Які знаки Зодіаку відпрацьовують карму минулих життів

Гороскоп розповідає про те, хто зі знаків Зодіаку відпрацьовує свій кармічний обов’язок за допущені помилки у минулому житті.

Езотеричний гороскоп має кожен знак зодіаку. Він відрізняється від звичайного, тому що обґрунтовує всі життєві принципи та дає розгорнуту інформацію про майбутні небезпеки. Велику роль відіграє дата і місце народження представника, тому через ці чинники формується справжній шлях людини. А знаючи свою життєву лінію, людина має чітке уявлення про своє призначення. Але якщо з якоїсь причини людина збивається з наміченого шляху, то в наступному житті вона відпрацьовує карму минулої заборгованості. Астрологія допомагає з’ясувати які знаки зодіаку мають минулі помилки?

Овен

Ці представники наділені молодою кармою. У попередніх перетвореннях вони були відважними героями, які боролися за праву справу. Вони без жодного жалю віддавали своє життя за тих людей, які були їм близькі і наражалися на небезпеку. І в минулому житті подібний подвиг має бути помічений та відзначений нагородами. І якщо така дія не відбувалася, то у нове життя вони перенесли всю образу за свої шляхетні вчинки. Згодом у представників формувався егоїзм, а зацикленість на власних бажаннях лише з роками накопичувалася.

Зараз знаку необхідно зрозуміти собі, що завдання благородних вчинків не прославитися, а робити це з власних міркувань і поривів. А очікувати на якусь подяку не варто, адже вона не завжди приходить вчасно. Що потрібно зробити знаку для власного спокою, так це утихомирити свій порив і дух протиріччя. І тоді карма не стане накопичувачем для всього негативу, який зможе виплеснутись у наступній інкарнації.

Рак

З початку народження цих представників над ними висить кармічний обов’язок. Сама доля їм накреслила все життя вступати в нерівну боротьбу зі своїми страхами, невпевненістю, недовірою та відчуженістю. Стати щасливим знак може тільки, якщо здобуде свою другу половинку і заведе спільних дітей. І вся ця ідилія можлива лише за умови стін рідного дому. Тому головне завдання карми полягає в тому, щоб знайти гармонію та щастя у взаємних відносинах.

За своєю натурою знаки є запальними та емоційними особистостями. Вони часто впадають у депресію, схильні до меланхолії і відгороджуються від усього зовнішнього світу. Вганяючи себе в негатив подібними діями, представники самі собі стають ворогами. Вони твердо впевнені в тому, що повне усамітнення від зовнішнього світу і втеча від суспільства зможе їх захистити від реальності світу. Але вони тільки гірше собі роблять, поринаючи повністю в карму разом із негативом. І чим більше знак відгороджуватиметься від зовнішнього світу, тим щоразу йому буде складніше в новому світі шукати собі коханих та друзів. А налагодження стосунків із рідними йому даватимуться все важче.

Терези

Справжнім призначенням для цих представників є те, що вони для свого блага повинні прийняти бік добра. Якщо в минулому житті людина могла собі дозволити угоду зі своєю совістю, то в нинішньому — вона має ретельно аналізувати будь-яку ситуацію. Для знака важливо домовитись зі своїм розумом, щоб бути на боці справедливості та правди. І будь-яка зрада потягне за собою кармічний обов’язок, який буде дуже складно відпрацювати.

Боячись залишитися самотніми, представники починають на публіці розігрувати сцену власного добробуту, забуваючи при цьому, хто вони є насправді. Їхнє призначення в реальному житті свідчить про те, що їм необхідно подолати всі страхи і не опускатися до фантазій з метою виставити себе в іншому світлі.

Діва

У попередніх втіленнях представникам уготована роль бути цілителем, тому вони своїми знаннями та вмінням повертали людей до життя. З усією відповідальністю вони ставилися до своєї справи і щиро засмучувалися, якщо не вдавалося допомогти людині впоратися з її проблемою. Гіркота втрат і власна безпорадність перенеслася до них у справжнє життя. Через це представники набули таких якостей, як невдоволення і не сприйняття власних поразок.

Кармічна задача для знаків полягає в тому, що їм потрібно прийняти життя так, як воно є. І зрозуміти, що вони не можуть бути всесильними. І все, що відбувається у житті, постійна закономірність. Не варто намагатися допомагати всім і охопити їх своєю турботою. Іноді події повинні йти своєю чергою, без втручання сторонніх. Представникам потрібно це зрозуміти і не намагатися впливати на звичний перебіг речей.

Козоріг

Ці знаки пережили не одне перевтілення, тому з кожною новою інкарнацією вони відчувають себе розумнішими і мудрішими за інших. Ними рухає постійне бажання поставити на себе більше обов’язків та завдань. Цією дією вони показують всьому оточенню, настільки вони мають велику силу і організованість. Суспільство не сприймає їхні пориви, тому часто віддаляється від них. А представники не можуть виконати своє завдання навчитися поважати чужу думку. Відпрацювати свою карму знак може, якщо почне поважати сторонніх йому людей.

Знаку треба зрозуміти, що тільки в згуртованому колективі вони можуть досягти потрібних результатів. А самостійні дії не принесуть потрібних плодів. І що головне, їм не варто переконувати себе в тому, що вони запеклі реалісти. Варто викорінити песимістичний настрій або перестати реагувати на дрібниці.

Оригінал