ви просто нічого не можете з собою вдіяти. Рішення просте – вам необхідно шукати таких чоловіків, які навіть закохавшись можуть дотримуватися спокою і не рватися робити дітей, відмовляючись від задоволень життя.

Якщо ви раптом почали відчувати симпатію до Водолія-чоловіка, то постарайтеся не розігрувати драм і не влаштовувати сцен. Можна цілком обмежитися простою дружбою. Він сам зрозуміє, що потрібно від нього. Якщо ви закохані в Водолія, навчіться дружити, розуміти цього чоловіка і дотримуватися його правил, не порушуючи зони його комфорту ніколи і за жодних умов. Так ви підкорите його серце.

Риби

Любовний успіх прийде до Риб лише після остаточного розлучення з колишнім чоловіком. Потрібно розірвати енергетичний зв’язок, абстрагуватися від минулого кохання. Якщо ви цього не зробите, то буде дуже важко прищепити собі нове кохання. У вас є потяг до збереження дружби навіть у негативній ситуації. Це неправильно, адже ви дуже прив’язуєтеся до колишніх чоловіків. Небагато легкості не завадить.

Чоловіків-Риб завоювати будь-якій дамі допоможе лише сексуальність та фізична краса. Інтелектом теж можна брати, але це трохи складніше, тому що доведеться знайти оптимальні захоплення, щоб чоловік звернув на вас увагу. Чоловіки-Риби дуже складні для розуміння в цілому, але за правильного підходу вони можуть стати ідеальними сім’янинами, прекрасними коханцями.

Щоб ваше бажання збулося, необхідно пам’ятати, що ви насамперед людина, а не жінка. Ви можете змінюватися, можете підлаштовуватися під свої бажання і змінювати життя навколо себе без особливих зусиль. Любов допомагає покращувати себе, тому не бійтеся цього, а йдіть цьому назустріч.

Оригінал